Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:21 02.07.24 
Автомобили
   >> Лада
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Препоръки за дистрибутор на Нива?  
Автор bira_more (бира)
Публикувано10.09.07 23:32



Здравейте,
Смятам да си купувам Нива и се чудя кой дистрибутор да избера.
В София, поне аз открих 2 дистрибутора представители на Нар и "К и Н сервиз", не знам дали АвтоИзток имат представителство.
Определено цената при Нар е по добра, разбира се К и Н - имат обяснение - колите правени за Гърция - тоест с по високо качество.
Направи ми неприятно впечатление начина по който търговеца обясняваше на друг клиент, че лизинга оскъпявал само с 5 % на година - лизинга винаги оскъпява повече от лихвата - тоест лихвата + таксите.
Начинаещ шофьор съм. Сигурно всеки може да ме будалка както му е кеф. Ама хвана ли будалкане за нещо - няма да имам вяра за каквото и да е било.
А - на сайта им има претенциозното:
ПОДАРЪК 150 %!
http://www.lada-center.com/?page_id=4
А търговеца малко като че ли не знаеше за тази "промоция".

Изчетох темите малко по надолу по страницата и си мисля е Нар като че ли е по добрия избор - не само заради цената, макар че и офертата им за пълно каско - също е по добра.
Е ако АвтоИзток - имат представителство/партньор в София - бих го посетил и него.

И един малко страничен въпрос - чудя се защо Нар ми предложиха Каско за 4%, а К и Н - почнаха да ми обясняват за 5.5 до 8 пункта.
Какво повече се предлага при по висок процент?

Bеer? Mоre?




Тема Re: Препоръки за дистрибутор на Нива? [re: bira_more]  
Автор ogorogo (непознат )
Публикувано15.09.07 19:03



Разгледай постовете в темата "Lada NIva 2007", там един колега казва, че е дистрибутор на морската фирма в София, можеш да се свържеш и с него. Аз също ще купувам след Нова Година, и аз се ослушвам!



Тема Re: Препоръки за дистрибутор на Нива? [re: bira_more]  
Автор ladaniva (непознат )
Публикувано19.09.07 09:32



значи и аз съм се навил за нова нива.
проверих НАР, КиН както и АвтоИзток от Варна.
понеже аз искам с климатик и само от автоизток ми казаха че има с климатик, който се слага в русия и е като хората. другите ме убеждаваха че може климатик ама да ми го монтират те и щял да ми заема място в краката на пътника до мен, както и ще пробиват за копчетата отвсякаде. стори ми се простотия.
Автоизток има представителство в София, просто се обади и ги питай.
Дори ми изпратиха лизингова схема.
Ако дам 7к в брой, после за 3 години ми излиза по 308 лева на месец, за нива с климатик и други екстри.
Лично познавам човек който си купи Нива от АвтоИзток през 2004 и досега само налива бензин и кара.
А това че за гърция били по-качествени, невярвам, пални глупости са.
а и гръцките дистрибутори се държаха отвратително и неоправдано са надули цените.



Тема Аз стигнах и до [re: ladaniva]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано19.09.07 21:32



Елва - Симеоновско шосе.
Цените там - подобни - 14800, ама включва и аларма.
Оказа се че там бачка един приятел, с който не се бяхме виждали години, та на бъзро реших проблема.
Понеже уцелих и изложението, та се уредих и с отстъпка, ама след това понеже не може толкова много късмет та имаше 2 дни забавяне - определено по независещи от тях причини - поне единия го използвах за регистрация в КАТ - а там се виси.
И така - днес навъртяхме с един приятел първите 100 км - никакви ядове.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Аз стигнах и до [re: bira_more]  
Автор ladaniva (непознат )
Публикувано20.09.07 09:48



ЧЕСТИТО !
значи от Елва си купил , така ли ?
за 14800 ?
а нещо за климатик казаха ли ?
аз съм си харесал авто изток за сега.
колко ти изхарчи в първите 100 км градско ?



Тема Re: Аз стигнах и до [re: ladaniva]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано21.09.07 01:43



А не - аз като новобранец изпълнявам разумни препоръки.
Тоест карахме почти само извънградско.
Не мога да кажа колко е изхарчила.
Ама след малко ще пъруваме на дълъг път и след това ще разказвам.
За климатик - не съм питал.

От Елва за 14800, ама дадох още малко за по готини огледала.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Аз стигнах и до [re: bira_more]  
Автор FryscoМодератор (невъзпитан)
Публикувано01.10.07 17:35



Снимай го това бижу, да му се порадваме...


Елате повече!


Тема За разликите между НАР и другитенови [re: Frysco]  
Автор teen_f (новак)
Публикувано14.12.07 10:34



Минали са няколко месеца от пускането на поста,но нека все пак се включа.
Единствено "НАР" има сключен договор със завод "АВТОВАЗ" и единствено тази фирма получава автомобилите си директно от завода.
Не се подлъгвайте по цена с разлика 200-300лв.
След месец-два започват проблеми с поддръжката при Елва,Авто Изток и др.тем подобни фирми.
И помнете,че тези ядове можете да ги избегнете за 200-300лв.
Гражданската и автокаското са по-евтини при "НАР",защото фирмата на година прави застраховки за над 1000 автомобила и поради това се давта преференциални цени.
Освен това никоя фирма не може да ви предложи климатик монтиран в Русия.Могат да предложат турски или китайски климатик монтиран в България.За това мога да дам 100%гаранция,тъй като "АВТОВАЗ" НЕ ИЗНАСЯТ АВТОМОБИЛИ С МОНТИРАНИ КЛИМАТИЦИ.
Всеки има право да направи своя избор.Но важното е как,кога и дали той ще е правилен.



Тема Re: За разликите между НАР и другитенови [re: teen_f]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано14.12.07 21:11



Че то гърците, определено продават на по висока цена.
Лошото е че и за поддръжката на Нар съм чувал не много добри неща.
А бе най-добре е да не се стига до гаранция.

Bеer? Mоre?




Тема Re: За разликите между НАР и другитенови [re: bira_more]  
Автор teen_f (новак)
Публикувано16.12.07 02:36



Нали знаете-разни хора,разни идеали.В повечето случаи от поддръжката на "НАР"се оплакват такива,които искат ударена кола да им мине за гаранционна или такива,които не спазват условията за разработване на автомобила.
Трябва да знаете,че всяка година от "НАР" поне 7-8 души заминават на ОБУЧЕНИЕ в завод "АВТОВАЗ" в РУСИЯ,което си е голямо предимство.
А за това дали се скапват автомобилите-толкова са здрави,колкото завода си ги произведе.
Един интересен факт-почти 80% от автомобилите купени от менте вносители като Елва , Автоизток и т.н. предпочитат да си прекратят гаранцията си там и преминават на сервизно обслужване към "НАР".
Това го пиша не за да хваля "НАР",а за да отбележа една обективна истина.
И все пак......за това е демокрацията-всеки да избира сам






Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.