Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:50 17.05.24 
Автомобили
   >> Lancia
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема KAKVO STAVA  
АвторGT (Нерегистриран)
Публикувано30.01.04 12:39



KATO PUSNA PARNOTO I NE RABOTI, OSVEN MOTOR4ETO,KOETO NEZNAM KADESE NAMIRO DRUGO OT KAKVO MOJE DA E IMALI BU6ON4E ILI NE6TO PODOBNO, POMAGAITE



Тема Re: KAKVO STAVAнови [re: GT]  
Автор KPEMATOP (FIAT Uno Turbo)
Публикувано30.01.04 19:51



kaji model...
nqkoi koli po-stari imat krancheta za wodata, wij da ne e zapeklo



Тема Re: KAKVO STAVAнови [re: KPEMATOP]  
АвторGT (Нерегистриран)
Публикувано01.02.04 12:14



DELTA 1600GT DVUVALKA 1987G. PROIZVODSTVO. KADE SA MU JITSITE ILI NE6TO TAKOVA



Тема Re: KAKVO STAVAнови [re: GT]  
Автор nas_ ()
Публикувано01.02.04 15:00



Може да е от копчето за степените а не е изключено да е и някой бушон. Забелязал ли си дали и някой друг уред не е отказал??
btw и на моята Делта 3-та степен работи когато си поиска, та ще я водя на електричар някой ден само да намеря някой свестен, че не ми се иска да ми изпочупят пластмасите по таблото



Тема Re: KAKVO STAVAнови [re: GT]  
Авторrecaro (Нерегистриран)
Публикувано02.02.04 20:14



az go imam sushtia problem ako razberesh kakse opravq kazvai.shte ti buda mn blagodaren shto omriah ot stud.



Тема Re: KAKVO STAVAнови [re: GT]  
АвторPepko_Bepko (Нерегистриран)
Публикувано03.02.04 19:47



Ami ko da ti kaja kolega problemite mogat da bydat nqkolko.Motorcheto na parnoto ima predpazitel koito e na razlichno mqsto ot ostanalite.Namira se ot dqstnata strana na kolata pod prednoto styklo v /dvighatelniq otseg/ blizo e do motorcheto na chistachkite/ 20amperov trqbva da e nai malko!Moje i problema da ti e v prevkluchvatelq na stepenite.Ako ne e ot predpazitelq svali prevkluchvaletq ot tabloto /lesno se svalq/6te ti trqbva samo krastata otverka,No razglobqvaneto mu e malko trudno i obiknovenno se chupi plastmasata /6te trabva da pobylgarqvash/ako ne mojesh da namerish nov!Tam ima medni klemi koito nagarqt.Dano se razminesh samo s predpazitel.Ot kolko godini imash takava kola mai ne si se zanimaval mnogo:)?



Тема Re: KAKVO STAVAнови [re: Pepko_Bepko]  
АвторGT (Нерегистриран)
Публикувано06.02.04 23:47



IMAM IA OT 3 GODINI , I PARNOTRO BE6E NE 6 DUHA6E IAKO I IZVEDNAJ SPRIA , BLAGODARIA ZA POMO6TA PI4OVE 6TE PROBVAM. POSLE 6TE KAJA KAKVO E STANALO



Тема Re: KAKVO STAVAнови [re: Pepko_Bepko]  
АвторGT (Нерегистриран)
Публикувано07.02.04 13:06



Pepko_Bepko , moita delta e mai4e kato tvoita , ako ne pone na tsviat sa ednakvi




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.