Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:32 30.04.24 
Автомобили
   >> Lancia
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема ксенонови светлини без промяна на фара  
АвторXenon (Нерегистриран)
Публикувано30.04.04 10:14



Доставка и монтаж на ксенонови комплекти Philips(2 бр. крушки, 2 бр. стартери-генератори и окабеляване) за всички видове леки автомобили, без да е необходима смяна на фаровете. Цените започват от 1262 лв. с ДДС. Тел. за контакт : 0887 695 176



Тема Re: ксенонови светлини без промяна на фаранови [re: Xenon]  
АвторPepko_Bepko (Нерегистриран)
Публикувано03.05.04 19:39



Uha seriozna suma!!Nqma da pitam do kolko moje da dostigne.Az za tolkova pari moga da nakaram moita da sveti kato koledna elha.Ne mi e qsno oba4e dali refleklektora shte moje da ponese toz Philips.



Тема Re: ксенонови светлини без промяна на фаранови [re: Pepko_Bepko]  
АвторXenon (Нерегистриран)
Публикувано10.05.04 12:29



Ima krushki za reflektoren i projektoren tip far. A, ako se pritesniavate, che xenonovata krushka moje da raztopi reflektora, istinata e, che tia otdelia mnogo po malko toplina v sravnenie s halognkata. Daje sme nabludavali obratnia efekt - farove, koito ot proizvoditelia sa s ksenonovi svetlini i tezi svetlini sa bili smeneni s halogenni krushki, biaha omeknali i se biaha osukali.



Тема Re: ксенонови светлини без промяна на фаранови [re: Xenon]  
АвторPepko_Bepko (Нерегистриран)
Публикувано12.05.04 21:17



Da we taka bi trqbvalo da e.No samo pri misylta che v farovete mi ima tolkova golqma suma pari men shte me e strah da si karam kolata:)Trebva se napravi dopylnitelno kasko i na kru6kite:))))



Тема Re: ксенонови светлини без промяна на фаранови [re: Pepko_Bepko]  
Авторxenon (Нерегистриран)
Публикувано14.05.04 09:21



Za kaskoto si absolutno prav. Parvoto neshto, koeto nashite klienti praviat e da otidat s fakturata pri svoia zastrahovatel i da si dozastrahovat svetlinite na kolata.



Тема Re: ксенонови светлини без промяна на фаранови [re: xenon]  
Автор Energie (минаващ)
Публикувано15.05.04 00:19



A ja mi kaji kak ste montirash D2S Xenonnovi krushki na gnezdo H1???????

www.drumnik.hit.bg


Тема Re: ксенонови светлини без промяна на фаранови [re: Xenon]  
АвторHARY (Нерегистриран)
Публикувано19.05.04 13:12



Момчета!
Явно никой от вас не е на ясно какво представлява истинския ксенонов фар.
Не можете да сложите някакви измислени китайски крушки с гръмки имена "ксенон". Фара е сложна система от високо честотен генератор, газова тръба и лещи.Цената им е няколко хиляди евро. Крушките ще светят синьо но фара няма да осветява както истински ксенонов фар. Някой от вас въобще карал ли е кола с ксенонови фарове?
Може би мислите че западняците слагат осветителна система струваща маса пари само за да се вдигне цената на колата, при положение че проблема може да се реши с слагането на крушки за 20 лв.



Тема Re: ксенонови светлини без промяна на фаранови [re: HARY]  
Автор Energie (минаващ)
Публикувано19.05.04 14:39



Abe kolega ti izobsto chetesh li kakvo pishat horata ili samo mejdu redovete...tuka govorime za far sas lupa za krushki D2S na Philips koito se izpolzvat v 90 procenta ot sluchaite i Upravliavashtite generatori na Hella..za kakvi gluposti govorish!
Mnogo dobre sichki sa naiasno che nestava vapros za obiknovenite sini krushki na OSram ili Narva koito svetiat sicnichko!

Govorime za palen komplekt Xenbno za preoborudvane na farove sas lupi!

www.drumnik.hit.bg


Тема Re: ксенонови светлини без промяна на фаранови [re: Energie]  
АвторXenon (Нерегистриран)
Публикувано20.05.04 15:12



Radvam se za vaprosa. Philips razviva i t.n. aftermarket pazara (za veche prodadeni koli), kato predlaga D2S i D2R krushki s gnezda H1/H7/HB4/HB3/H4.



Тема Re: ксенонови светлини без промяна на фаранови [re: Energie]  
АвторXenon (Нерегистриран)
Публикувано20.05.04 15:17



Energie,
Blagodaria za komentara. Choveka iavno ne chete.
Ako vse pak imash niakakvi samnenia otnosno xenonovite komplekti, koito predlagame, mojem da napravim demonstracia. Neshtata naistina rabotiat.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.