Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:33 15.06.24 
Автомобили
   >> Lancia
*Кратък преглед

Тема Losha i Dobra Novina!нови  
Авторalex (Нерегистриран)
Публикувано02.09.03 09:47



Kudeste lanchisti?
kak be she moreto i nai veche otpuskata?
az ne suomjah da si zapaza Deltata 1.6 LE cjala, prez otpuskata!:( Beshe mnogo ligavo sled edin duj predi Kalofer i minah prez edin bordjur i ostanah bez hodova chast! :( Beshe radosno che zatrahovkata pokri prebiraneto do sofija zashto beshe i e izvun dvijenie, no kakto i da e kolata izlezna Total i ostava taka schupena za men! Ot germanija si dokarah sushtata Delta 2.0 16V!:) Za mo sujelenie njama el ot zad na staklata!:) Reshil sum da smenja vratite ot starata na novata, tja starata ima!:) Tuk vie Lanchistite v deistvie!:) Trjabvami dobur el tehnik koi eventualno moje da mi pomogne! Vchera bjah v Vanto Trade i mi kazaha, che dosta trudno shte stane! Ima i drugi neshta po neja da se pipnat no po natatuk!
:( Az iskam vashto mnenie i ako imate njakoi idei!
Mersi predvaritelno!
Alex bd




Тема Re: Losha i Dobra Novina!нови [re: alex]  
Автор hf hpe (italian car fan)
Публикувано02.09.03 15:43



повече е играчка отколкото трудно



Тема Re: Losha i Dobra Novina!нови [re: hf hpe]  
Авторalex (Нерегистриран)
Публикувано02.09.03 16:24



i az taka mislja....az shte gi montiram shte gi napasna puk njakoi el tehnik shte mi gi navurje ako se hvane!:) ti znaeshli kude moga pitam?
alex db



Тема Re: Losha i Dobra Novina!нови [re: alex]  
Автор hf hpe (italian car fan)
Публикувано03.09.03 09:31



тези неща обикновенно най-добре си ги правиш сам



Тема Re: Losha i Dobra Novina! [re: alex]  
АвторPepko_Bepko (Нерегистриран)
Публикувано03.09.03 20:52



Vsichko stava samo jelanie da ima 4ovek.Na moita Delta si montirah el. styklo na dqsnata vrata ,4e ne mi beshe udobno da se protqgam:).daje si prokarah postoqnen plus i sega veche ne e neobhodimo da sme na kontakt:) 6te gledash po starata instalaciq i nqma da imash nikyv problem s postavqneto im.Jelaq ti uspeh! A kakvo shte pravish starata Delta kyv i e dvigatelq?



Тема Re: Losha i Dobra Novina!нови [re: alex]  
Авторbat_rady (Нерегистриран)
Публикувано04.09.03 13:57



koia godina e tazi starata ti lancia 4e na men mi triabvat 4asti po prednicata-farove miga4i broni radiator....ako ima6 ne6to 6te go kupia ako go prodava6



Тема Re: Losha i Dobra Novina!нови [re: bat_rady]  
Авторalex (Нерегистриран)
Публикувано04.09.03 15:12



Mersi mnogo za suveta!:)
inache na men mi beshe takova jelanieto da razprodam starata na chasti! Tja sushto e ot novite sled '93 godina. Tja s 1.6 dvigatel LE!
Sega njama da povjarvate....onija den otidoh da si vzem edni kljuchove ot starata, che gi bjah zabravil...i mi obesniha kak sega veche njama da mi ja platjat a shte mi ja pravjat! Prestavjatelisi....az bih put do germanija da si dokaram nova, zashto prednata sedmica mi bjaha kazali, che shte e total i shte mi ja platut, a ne da izchakam malko zashto ne se znae kakvo shte stane! Sega imam dve koli i neznam kakvo da pravja!:( Vie kakvo mislite? Mislja da prodam tazi kojato dokarah minalata sedmica nishto, che e po-moshna, taka malko shte si spestja remonti ot ednata na drugata, abe vuobshte neznam! Az sigurno shte ja pusna tazi Delta 2.0 16V LS v gbg.bg i shte vidim kakvo shte izlezne, mai shte sum na zaguba!:(
alex




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.