Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:53 03.06.24 
Автомобили
   >> Lancia
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Lancia Delta 1.6  
АвторX (Нерегистриран)
Публикувано21.03.04 14:08



Imam Lancia Delta 1.6 1986 no trqbva da se smenq garnitura na glavata
ako nqkoi ima po podrobno info mkak stava molq da pi6e



Тема Re: Lancia Delta 1.6нови [re: X]  
АвторGT (Нерегистриран)
Публикувано24.04.04 12:35



HODISE NA SERVIZ



Тема Re: Lancia Delta 1.6нови [re: GT]  
Авторza GT (Нерегистриран)
Публикувано28.04.04 21:13



tup si kat rub na krugla masa!



Тема Re: Lancia Delta 1.6нови [re: za GT]  
АвторPepko_Bepko (Нерегистриран)
Публикувано03.05.04 19:41



6to taka se obijdate we?Ne e hubavo.



Тема Re: Lancia Delta 1.6нови [re: X]  
АвторHAHAHAA / GT (Нерегистриран)
Публикувано04.05.04 17:57



MOJE DASAM TAP , NO DELTATA MI 1600 GT VARVI NA PU6KA



Тема Re: Lancia Delta 1.6нови [re: za GT]  
АвторPepko_Bepko (Нерегистриран)
Публикувано18.05.04 20:05



A sega de interesno mqsto za zaqjdane.Motora mu ne vqrvam da blokira :)Po veroqtno skorostnata kutiika ama i tq nqma da blokira shtoto ......ai za gadjeto nqma da pi6a.Ama ako sym na GT nema ti obry6tam vnimanie.



Тема Re: Lancia Delta 1.6 [re: za GT]  
Автор PRlSMA ()
Публикувано20.05.04 17:39



Abe pi4ove vie da ne ste shpioni ot klub GOLF ll...tam sporqt za gluposti ot sorta...moqt golf ll 1600 vurvi poveche ot tvoq golf ll 1600 shtoto sum mu slojil jigliori ot moskvich,ega ti blokira :)) q stiga be-stegnete se malko...chupete gipsa

KOKOSHKITE SA MNOGO-PETELUT E VAJEN


Тема Re: Lancia Delta 1.6 [re: PRlSMA]  
Авторza PRlSMA (Нерегистриран)
Публикувано20.05.04 17:53



Evala ti pravim 4ove4e.



Тема Re: Lancia Delta 1.6 - za X [re: za PRlSMA]  
АвторMAlSTOR (Нерегистриран)
Публикувано03.06.04 01:15



ZDRAVEI !!!!
AZ IMAM OPIT V SMQNATA NA GARNITURATA NA GLAVATA NA DELTA 2 VALA. DA TI KAJA CHESNO NE E ZA VSEKI TOVA, SAMOCHE AZ SI RAZBIRAM OT TOVA I ZATOVA SAM SI Q SMENIH GARNITURATA. AKO NE SI GO PRAVIL PREDI TOVA, UTIDI NA MAISTOR DA TI Q SMENI. ZASHTO SMQTASH CHE GARNITURATA TI E ZA SMQNA?
PLIUE VODA V MASLOTO, KIUFKA ( PROBILA E MEJDU CILINDRITE LI ) ILI KAKVO E STANALO CHE SI RESHIL DA Q SMENQSH? AMA DA ZNAESH AKO POCHNESH DA Q SMENQSH NA SAMATA GARNITURA SI PISHE KOI PO RED BOLTOVE SE ZATQGAT I PO KOLKO, AZ MOITI GI ZATQGAM PARVO NA 2 , POSLE NA 5 I NAKRAQ NA 10 - NO GLAVATA SE ZATQGA S DINAMOMETRICHEN KLIUCH. ABE NALI TI KAZAH VECHE, AKO NE SI GO PRAVIL NE SE HVASHTAI NE E ZA VSEKI TOZI REMONT. A I SHTOM SHE SMENQSH GARNITURATA E ZADALJITELNO DA SHLAIFASH GLAVATA, ZASHTOTO V PROTIVEN SLUCHAI PAK SHE TI IZBIE GARNITURATA.
PRIEMI GO TOVA KATO SAVET!!!!!
USPEH AKO SI RESHIL SAM DA Q PRAVISH !!!! :))))



Тема Re: Lancia Delta 1.6 - za X [re: MAlSTOR]  
Авторx (Нерегистриран)
Публикувано03.06.04 19:21



Mersi za saveta ama kokokto i da e neveroqtno lanciata ve4e e nared [tehni4eski] i se dviji.Taq delta sam q vzel ot edin u6ak dve godini ne e palena sede6e na edna ulitza parkirana v okaqno sastoqnie i kato q napravi maistora vednaga na vtora mi vdigna 80.Reaza4ka e ot sqkade.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.