Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:07 21.06.24 
Автомобили
   >> Lancia
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Vapros za Dedra  
Автор Soler (непознат )
Публикувано13.04.04 16:09



Zdraveite
Zachetoh se vav foruma i reshih che i az moga da se registriram i da si izplacha bolkata (za momenta, za v badeste moga i da az da pomogna). Pritejavam dedra 1.8; 91 godina. Kupih ia predia okolo godina. Imashe niakoi leki nesta za pipvane inache kolata si beshe v dobro sastoianie. Do tuk vsichko e OK, a sega da vi kaja bolkata si. Pri okolo 2000 oborota (towa e po moia precenka ne moga da kaja s tochnost-no okolo) se poluchava edno prekasvane. Ne e postoianno a se harakterizira s nesto kato pridarpvane. Pri po visoki oboroti izchezva kakto i pri po niski. da ne zabravia kolata ima i gazova uredba koito ne e montirana v bulgaria. Taka e vkarana ot chujbina. Pri gaz ne moga da usetia towa prekasvane, nno da si kaja chestno razlikata mejdu gaz i benzin e ogromna taka che towa ne e mnogo merodavno. Ta towa e problemata. Ako niakoi ima niakakvi idei ..... ste Vi bada blagodaren. Daje i moje da me posavetvate i kam koi servis da se obarna (ot Sofia sam) evntualno ako ne uspeia sam da se opravia.

Ami towa e ot men zasega. Uspehi.

Soler



Тема Re: Vapros za Dedraнови [re: Soler]  
Автор mariobg (не(ЗА)познат)
Публикувано14.04.04 08:37



Привет колега. Аз съм с Дедра 1.6 и имам подобен проблем, но моят знам от какво е. Аз също съм на газ, но за разлика от теб при мен придърпва само на газ на около 1600-1700 оборота. Или по друг начин казано получавам една грешна искра в този диапазон от обороти и дефакто двигателя прекаса за момент. Това при мен се дължи на допълнително исталираното устроиство JetSpark. Така че си мисля че при теб също би могло да е от подобно устройство инсталирано заедно с газовата ти уредба. Кликни

, за да видиш горе долу какво представлява и потърси нещо такова дали имаш и ти.



Тема Re: Vapros za Dedraнови [re: mariobg]  
Автор Soler (непознат )
Публикувано14.04.04 09:40



Zdraveite. Znachi ste se ogledam za podobno ustroistvo, no vish pri gaz ne useshtam da ima nesto ili kakto kazah moje da ima no da e tolkova malko che da e nezabelejimo za men. Pri benzin e problema i ima momenti v koito napravo imam chuvstvoto che ste si udaria glavata vav volana obrazno kazano za da razberesh do kakva stepen prekasva .
Towa chudo JetSpark bulgarsko proizvodstvo li e ?

Soler



Тема Re: Vapros za Dedraнови [re: Soler]  
Автор mariobg (не(ЗА)познат)
Публикувано14.04.04 09:48



Да българско е! Но знам че има и запардни аналози и затова те посъветвах да провериш. При мен "Хълцането" е точно от него и то само на газ, защото когато съм на бензин, то само копира кривата на предварението, която му подава CPU-то и не добавя от себе си.



Тема Re: Vapros za Dedraнови [re: mariobg]  
Автор Soler (непознат)
Публикувано14.04.04 17:19



Znachi razgledah ia podrobno staigata za malki cherni nepoznati kutiiki tip brumbar no nisto ne otkrih. Po vsiaka veriotnost niamam montirano podobno nesto. Ste se naloja da tarsia problema niakade drugade.

Soler




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.