Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:35 04.07.24 
Автомобили
   >> Лада
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: 17400 [re: Frysco]  
Автор ogorogo (непознат )
Публикувано26.07.07 14:51



Ама нещо не виждам фирмите да предлагат тези екстри нещо. Пък и някой споменаваше за покупка чрез гръцка фирма, НИВИ уж за западняците, по-добро изпълнение?



Тема Re: 17400 [re: ogorogo]  
Автор ladaniva (непознат )
Публикувано26.07.07 21:22



Ами , проверих ги и гърците. Много лъжат.
Първо ми казаха, че нямало с фабричен климатик и после искаха +3600 лежа да ми монтират техен си и ми се оправдаваха защо било скъпо.
После всиакакви други екстри ти свличат кожата.
Подобни са и ония оот хасково дето продват. Най-много питах за климатика, те сащо ми викат, ние си слагаме наш - няма руски от завода.
Навсичкото отгоре ми викат, че ще ми заема място купето ни ще ми рънчат и дупчат по таблото и къде ли още не та да ми изкарат управлението.
Не са добре.
Докато не се обадих във Варна (АвтоИзток) и там ми казаха, че си има фабрчен климатик и серво, което вече си било задължително.
Гранцията от тях е 2 години и без ограничение в пробега.
17400 ми искат за ладата+фабричен климатик и заготовка за музики :)



Тема Re: 17400 [re: ladaniva]  
Автор ogorogo (непознат )
Публикувано26.07.07 22:51



Хм, византийска му работа. Абе сигур ще вземам наесен, ама трябва да продам Мерцедеса-танк първо и да посъбера останалите парици. Ти явно преди мен ще вземеш, споделяй тук проучванията си и опита, ако имаш време. Значи за сега Авто- изток дават най-сгодно, а? Те май имат и в София къща?



Тема А само климатик? [re: ladaniva]  
Автор spasss ()
Публикувано27.07.07 11:12



А имаш ли представа колко струва на стара Нива да се монтира климатик? Колко ти казаха в Хасково и в Авто Изток?



Тема Re: А само климатик? [re: spasss]  
Автор ladaniva (непознат )
Публикувано27.07.07 13:12



Ами значи в НАР, това са тия от хасково дето продават ми искаха 2600-2800 за да ми монтират някакв японски климатик, като твърдяха че фабрични Ниви с климатик няма. Навсичкото отгоре тялото или някаква част от климатика ще е в краката на нешофьорската предна седлака и ще првят "приспособления" за да ти изведат управлнието някъде отляво на шофьорското място.



Тема Re: А само климатик? [re: ladaniva]  
Автор ogorogo (непознат )
Публикувано27.07.07 15:39



Добре, а този климатик истински ли е, със ремъчно задвижване, или някаква електрическа чикия?



Тема Re: А само климатик? [re: ogorogo]  
Автор ladaniva (непознат )
Публикувано27.07.07 17:28



Мисля че истински и се движи от двигателя, иначе не му ли е малко много тая цена :)
Ама по-добре питай.



Тема Re: А само климатик? [re: ladaniva]  
Автор ogorogo (непознат )
Публикувано28.07.07 19:00



Даже хич не е бадева за тия цифри. Пуста алчност на търговците. То и руският не е евтин, ако го има, като се отчете цената без екстри и със серво и клима. Сервото било към 300-400 долара, чувах. Абе, във всички случаи ще купя НИВА, просто защото ме кефи. На ЛАДА съм прошофирал, на НИВА ще склопя зъркели....



Тема Re: А само климатик? [re: ogorogo]  
Автор ladaniva (непознат )
Публикувано29.07.07 08:07



аз още се двоумя. нарпимер мога да дам замо 7к ж брой а другите нализинг.
така от АвтоИзток ми излиза 310 леава/месец за 3 години. при другите не е по-евтино , а и ме метнаха за кво ли не.
ама например един познат си купи Honda CR-V от 1999 за 12к. не е кой знае кво и немойе да се мери с Нивата ама в купето е тихо :)) , та за това се чудая още. мисля да пробвам някъде една от новите ниви , да видя дали е много шумно в купето.



Тема Re: А само климатик? [re: ladaniva]  
Автор ogorogo (непознат )
Публикувано30.07.07 02:54



Е, аз се надявам да продам Мерца си 124 от 91-ва и да додам, защото тепърва почва да се обажда това онова, а цените са адски. Кара ми се нова кола. Но си прав, трябва да се седне и да се покара нова НИВА.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.