Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:07 29.06.24 
Автомобили
   >> Lancia
*Кратък преглед

Тема Dat4ik za klima Deltaнови  
Авторdeepdiver (Нерегистриран)
Публикувано18.07.03 12:49



Trqbwa mi dat4ik za klimatika na Dekta
Namira se m/u radiatora i diuzite za zarejdane na klimata otpred pod trybata na wyzdu6niq filtyr!!! now e kym 120 lv.



Тема Re: Dat4ik za klima Delta [re: deepdiver]  
Автор nas_ (непознат)
Публикувано18.07.03 14:42



Провери ли при "Италянеца" ? То най-вероятно за Делта няма да има ,но виж дали не става от Дедра



Тема Re: Dat4ik za klima Deltaнови [re: nas_]  
Авторdeepdiver (Нерегистриран)
Публикувано18.07.03 23:53



az sym ot burgas i daje ne sam i 4uwal za italianeca
:((



Тема Re: Dat4ik za klima Deltaнови [re: deepdiver]  
Автор hf hpe (italian car fan)
Публикувано20.07.03 01:50



Ако е този който е с два извода(разбирай жици), просто ги дай накъсо.
Ако става въпрос за пресостата(той е с четири извода) мога да ти изпратя.



Тема Re: Dat4ik za klima Deltaнови [re: hf hpe]  
Авторdeepdiver (Нерегистриран)
Публикувано21.07.03 16:05



tozi dat4ik e s 4 izwoda 2 ta wkliu4wat perkata na radiatora a drugite 2 dokolkoto razbrah sa za da blokirat rabotata na klimatika ako sistemata e prazna ili niwoto e spadnalo....Maistorite gi 6untiraha,no e opasno da mi se precaka kompresora ako niwoto na freona spadne....6te pitam to4no kak se kazwa i 6te ti pi6a ....dai e-mail



Тема Re: Dat4ik za klima Deltaнови [re: deepdiver]  
Автор hf hpe (italian car fan)
Публикувано21.07.03 21:57



точно това е пресостата
два от изводите дават на късо и включват компресора(когато системата е пълна) и го изключват(когато налягането в системата стане високо - от порядъка на 27бара)
другите два извода дават на късо някъде около 18 бара и включват перката на радиатора
ако искаш имам такъв оригинален втора употреба

ако не можеш да си купиш универсален или да вземеш от друга кола(общо взето показателите са еднакви за всички марки автомобили), като презапоиш твоят куплунг(естествено по подходящият начин)



Тема Re: Dat4ik za klima Deltaнови [re: hf hpe]  
Авторdeepdiver (Нерегистриран)
Публикувано23.07.03 12:12



kolko 6te mu iska6 na toq dat4ik??trqbwa mi i sonda za rezerwoara 4e ne mmi pokazwa kolko goriwo imamkaji cena i za nego




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.