Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:09 26.06.24 
Автомобили
   >> Lancia
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Каквонови [re: jamie]  
Автор hf hpe (italian car fan)
Публикувано27.08.03 18:49



от доста време издирвам собственика му, но никой в околността не го знае.
иначе това точно е VolumeX. И е доста запазено.



Тема Аконови [re: hf hpe]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано28.08.03 00:08



ми продадеш самия Волюмекс на нормална цена - да го издиря ?
Работя там :-)

UB40 !



Тема Re: Аконови [re: jamie]  
Автор hf hpe (italian car fan)
Публикувано28.08.03 17:04



аз искам цялата кола, взех номера и ще питам в КАТ за адрес



Тема Re: Dedra Workshop manual na CD - jelaeshti ima liнови [re: Kiril]  
АвторPepko_Bepko (Нерегистриран)
Публикувано28.08.03 20:59



ami neshto za Delta HF turbo mojesh li da mi namerish bih se interesuval ako ima maila mi e Pepko_Bepko@abv.bg. 6te se radvam ako mi pishesh Kirile.4esto cheta tuka kakvo stava zashtoto sym zapalen po italqnskite koli.Ama e bezmisleno da se pishat povecheto neshta i da se spori koi kyv bil.Kakto i da e.



Тема за Bebkoнови [re: Pepko_Bepko]  
АвторKиpил (Нерегистриран)
Публикувано01.09.03 08:05



Съжалявам, нямам нищо за Delta HF Turbo, но провери дали Дедра и Делта не са почти едни и същи като двигател, окачване и т.н. и ако е така съм сигурен, че диска може и да ти свърши работа, но първо провери.

Поздрави,

Кирил



Тема Re: за Bebkoнови [re: Kиpил]  
АвторPepko_Bepko (Нерегистриран)
Публикувано03.09.03 20:57



Qsna rabota.Mnogo trudno se podyrja takyv avtomobil.Dosta rqdyk model.Kakto i da e .Blagodarq ti vse pak.Mejdudrugoto ti ot Vn li si ?



Тема Re: Dedra Workshop manual na CD - jelaeshti ima li?нови [re: Kiril]  
Автор hf hpe (italian car fan)
Публикувано04.09.03 00:25



Колега мисля, че все пак наистина не си коректен
поне можеше да споменеш пред желаещите, че всичко е на немски език, които е малко популярен в България.
Мисля си все пак, че jamie се оказа прав(въпреки, че е вечна опозиция).
За всички последващи желаещи мога да кажа, че диска почти няма да им свърши работа. Освен ако нямат инструкция(книжка) за експлоатация на автомобила.
А пък и си правете сметката, от дотук прочетеното само един беше написал, че е доволен от полученото.

Редактирано от hf hpe на 04.09.03 00:28.



Тема За Всички лайнари плюещи дисканови [re: hf hpe]  
АвторKiril (Нерегистриран)
Публикувано04.09.03 09:03



Hf HPE, Jamie и други такива - пак ще Ви повторя, завистта е лошо качество.
Хал хабер нямата какво предлагам на хората, но дрънкате тъпизми. Диска е фантастичен. HF HPE - ти като си купуваш топъл хубав хляб и ти е било готино като си го ял ходиш ли да благодариш на продавачката. Разбира се, че не. Пък и с хората, които искат нещо контактувам по личните им e-mail-ли, а не във форума, ама нали сте чападжии и мърльовци това ви е убягнало. Диска е на немски и пак мърльовци такива, може да видите, че на всеки желаещ съм казвал товал още с самото начало на кореспонденция. А за самия диск, по-точно за съдържанието ще кажа отново - диска е просто фантастика - по-подробно описано той включва:
1. Всички подробности по всички механизми и възли
2. Схеми - за механичните със снимки показващи сервизен техник, как разглобява, поправя, регулира и сглобява съответния механизъм. За електрическите - има цветни схеми за - ABS, климатик, ел инсталация, инжекция и т.н. и т.н., като след показване на цветните схеми има описание на крачетата и куплунзите, номерация на кабелите, таблица със вида на преминаващия сигнал и съответните им напрежения и токове.
3. Снимките, схемите и чертежите са подредени в логическа последователност по отношение на ремонта на съответния възел.
4. Регулировъчни характеристики - има абсолютно, амо абсолютно всичко.
5. Давам само един пример - в часта за двигателя освен всичко което е вързано към двигателя и обяснено, начертано в разрез, аксинометрия и с машностни характеристики, параметри и регулация на всичко по двигателя - като ремонтни размери и др - отделно накрая на тази глава има таблица описваща ВСЯКО едно болтче от вдигателя, какво е - например за затягане на капаците на разпределителните валове - болт М8х30 - 4 бр. (пример).

И последно за Hf HPE, Jamie и други такива - заврете си завистта в гъза и се скрийте някъде. Трудно е да си признаеш, че завиждаш, но какво от това - вие никога няма да имате шанса да проумеете матрицата - тя ви държи ... (много здраво и ЗАВИНАГИ).

С уважение,

Кирил



Тема Re: за Bebkoнови [re: Pepko_Bepko]  
АвторKiril (Нерегистриран)
Публикувано04.09.03 10:36



A ti ot Vn li si?, Az ne съм.

Кирил



Тема Ей, говньо !нови [re: Kiril]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано07.09.03 18:11



Май е дошло пак време да те подразня - какво ще кажеш ?

ПП: Нямам Ланча и ми е през ХУЯ за измамените тук - вече съм го казал :-))
Както се казва - напълно са заслужили такъв като тебе - затова и отебах разправиите :-)
ППП: Абе нали беше бияч ? Аз мисля че си полски свирач ....

UB40 !




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.