Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:05 22.06.24 
Автомобили
   >> Лада
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Snimka na skrostomerнови  
Автор ladagroup (непознат )
Публикувано27.03.06 14:06



http://www.snimka.bg/album.php?album_id=28342

Towa e link kum snimka na kilometraza na mojata Lada 2105, 1.3, gaz, ako imate komentari, dawajte....



Тема Re: Snimka na skrostomerнови [re: ladagroup]  
Автор21O53 (Нерегистриран)
Публикувано27.03.06 15:25



Ami na moqta imam skorostomer ot 1500S do 180km/h i sam go podminaval:)))Ne se u4udvam



Тема Re: Snimka na skrostomerнови [re: ladagroup]  
Автор rpg22 (снайпера)
Публикувано27.03.06 21:17



Как ги правите тези номера не знам. Аз със 2107 над 120-30 не мога да кача не защото двигателя не позволява а защото стават много големи вибрациите. При вас има ли ги? Нещо от купето трябва да е щото на ниска предавка и много обороти не се появяват...



Тема Re: Snimka na skrostomerнови [re: rpg22]  
Авторladagroup (Нерегистриран)
Публикувано27.03.06 22:34



Mojata Lada pulni kilometraja bez nikakwi problemi, i to na gas. Hubawoto e 4e pri tazi po4ti postojanna skorost ( 130-150km ) Ruse-Warna mi dade 10.2 razhod na gas. Ot koeto sum mnogo dowolen



Тема Re: Snimka na skrostomerнови [re: ladagroup]  
Автор Desert Ant (Лададжия)
Публикувано28.03.06 00:38



хха 10/100 газ и 5 /100 масло.... ей тея коли са правени за 80-100км да подържат. Скапвате си двигателите момчета!




Тема Re: Snimka na skrostomerнови [re: rpg22]  
Автор 3ъл_Дyx (вестоносец)
Публикувано28.03.06 01:32



140 макс!
От там нататък е несериозно да се опитва.Която ще лада да хванеш,ако не е правено нещо по мотора,ще се срещне с един непреодолим проблем-въздушното съпротивление....



Тема Re: Snimka na skrostomer [re: ladagroup]  
Автор 3ъл_Дyx (вестоносец)
Публикувано28.03.06 01:34



Мммда...толкова е...ама сега извади от тази цифра 15% (стандартното отклонение на руските прибори) и има някакъв шанс да разбереш с колко си карал всъщност.Според мен при това показание скороста ти е малко вероятно да е надхвърляла 140.



Тема Re: Snimka na skrostomerнови [re: ladagroup]  
Автор21O53 (Нерегистриран)
Публикувано29.03.06 15:39



fakt kolegi



Тема Re: Snimka na skrostomerнови [re: ladagroup]  
АвторBOBO (Нерегистриран)
Публикувано03.04.06 14:17



Следващия път гледаи да хванеш и част от пътното платно.Моята жигула също вдига 160км\час на 4та скорост,като и вдигна задния мост на крикове.Без да се сърдиме,нали?



Тема Re: Snimka na skrostomerнови [re: BOBO]  
Авторladagroup (Нерегистриран)
Публикувано03.04.06 22:48



emi BOBO zagledaj se w snimkata i shte vidish 4ast ot putnoto platno na magistralata, vupreki 4e se sve4erjavashe. Typoto e, 4e si mislish 4e sum trygnal da si vdigam kolata na krikove da vdigna 160h, da pravq snimka i da ja pusna vyv foruma...e pi4 tova e super neseriozno ot tvoja strana...ama ti si znaesh de, wseki ima prawo na mnenie.
By the way, ne e mnogo lesno da pravish snimka na kilometraja na Lada , kojato karash sys 160 ( spored kilometraja). Obeshtavam ti sledvashtija put da napravja snimka na kilometraja s celia pejzaz za fon:) stava li?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.