Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:50 27.04.24 
Автомобили
   >> Lancia
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Най-бързата кола . . .  
АвторKиpил (Нерегистриран)
Публикувано02.05.03 15:25



Здравейте колеги от клуба. Заглавието на темата е подвеждащо с цел повече хора да я видят. Може би повечето от вас са проследили дикусията на тема " . . . за каращите немски коли". Тя породи огнени слова, обиди. Дори и аз не можах да се сдържа много. Обидените да ми простят.

ПРИКАЗКАТА МИ Е ЗА ДРУГО - правя апел към почитателите на клуба - Уважаеми колеги, ще се радвам, ако по статистиките за пътни произшествия отсъстват каквито и да е инциденти. Все някой трябва да даде пример за сериозно отношение към човешкия живот на пътя. Ето защо нека инициативата, която ще Ви предложа да започне от каращите Ланчия. Предлагам на задното стъкло, на удобно за водача и съобразено с правилника място (до колкото е възможно), да поставим стикер със следния надпис - "Аз спазвам правилника за движение." Това може да се залепи като ивица в долната част на задното стълко (дори написано на ръка и залепено с тиско).

. . . и тъй като това е призив, а не желание за дискусия от моя страна, моля Ви да ми пишете само, ако сте изпълнили този призив на практика. Така ще знам, че има доблестни хора измежду Вас. Нека да дадем пример.

С уважение,

Кирил



Тема Re: Най-бързата кола . . .нови [re: Kиpил]  
АвторГълъбин (Нерегистриран)
Публикувано04.05.03 12:05



Здравей Кире. Изцяло съм за. И без този стикер аз лично абсолютно се придържам към правилника. Не занам обаче колко хора, когато го видят на задното ми стъкло ще му обърнат внимание. Нали знаеш какви стикери любят нашите сънародници. "Настигни ме ако можеш", "Мразя това...", "Мразя онова.." и т.н. Продполагам, че този стикер би предизвикал в повечето водачи насмешка и слова от типа "Гледай го тоя левак!". Какво да се прави такъв е манталитета на българина. Но аз пак казвам, че съм съгласен с теб и дано все пак има някакъв ефект.

Чао



Тема Re: Най-бързата кола . . .нови [re: Гълъбин]  
Автор KR-16V (Бесния)
Публикувано06.05.03 10:48



Това е много добра идея.
Може да предизвика насмешка в хора който са с децки акъл. Големите хора мислят разумно и едва ли биха се изсмяли на подобно нещо, но незнам дали един надпис на стъклото ще е достатъчен за да се научим да бъдем разумни шофьори.
Продават ли се такива надписи по магазините? Щото аз съм виждал само такива от сорта на:Жена звяр в колата. Другата кола ми е ферари....


Няма значение дали караш бавно, важното е да не спираш.


Тема Re: не му мисли . . .нови [re: Гълъбин]  
АвторKiril (Нерегистриран)
Публикувано06.05.03 10:54



Здрасти Гълъбине,

прав си, че 99% от участниците в движението ще се подиграват, но какво от това. Ако се впечатляваме от глупаците, то тогава и ние ще станем като тях. Не му мисли, и аз обичам да карам стриктно по правилника. Това ни отличава от всички глупаци по пътя. Особено от онзи тип гъзари дето през деня са набичили всички фарове, като че ли и без това не е ясно, че тези скъпи коли (над 80% от всички) просто не са заслужени с честен труд, а това е в пряка завизимост от културата и празноглавието им. . . . но да ги оставим на мира, те не знаят какво правят.



Тема Re: Прав си, но ...нови [re: KR-16V]  
АвторKиpл (Нерегистриран)
Публикувано07.05.03 09:35



Прав си , че най-вероятно ще предизвика насмешка, но нека не обръщаме внимание и да вървим гордо по пътя към желания успех

Поздрави

Кирил




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.