Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:54 07.06.24 
Автомобили
   >> Lamborghini
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Koe e nai-dobroto?  
Автор Radocar (непознат )
Публикувано02.02.04 15:25



Zdrasti na vsi4ki!Az sum 1 ot mnogoto fenove na Lamborghini,i kato vseki normalen 4ovek si imam predpo4itanie za modela.Spored men Diablo-to si e Diablo,a SV(Sport Voluce) si e prosto klasika.Ta,iskam da razbera i va6eto mnenie po vuprosa.No si imam i yslovie:kogato izraziavate predpo4itanieto si daite i obiasnenie za6to mislite taka.



Тема Re: Koe e nai-dobroto?нови [re: Radocar]  
АвторNik V (Нерегистриран)
Публикувано04.02.04 19:15



Spored men nai-dobrijat model na Lamborghini e Miura. Spored men tova e edna ot nai-dobtite sportni koli proizvejdani njakoga. Prosto dizaina i e neverojaten. Haresvami kak kalnitsite sa izdadeni nagore, i kak zadnoto staklo e orebreno, a pak strani4nata linija e prosto neverojatna. Tazi kola sjakash se plazga po patja, koeto 4uvstvo se opredelja i ot niskata viso4ina na kupeto. V interiora mi haresva izklu4itelno mnogo tsentralnata konzola, sas skorostnija lost, i izobshto tsjaloto tablo. A i mejdo drugoto tova e parvijat avtomobil s razpolojen napre4no tsentralnorazpolojen dvigatel, koeto sashto pravi Miura unikalna.
4etoh sashto i njakakva slu4ka (ne znam kolko e vjarna, noje i da e njakoja ot legendite za Fericcio Lamborghini): Zna4i kogato vednaj Fericcio Lamborghini izljazal ot njakakav priem (ili neshto takova) v hotel i to4no predi da se ka4i vav Miurata si pred vsi4ki 4akashti reporteri toi zapalil edna tsigara i ja postavil vav vertikalno polojenie na kapaka na dvigatelja na ve4e zapalenata Miura, kato tsigarata si stojala vav vertikalno polojenie, bez da padne, i kazal: 'Eto tova e nashtoto koeto Ferrari nikoga ne uspjaha da postignat'!!!
Tova e ot men zasega.

Nik V





Тема Re: Koe e nai-dobroto?нови [re: Nik V]  
Автор The Humble Count Шивaч (Овцеубиец)
Публикувано12.02.04 19:23



мен всички ме кефат
бтв легендата/разказа е готин , дано и да е истина :)

3 жаира си летели единият свил на ляво, другият на дясно ,а третият стръкче джойнт!


Тема Re: Koe e nai-dobroto?нови [re: The Humble Count Шив]  
Автор spider4o™ (гъзе с як саунд)
Публикувано13.02.04 00:27



мене ме кефи ферари спайдър.




Тема Re: Za guzetoнови [re: spider4o™]  
Автор Radocar (непознат )
Публикувано16.02.04 18:16



I kolko ti e iaka myzikata be guze.Are da si gi merim!I kakvo ob6to puk ima Ferrari-to s Lamborghini???Samo 1-proizvejdat se v Italia.Lamborghini-to e na mnogo po-visoko nivo.I kato ka4estvo i kato sila,i kato dizain......kato vsi4ko!!!!!!!!Taka 4e izob6to ne mi go xvali!Kogato nay4i6 koe e nai-dobroto,pi6i!No dotogava si trai!



Тема аре да си ги меримнови [re: Radocar]  
Автор spider4o™ (гъзе с як саунд)
Публикувано16.02.04 20:40



ти пък като качиш над 2 мнения и като почне да ти става пишката, тогава ми говори




Тема ti kogato me nastigne6...нови [re: spider4o™]  
Автор Radocar (непознат )
Публикувано18.02.04 16:10



Kogato doide6 na moite godini,togava mi govori za samo4yvstvieto si,koeto i bez tova e nepravomerno goliamo.I mi govori za ne6to seriozno,za6toto ina4e ne si zaslyjava da sporim.



Тема евалата бате, конформист синови [re: Radocar]  
Автор spider4o™ (гъзе с як саунд)
Публикувано18.02.04 17:08



Такаа, за моето самочувствие няма да говоря, щото ти си е в установените норми. ...za6toto ina4e ne si zaslyjava da sporim.
ти затва ли влизаш в клубовете, да спориш? значи щом не съм почитател на Lamborgini, това веднага ме отрежда в отбора на лузърите, така ли? Еми, не искам да те притенявам, но просто такова мислене е плоско. Значи като споменах ферари спайдър, то не е просто затова, че е "спайдър" <разбирай ника ми>. Както ти каза, единственото общо между Lamborgini i Ferrari e това, че се правят в Италия. Именно - от италианските коли уважавам единствено Ферари. В F1 също. И ще ти кажа защо. Заради дизайна (тук не говоря за болидите, а за базовите модели). Не мога да проумея как може да твърдиш, че дизайна на Lamborgini превъзхожда този на Ferrari. Било то екстериор или интериор. За технически характеристики няма да говоря, защото никога не съм се увличал по тях, макар че и за това може да се поспори. Пък и не искам като един псведоразбирач от клуб Мерцедес да копирам разни инфо-та от нета. Айде, лек ти ден.




Тема евалата батенови [re: spider4o™]  
Автор Radocar (непознат )
Публикувано18.02.04 18:32



Takaa......
1.Az ne vlizam v klubovete za da provejdam bezsmisleni(!)sporove,zatova sporia samo kogato ima nyjda.Vse pak ot sporovete se rajdat istini.
2.Ne si po4itatel na Lamborghini-xybavo,no na vuprosa:"Koe e nai-dobroto Lamborghini(!)",da otgovaria6 s Ferrari.......to просто такова мислене е плоско!
3.Az puk yvajavam vsi4ki italianski avtomobili,no sum nai-goliam fen na Lamborghini.(Po vuprosa za Mercedes sum napulno suglasen s teb.Az tazi kola i bez tova ne ia xaresvam...)
4.Za dizaina mojem da si sporim ve4no,taka 4e tazi tema ne mi se podxva6ta.(no vse pak ako iska6-niama problemi)
5.A kolkoto do texni4eskite xarakteristiki...xm,xm-prosto vzemi i gi pro4eti pone(znam ,4e ti e malko trydno da gi zapomni6,zatova niama da te karam...)No e malko obidno da govori6 za avtomobili bez da znae6 texni4eskite im x-ki-vse pak te sa osnovata,vurxy koiato se izgrajda vseki avtomobil(tova vaji osobeno pri sportnite).
6.Eto ti i tema za razmisul:Gledax edno film4e,v koeto dvigateliat na edno Ferrari bukvalno izgurmia,sled testvaneto my za izdrujlivost,cial den(tova moje da go vidi6 i po TV-to-gledai si F1).Takova ne6to zasega ne sum 4yval za Lamborghini.
Lek den i na teb!



Тема Re: Koe e nai-dobroto?нови [re: Radocar]  
Авторbobby (Нерегистриран)
Публикувано26.03.04 13:55



МУРСИЕЛАГО! Просто защото е произведено след като Ламборгини бяха купени от АУДИ. Само дето Льо Ман-а ми харесва повече и от Мурсиелаго-то.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.