Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:39 01.07.24 
Автомобили
   >> Lancia
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Mnenie za cena na Delta 1.6 klimatronнови  
Автор plamen12345 (непознат )
Публикувано21.07.03 12:04



Predlagat mi Lancia Dedra 1,6 1992 god., edin sobstvenik, monoinjekcia, klimatronik, liati djanti 5 bg, zaden spoiler, durveni volan i skorosten lost, alarma, centralno zakluchvane, predni el.stukla, radiokasetofon KENWOOD 2x200 W.
Kolko da dam nai mnogo?
mohete i da mi pishete na plamen12345@yahoo.com



Тема Re: Mnenie za cena na Delta 1.6 klimatronнови [re: plamen12345]  
Автор WhitePower (kosmonaft)
Публикувано21.07.03 12:29



4500 nai mnogo

Lada, ama ne suvsem



Тема Re: Mnenie za cena na Delta 1.6 klimatron [re: plamen12345]  
Автор mariobg (Начинаещ)
Публикувано21.07.03 14:05



Ami neznam, az imam takava bez klimata i audioto mi e kenwood, no e CD s MP3 i iskam pove4e, no tova se zastoto e perfektna, pak i ne iskam da ia prodavam. Predi sedmica biah na Gorubliane i tam varviaha mezdu 3300 i 3700, no v pove4eto slu4ai 2.0ie dvgatel i po-skapani ot moiata. Vidiah i edna perfektna bez nito edna zabelezka (abe kato nova) 1.6.ie. 12.95 + vsi4ko, ABS, klima, EL stakla i ogledala, haogeni, elenova koza i t.n., ne pomnia imashe li shibedah, Zelen metalik, leti dzanti abe napravo mi padna shapkata. Cena 4600. Vsi4ko plateno. No ne sam ia probval, prosto biah po rabota, a ne da pazaruvam kola, az sam si dovolen ot moiata... Ima i po okolo 3000, no sa daraci, li4i si ot prav pogled 4e e sduhana, ne e potdarzana i t.n. ;-)

Ako ima nesto drugo pitai...



Тема Re: Mnenie za cena na Delta 1.6 klimatronнови [re: WhitePower]  
Автор plamen12345 (непознат )
Публикувано21.07.03 14:11



s toia NOS nadali e lada



Тема Re: Mnenie za cena na Delta 1.6 klimatronнови [re: mariobg]  
Автор plamen12345 (непознат )
Публикувано21.07.03 14:17



Dnes ia vidiah kolata, tapiceriata e mnogo zapazena 150 000 km ima hidravlika na volana, klimatika e na 5 godini s pregled 2001, s nikoprofilni gumi 14' djanti/AL/
ne e udriana, ne e chuknata, ne e preboiadisvana, predna diasna ferodo za smiana , drugo ne vidiah



Тема Re: Mnenie za cena na Delta 1.6 klimatronнови [re: plamen12345]  
Автор mariobg (Начинаещ)
Публикувано21.07.03 15:01



Abe ne te razbrah za koia kola pishesh??? za tazi deto ti ia predlagat ili za tazi za koiato az ti pisah????
Kakto i da e mnogo si zavisi ot prednia sobstvenik, moiata e kitka 05.91 godina, a sam vizdal 12.93 palna ko4ina, ne se lazi i po cenata ne se skapi za 200 - 300 leva sega a posle da si blaskash glavata. No ako si se orientiral to4no kam Dedra opredeleno niama da sazaliavash, na men tova mi e parvata italianska kola, no za moe stastie dosega ne e opravdala nito edno tvadrenie za koeto me preduprezdavaha vsi4ki da ne si vzimam italianka...

Taka 4e gledai, proveriavai, kupuvai ako ti e na sarce.

btw po princip na fiat i lancia sa im slabi mesta oladitelnite sistemi pregledai za te4 ot vodnata pompa, dali naduva marku4ite i ako mozesh ia ostavi da zagree 4ak da pusne perkata, i togava slushai kak raboti kolata... za drugo tamponi, no i da sa zkapani komplekta e 74 lv + vazstanoviavane na srarniri 114 lv. Ina4e ima celi nosa4i s tamponi i sa na ceni ot 50 do 120 lv, sestashe se 4e teia ot 50 sa palna boza... Drugo koeto da mi se e 4upilo neznam, ve4e sam na 35000 otkakto ia imam i obsto sam dal za remonti 400 v koito vlizat i nakladki ;-) sam reshavash




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.