Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:39 30.05.24 
Автомобили
   >> Lancia
*Кратък преглед

Тема Kappa vs Mareaнови  
Авторpepo (Нерегистриран)
Публикувано23.03.04 16:32



zdrasti fenove! imam vapros4e, molia vi za pomo6t za6toto sam ne moga da se opravia, a priatelite kat sa se vlubili v tez nemski darveta.........V momenta karam Croma 2.0 16v.mnogo sam dovolen har4i malko barza e po mi e udobna ot sluzebnata 190MB. no ve4e po ostaria i izkam da ia smeniam. sprial sam se na FIAT Marea 1.8 16v i Lancia Kappa 2.0 20v. znam 4e sa razli4en klas no me pritesniava potdrazkata na Lanciata ako niakoi moze da mi kaze kolko har4i Kappata ceni na 4asti zdrava li e i niakakvo drugo info da pi6e. Mareata mi e iasna gore dolu 6tot edin kolega kara brava ama pove4e info ne e v zguba na nikoi tai4e kazvaite....



Тема Re: Kappa vs Mareaнови [re: pepo]  
Автор hf hpeМодератор (italian car fan)
Публикувано23.03.04 19:42



взимай капата и не се чуди изобщо
поддръжката ще ти е една и съща
винаги съм казвал че на тези коли (ланчите) единственият проблем е като се удариш защото не се произвеждат части менте за тях

иначе капата е с подобно на кромата окачване и страхотна возия
плюс това ланча винаги е била най-луксозната марка в концерна фиат



Тема Абсолютно!нови [re: hf hpe]  
Автор |Kyky| ()
Публикувано23.03.04 19:47



Ако не те притеснява малко по-високя разход, не се замисляй, купувай Капата!!!
Мойто Браво е с мотор 2.0-20v и вече 9 месеца не съм дал нито лев за ремонт по него, само консумативи

Play Golf But Don't Drive


Тема o6te niakolko vaprosaнови [re: |Kyky|]  
Авторpepo (Нерегистриран)
Публикувано23.03.04 22:56



kam Kyky - kolko har4i tvoito Bravo? Mersi vi za mneniata mom4eta az sa6to sam navit pove4e na Kappata no ne razbiram mnogo i poneze znam 4e e po luksoznata re6ih da ne e po trudna za potdrazka poneze finansovite mi postaplenia ne sa redovni. Predlagat mi edna 2.0 20v s vsi4ki ekstri za 9000lv zasluzava li si? na kilometraza pi6e 140000km ama dali e verno?! Kakav resurs imat tia dvigateli?



Тема Re: o6te niakolko vaprosaнови [re: pepo]  
Автор hf hpeМодератор (italian car fan)
Публикувано24.03.04 09:55



ако искаш имам приятел който си продава неговата капа
2.0 20 клапана комби със много хубава газова инсталация (слагана е в италия и е с дюза за всеки цилиндър и се управлява от компютър)
иска и 8000лева
регистрирана е с номера можеш и да я огледаш и покараш



Тема Re: o6te niakolko vaprosaнови [re: hf hpe]  
Авторpepo (Нерегистриран)
Публикувано24.03.04 11:44



moze no ne6to ne me kefi kombito. limuzinata mi se vizda po tarikatska no ako se re6a 6te ti kaza ta da hodim da ia vida 6tot tova s agu-to mi haresa.



Тема По-добре е! [re: pepo]  
Автор |Kyky| ()
Публикувано24.03.04 13:40



Ако не те притеснява комбито, направо купувай, щом има такава газова инсталация!!!
Разхода на мойта кола не мога да го хвана с точност, защото понякога давам повечко газ, друг път не бързам, но като цяло под 10л./100км. градско няма да слезне, а пък и Капата е по-тежка!!!
Но тази която ти предлага "hf hpe" е идеалната покупка стига да ти хареса!!!

Play Golf But Don't Drive



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.