Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:43 23.06.24 
Автомобили
   >> Лада
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Задни дискови?  
АвторV8 (Нерегистриран)
Публикувано13.10.05 22:48



Оголил съм един мост готов съм да делкам планки за закрепването на апаратите,сега митрябват дискове.Класика на става,много са дебели заедно със фланеца за главината(цялостна дебелина на детайла,не само на дисковата работна повърхност),смятам да изпробвам 2108 09 На око мисля 4е ще станат ..колко мм е дебелината на работната повърхност на нов Камаров диск?



Тема Re: Задни дискови?нови [re: V8]  
Автор 3ъл_Дyx (вестоносец)
Публикувано14.10.05 03:04



Чакай...това нямаше ли го готово...от полски фиат...той май беше с 4 дискови...
С тоя ладов мост ще с замаеш от преправяници.



Тема Re: Задни дискови?нови [re: V8]  
Автор FryscoМодератор (невъзпитан)
Публикувано14.10.05 10:16



От класиката стават ако закараш полуоските на стругар да им престърже малко ръбовете.


Елате повече!


Тема Кои ръбове?нови [re: Frysco]  
АвторV8 (Нерегистриран)
Публикувано14.10.05 12:59



Кои ръбове на полуоските?Аз си имам струг и ще го направя.Моля те,обясни малко по-подробно.



Тема Re: Кои ръбове?нови [re: V8]  
Автор FryscoМодератор (невъзпитан)
Публикувано14.10.05 14:05



Така...
Значи на самия фланец на полуоската това което пречи да се надене преден диск на нея е че диаметтъра на фланеца е по голям и не може да влезе в диска.Всичко останало-като отвори съвпада.Тогава просто хвани полуоската и намали диаметъра на фланеца на полуоската така че диска да му пасне.Не се взима много мисля.
Така или иначе полуоските са ти свалени, навии им болтове от глава за лада, капни ги с една точка да не шават и си направи дълги гайки за джантите.После можеш да хванеш барабаните и от тях да изрежеш фланците и да ги нанижеш на шпилките-ще се разшири следата на задните гуми.Отваряш малко предницата, със или без да слагаш фланци и ще имаш и стабилност освен задни дискови спирачки.

Обае трябва да знаеш, че не можеш да минеш през кат със задни дискови спирачки-ще те пратят веднага на технотест.


Елате повече!


Тема Благодарностинови [re: Frysco]  
АвторV8 (Нерегистриран)
Публикувано14.10.05 15:46



Благодаря:).С 4ерни номера съм края на годината съм на труп4ета.Ако ме стигнат да ме спрат. хаха



Тема Re: Кои ръбове?нови [re: V8]  
Авторmucev (Нерегистриран)
Публикувано19.10.05 13:59



еи приятелю недеи да барзаш да барникаш подобрият вариянт е да си намериш зааден мост от СЕАТ 124Д които е пален аналог на ладажииският и подобрият вариянт от престрагване и разни други пподобни щуротии



Тема Re: Кои ръбове?нови [re: mucev]  
Автор FryscoМодератор (невъзпитан)
Публикувано19.10.05 14:05



Е да бе, откъде тоя заден мост?
От Испания?


Елате повече!



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.