Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:20 02.07.24 
Автомобили
   >> Lancia
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Lancia Deltaнови  
АвторAries (Нерегистриран)
Публикувано20.02.04 10:00



Hf hpe, GT, delta_fan, iskam syvet.
Razskyrca mi se prednia liav nosach, po-skoro edinia ot tamponite.Maistorite obache kazaha, che ne moje samo tampona, triabva celia nosach da se smeni, a i niamalo smisyl da e sega, mojelo oste 7-8 000 km da izkara, che i poveche. Obache skyrcaneto na momenti e mnogo silno, kato na prujina na leglo ot 51-a godina;))) Dori e smeshno po-skoro. Ima li nachin da go namalia i spra.
i Oste nesto, "razpadnal" mi se e (bukvalno) markucha za maslenite pari ot kartera kym injectiona i vyzdushnia filtyr, da znaete kyde se prodavat takiva?



Тема Re: Lancia Deltaнови [re: Aries]  
Автор bofh (°) (_) (°)
Публикувано20.02.04 11:43



Абе може само тампона, ама трябва да режеш стария и да набиваш новия,струва ми се безмислено,защото носача си идва с набити тампони и ябълковия болт.

Лично аз направих глупостта да сменя тампона само и след месец и малко се наложи да сменя целия носач.

Виж това за скърцането ме притеснява, не мисля че идва само от тампона.

поздрави

bofh


Тема Re: Lancia Deltaнови [re: Aries]  
Автор bofh (°) (_) (°)
Публикувано20.02.04 11:57



За маркуча, имаше предишни постинг-и за някакъв евтин магазин на Стамболийски, а аз последно пазарувах от Цар Симеон 214 (тел. 931 14 44) имат пълната гама маркучи и други чаркалаци за Ланча специално :)

bofh


Тема Re: Lancia Deltaнови [re: Aries]  
Автор delta_fan (незапознат)
Публикувано20.02.04 12:38



smenil sam po4ti vsi4ki tamponi po prednoto oka4vane - no te vinagi tropaha!!! ne sa skarcali na jeliazo!!!
az sashto smeniah tamponi vmesto da si kupia nov nosa4!!! stava trudno i bavno no stava. ako kupish ka4estveni nosa4i ima smisal da gi slojish - taka niama da plashtash trud dva pati.
Pri men sashto ima edno skarcane no spored maistorite idva ot neotpusnali spira4ki i se polu4ava pri niski skorosti!!!



Тема Re: Lancia Deltaнови [re: bofh]  
Автор delta_fan (незапознат)
Публикувано20.02.04 12:47



mojesh li da mi kajesh imenata na firmite/magazini raboteshti v citiranite adresi za da potarsia v Burgas dali imat predstavitelstva?



Тема Re: Lancia Deltaнови [re: delta_fan]  
Автор bofh (°) (_) (°)
Публикувано20.02.04 12:52



На визитката пише

Фиат Ланча Сеат
Оригинални части

:)))

GSM: 0888/872 091

bofh


Тема Re: Lancia Deltaнови [re: bofh]  
Автор bofh (°) (_) (°)
Публикувано20.02.04 12:54



Да допълня още и че магазина незнам дали е евтин или не,ама беше единствения отворен по-миналата събота след 17 :)

bofh


Тема Re: Lancia Deltaнови [re: delta_fan]  
АвторAries (Нерегистриран)
Публикувано20.02.04 21:12



Tozi magazin go znam, pichove sa,no niamaha tochno tozi markuch.
A skyrcaneto ne e na jeliazo, poiaviava se samo pri neravnosti, tochno kogato se mesti tamponyt. Hmmm, nai-stannoto e, che ne vinagi go ima.Za kakva cifra da se podgotvia psihicheski ako resha da go smenia?
V prednite temi mai imashe niakakvi adresi na servizi i magazini v Burgas...
A v Sofia nai-znaiat za kakvo stava vypros v serviza na Vantotrade, ama kak rejat glavi....
Zasega bezuspeshno se opitvam da nameria maistori, deto hem znaiat kakva e tazi kola, hem vzimat prilichno...
Blagodaria za Support-a!



Тема Re: Lancia Deltaнови [re: Aries]  
Авторgt (Нерегистриран)
Публикувано21.02.04 14:36



hodi na opal4enska da si go kupi6 tel.028333219



Тема Re: Lancia Deltaнови [re: delta_fan]  
АвторGT (Нерегистриран)
Публикувано21.02.04 14:39



PRIMENE SAMO OKA4VANETO E TVARDO IMA4E NE SKARTSA




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.