Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:28 30.06.24 
Автомобили
   >> Лада
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Lada ili FORD koe da izberaнови  
Автор redhot2 (непознат )
Публикувано01.11.05 13:47



ako mojete pomognete mi v tazi dilema



Тема Re: Lada ili FORD koe da izberaнови [re: redhot2]  
Автор butaloto (dohc)
Публикувано01.11.05 17:54



Нали вече говорихме по този въпрос в миналата ти тема!



Тема Re: Lada ili FORD koe da izberaнови [re: butaloto]  
Авторladaturbo (Нерегистриран)
Публикувано01.11.05 20:00



Az karah lada mnogo godini. sega karam ford sierra i kato se kacha pak na ladata mi se struva kato koshmar - tqsno trudno za upravlenie i pochti nishto ne raboti kakto mu se iska na chovek. da ne se zasqgat fenovete na lada az mnogo uvajavam taq kola no ima i mnogo po dobri ot neq



Тема Re: Lada ili FORD koe da izberaнови [re: ladaturbo]  
Автор Mravoiad™ ()
Публикувано02.11.05 11:28



Не съм фен на Лада въпреки безпорните качества доказани през годините.Фен съм на Шкода от бившите соц визила но това е друга тема.
Та относно така зададения въпрос нека бъдем реалисти.Тъй като става въпрос за конкретни марки да предположим следната ситуация.Трябва да се направи избор между читава Лада и разпадащ се Форд.Аз лично бих избрал Ладата.При обратна ситуация относно техническото състояние на автомобилите естествено Форда.Това правило важи и ако се прави избор и между други марки.Така че пичове мислете какво купувате да не берете ядове после.
Успех.



Тема Re: Lada ili FORD koe da izberaнови [re: Mravoiad™]  
Автор redhot2 (непознат )
Публикувано02.11.05 16:42



Май и аз стигнах до този извод, след много мисли и скитане по форумите . Ако съм омръзнал на някого , извинявайте. Май най - важното нещо е една кола да е читава и да не създава излишни проблеми. А останалото си е до шофьора. Е глезотиятя си и хубаво нещо но ако можеш да си го позволиш.



Тема Re: Lada ili FORD koe da izberaнови [re: redhot2]  
Автор 3ъл_Дyx (вестоносец)
Публикувано02.11.05 18:55



При равни други условия-Форда,разбира се!
Ама ако е някой таралясник на половин милион километра,каран като за последно нейде по германските аутобани,взимай ладата.



Тема Зависи...нови [re: redhot2]  
Авторцoлд (Нерегистриран)
Публикувано02.11.05 19:11



Замисли се за какво ще я използваш тази кола. Ако ти е за София, форда е по-добрия избор във всички случаи, ако е за провинцията и имаш кърски бизнес взимай ладата.



Тема Re: Зависи...нови [re: цoлд]  
Авторcтeфчo (Нерегистриран)
Публикувано02.11.05 20:24



добре де какъв е тоя форд и в кво състояние е,ЛАДАта каква е?
Аз не съм привърженик на максимата "винаги е по-добре западно отколкото руско".Не съм фен на Лада ма те си имат и добри страни.Карал сам маного заподни коли ма моито Москве много си ме кефи.
Един съсед имаше Аскона(без коментар),обаче при един инцидент изгоря и той купи на един друг сасед 5ичката за 2000лв.Да ти кажа,добре че изгоря копела.Наистина е много важно техническото състояние,но пък и марката е от значение,в случая,кво да ти кажа-форТ не от най яките марки.
Гледай ВНИМАТЕЛНО!!!
Късмет!



Тема Re: Lada ili FORD koe da izberaнови [re: 3ъл_Дyx]  
Авторбyдaлa (Нерегистриран)
Публикувано02.11.05 22:39



зимаи ладе да не си биеш после тиквата като мене



Тема Форд =нови [re: redhot2]  
Автор Яceн (дърво)
Публикувано02.11.05 22:41



Fix Or Repair Daily (FORD)

there is no spoo^H^H^H^Hfork()



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.