Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:59 09.05.24 
Автомобили
   >> Лада
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Инструмент от Ладанови  
Автор CBETУЛKATA ()
Публикувано18.09.06 11:23



Може ли от някъде да се купи инструмент за Лада, като тези които имаше в колите на времето и за какви пари.



Тема Re: Инструмент от Лада [re: CBETУЛKATA]  
Автор Xoлдън (уморен)
Публикувано19.09.06 19:17



Че за какво ти е?Какво му е специалното?


Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат

Тема Re: Инструмент от Ладанови [re: Xoлдън]  
Автор CBETУЛKATA ()
Публикувано20.09.06 08:33



Не виждам някъде да съм писал, че искам специалния комплект инструменти от Лада.
Идеята ми е да имам някакъв инструмент в колата /т.нар. зип/ при евентуална нужда и предпочитам да бъде оригиналния с който се оборудваха ладите навремето



Тема Re: Инструмент от Ладанови [re: CBETУЛKATA]  
Автор stefsto (непознат )
Публикувано21.09.06 16:58



Инструментът за Лада си е специфичен и аз ще се опитам да го изредя. Правя го защото ми откраднаха скоро, пазените 18 год. инструменти:
Гаечни 8 - 10
11 - 13
13 - 17
17 - 19
22 - 24
Тръбен - 8 - 10
Лули: 12 - 13
17 - 19
Щанга за гуми, отверка, ключ за болтовете на джантите, луфтомер, ключ за свещи, шило.
Та това е. Ходих на битака и след дълги пазарлъци си накупих няколко. Искат им по 2-3 лева на ключ, за оригинални, но повечето са износени.



Тема Re: Инструмент от Ладанови [re: stefsto]  
Автор AUTO_FORUM (ВАЗ 21063)
Публикувано23.09.06 10:58



Че то по-добре иди и си купи един комплект ключове от метро или бриколажа. По 10-15 лв са от 6 до 24 като в единия край са с лула, а в другия е звезда. Ключовете са с удобно дълго рамо.



Тема Re: Инструмент от Ладанови [re: AUTO_FORUM]  
Автор stefsto (непознат )
Публикувано25.09.06 11:33



Предложението ти е добра идея, но аз бях откачил като видях, че са ми откраднали ключовете. Та ходих до битака и там видях безумните цени на псавдотърговци. Гледам си оригинален ключ 12 - 13 лула, (не беше моя) питам цената - 3 лева защото бил оригинален. А това, че му няма зъбите хич не се интересува.



Тема Re: Инструмент от Ладанови [re: stefsto]  
Автор CBETУЛKATA ()
Публикувано25.09.06 15:06



Да и аз имах идея да ходя до битака, но ако трябва да давам по 3 лева за ключ и то без зъби просто няма да стане ако ще да е най-оригиналния на оригиналните. Виж за чисто новичък инструмент може да се договорим нещо.





Тема Re: Инструмент от Ладанови [re: stefsto]  
Автор CBETУЛKATA ()
Публикувано25.09.06 15:07



А ти на кой битак ходи? При мангалите на Сточна гара или на стария в Орландовци?



Тема Re: Инструмент от Ладанови [re: CBETУЛKATA]  
Автор AUTO_FORUM (ВАЗ 21063)
Публикувано25.09.06 19:40



Никога няма да дам пари за ключове втора ръка и то за 3 лв парчето. Оригинален кое ми гарантира, че е оригинален. Плюс това втора ръка ключ може да се е преебал вече. Например звездивиднете ключове се разширямат и като почне да изпуска ебаваш майка на главата на болта.



Тема Re: Инструмент от Ладанови [re: stefsto]  
Автор фeн (запознат)
Публикувано25.09.06 21:16



Забравил си и другите инструменти от комлекта, а те са:
Авто помпа (за помпене на гумите)-1бр
Шестограмен ключ (за пропките за маслото)
Щангите за гумите за 2бр
БР: За подсказването няма да те карам да черпиш,приеми го като промоция!






Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.