Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:07 21.05.24 
Автомобили
   >> Lamborghini
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Koi e vijdal Lambo ?нови  
Автор burner ()
Публикувано08.10.02 18:24



Koi e vijdal lamborghini (na jivo) - Kakuv model , kade (v BG li , v dvijenie , spralo nqkade , na izlojenie i tn ).
PS: Az li4no sam vijdal samo Lamborghini LM (neznam to4no koq versiq) , bqh na spirkata na sportna zala v Varna i to profu4a pokrai mene. Naistina vpe4etlqva6ta kola . Znaq 4e v BG ima i Diablo i Countach 25th Anniversario no za sajalenie nesam gi vijdal.

http://dobrev.m4driving.sm/->Subaru Impreza 99, 7000polygons -nai detailnata kola (za sega) za CMR2


Тема Re: Koi e vijdal Lambo ?нови [re: burner]  
Автор Бълrapин (познат)
Публикувано11.10.02 03:57



Az sum vijdal Diablo v USA njakolko pati. Izglejda mnogo plosko i nisko. Ferrari-tata osobenno novite sa ubietz. Vchera edno sivo 360 Modena se sastezavashe s Kawasaki.



Тема Re: Koi e vijdal Lambo ?нови [re: Бълrapин]  
Автор Goru (DeathManWalking)
Публикувано13.10.02 00:00



Аз съм виждал Diablo i Count-a в София по един път сам. Оставиха ми спомен за цял живот. Диаблото го видиах през прозореца на автобус 280 :)) при СУ-то. Една година по-рано видях Коунтача на същата улица, идваше ми да се метна пред него ... мамака му. Не съм сигурен но мернах и джипа ЛМ 002 или е бил 004 ниамам представа. А новото Ламборгини е просто ... ако го видя там вече ще се мятам под колелата :-)

... и дяволът наведе засремен глава


Тема Re: Koi e vijdal Lambo ?нови [re: burner]  
Автор lCE (Леден)
Публикувано13.10.02 18:06



Ами аз видях преди 2-3 години едно жълто Диаболо във Варна



Тема Re: Koi e vijdal Lambo ?нови [re: burner]  
Автор LordDigital (DigitalDesigneR)
Публикувано13.10.02 22:40



1. Sivoto Lamborghini Countach na leteca ot Nova Zagora. 2 ili 3 pyti. Ediniq imah udovolstvieto da byda vyv edin CossWorthed i da ni skysa gyza vyv blizost do mosta Chavdar vyv Sofia

2.Zyltoto Lamborghini Diablo na Fatik ,2 pyti ediniq ot koito DRYNCHAAA po neveroqtno tyzen nacin na prehoda mezdu asfalta i zyltite paveta za zadnika na Konq vyv Sofia.

3. N na broi pyti ,Laborginita po AutoShow-ta vyv North America.



Тема Re: Koi e vijdal Lambo ?нови [re: burner]  
Автор instinkt (M Power)
Публикувано27.10.02 00:24



tochno tri!!!
i to na edno myasto
i trite diablo byaha
pred edin mnoooogo luxozen hotel
v grad istanbul

M Power



Тема Re: Koi e vijdal Lambo ?нови [re: burner]  
АвторRed_Lady (Нерегистриран)
Публикувано13.11.02 01:56



Vijdala sam i to ne e din put.Imam edin poznat koito ima Lamborghini Diablo tumno sin zviat.Razbirase che pravi udovolstvie da vidish takava kola,i ako si niakoi ot tezi koito iskat da budat zabeliazani,tova e kolata za teb,tui kato se sabirat na opashka da ia gledat kato e parkirana na ulicata.Tova e dosta skupa kola,no chestno kazano,uspiah da se ubedia vozeiki se v takova neshto, che tova e edna dosta neudobna i niska kola.Bih ot dalechko predpochela BMW ili Mercedes.E ,vse pak tova si e klasika na kolite!No ako e za "izguzica" preporuchvam vi Lamborghini-to hehhe..Aide sus zdrave!



Тема Re: Koi e vijdal Lambo ?нови [re: Red_Lady]  
АвторUno turbo Mk1 (Нерегистриран)
Публикувано17.11.02 20:57



На кратко живея в Usa California.
за пръв път видях жълтото диабло на златни пясъци краи варна също го снимах за спомен.
в америка съм виждал много диабловци и феррарита на живо. Преди 1 месец бях на авто салона в Лос Анджелес и там видях новото мърселаго ,супер звяр.
миналата седмица ходих на изложба за италянски коли там видях ламбо кунтач и само едно диабло 6.0se, също имаши феррари 575М маранелло. А след самата изложба М-ката и диаблото се състезаваха (то не че беше състезание а просто диаблото тръгна зад маранелото и двамата дадоха гас и исчезнаха за секунди).



Тема Re: Koi e vijdal Lambo ?нови [re: burner]  
АвторMANlAC (Нерегистриран)
Публикувано18.11.02 05:59



Zyltoto Diablo v Sofia do SU.
Neverojatna gledka e, no absoljutno neprigodno za Bulgaria...s tezi dupki i babuni. Dokolkoto razbrah, prez po-goljamata 4ast ot vremeto e stojalo s4upeno, 4akajki za 4asti.



Тема Re: Koi e vijdal Lambo ?нови [re: MANlAC]  
Автор Goru (DeathManWalking)
Публикувано19.11.02 23:18



ъъъъъ Red_Lady тъй като се замисля май доста си "дала" или все още даваш да ти е неудобно в никото гъзарско бай Ламбо. Забрави всъщтност да кажш кое поо тоно не ти е удобно ... ако ме разбираш.
Айде със здраве, и умната !!!

... и дяволът наведе засремен глава



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.