Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:40 09.06.24 
Автомобили
   >> Lancia
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема За ECU,EFI...нови  
АвторGonzo (Нерегистриран)
Публикувано12.09.03 14:45



Има ли някой желание да бърника в инжекционите от този клуб?



Тема И питаш !нови [re: Gonzo]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано12.09.03 15:08



Каква ти е идеята ?

UB40 !



Тема Re: И питаш !нови [re: jamie]  
АвторGonzo (Нерегистриран)
Публикувано12.09.03 15:24



Идеята ми е да обменим информация, документация. Аз лично искам да си променя данните в EPROMa за работа на газ. Lancia Dedra 2000ie.



Тема Оки !нови [re: Gonzo]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано12.09.03 16:17



По принцип съм се заровил в материята - само знай че Вебер-Марели е най-гнусното в това отношение. ФОРД също го ползват тук-таме :-)))
Ела събота на Хонда сбирката - 13:00 полигона на Зимен дворец - Студентски град.

UB40 !



Тема Re: Оки !нови [re: jamie]  
Автор KPEMATOP (FIAT Uno Turbo)
Публикувано12.09.03 17:21



hmmm
ygyla na zapalwaneto li iskash da pipash? ili izcqlo si4ko
shtoto izcqlo sichko nqma da mojesh toku taka da go naprawish...



Тема Re: За ECU,EFI...нови [re: Gonzo]  
Автор mariobg (Начинаещ)
Публикувано12.09.03 17:33



Ako e za predvarenie samo, kupi si Jetspark



Тема Re: За ECU,EFI... [re: mariobg]  
АвторGonzo (Нерегистриран)
Публикувано12.09.03 17:37



С jetspark няма как да стане. Датчика ми е индуктивен и е на коляновия вал.



Тема Re: За ECU,EFI...нови [re: Gonzo]  
Автор mariobg (Начинаещ)
Публикувано12.09.03 17:49



Abe az ne razbiram, ama pri men s Jetspark vsi4ko e 6. Az sam s Dedra 1.6.i.e weber-marelli Centrajet 2. Dokolkoto mi e iasno i na men dat4ika mi e tam, no infoto ne se vzima ot nefo i Jetspark vsastnost dobavia predvarenie sled kompa, ako moga taka da go kaza, t.e. naslagva kam podadenoto ot ECU-to predvarenie spriamo oborotite i t.n. Ako iskash svarzi se s Denislav, 4oveka deto prodava JetSpark i toi ste ti obiasni, 4e az sam mnogo gol i bos v tia nesta. BTW, stava li drugata sedmica da mina pokrai teb da kopiram CD-to na Kiril??? ako da dai tel za vrazka, moze i belezka da mi ostavish s tel, ako ne ti se pishe vav foruma...



Тема Re: Оки !нови [re: KPEMATOP]  
АвторGonzo (Нерегистриран)
Публикувано12.09.03 18:02



Ъгъла на запалването е статичен, и е в една таблица в Епрома. Знам че няма да стане току-така и затова пиша тук. Тунинг фирмите имат програми и таблици за вдигане на мощност или икономия но и те не знаят какво точно правят с тях. Интересен сайт с банка-данни www.motorart.net/seaita/database но не мога да се вмъкна.



Тема Re: Оки !нови [re: Gonzo]  
Автор plamen12345 (conlultanta)
Публикувано16.09.03 15:26



pisah do motorart.net i mi izpratiha pismo i cenova lista/ tia e na plamengerchev.hit.bg/listino pubblico.PDF - pdf 400 kb. Tuk e i pismoto na italianski, koito ne razbiram...

Egr. Sig. Plamen Gerchev,
La ringrazio per il suo interessamento ai ns. prodotti e come da Lei richiesto Le invio il ns. listino prezzi aggiornato.
Per qualsiasi informazione non esiti a contattarci.
La saluto cordialmente
Anna Rita.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.