Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:53 04.07.24 
Автомобили
   >> Лада
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Баланс на кардан?нови  
Автор Toby (Sunny)
Публикувано21.02.05 18:17



Някой знае ли добър сервиз в София в който правят баланс на кардан за Лада 2107 ?



Тема Re: Баланс на кардан?нови [re: Toby]  
Автор млaдeжa* (старо куче)
Публикувано21.02.05 20:40



Най добре е да се събере в първоначалното си положение.Едва ли ще се намери машина за балансиране.

Което не става с кубатура става с обороти


Тема Re: Баланс на кардан?нови [re: млaдeжa*]  
АвторToD (Нерегистриран)
Публикувано21.02.05 21:03



Случи ми се да сменям каре, но като най-големия идиот забравих да бележа как беше паснат кардана. В крайна сметка като го сглобих сякаш бях улучил комбинацията. Един познат (майстор) ми каза че направил същата глупост като мен и си взел кардан от вторични. Та и аз така смятам, че това е по добрия вариант.



Тема Знам къде, отиди на...нови [re: Toby]  
АвторШeмeт (Нерегистриран)
Публикувано22.02.05 09:02



Знам къде ще те направят перфектен баланс на кардана фирмата се казва Колорита и се намира на бул Европа 176 точно срещу техно маркет европа люлинкия към посока Божурище и преди метро 2 за по-подробно!



Тема Re: Знам къде, отиди на...нови [re: Шeмeт]  
Автор млaдeжa* (старо куче)
Публикувано22.02.05 19:20



На целия и събран кардан?Не ми се вярва ама хич.Плюс това той си е балансиран освен ако нарочно не решиш да истържеш баластните тежести.

Което не става с кубатура става с обороти


Тема Re: Знам къде, отиди на...нови [re: млaдeжa*]  
АвторToD (Нерегистриран)
Публикувано22.02.05 19:37



Младежа* само едното каре сменях. Така че възможните варианти са 4 и аз май съм уцелил.



Тема Re: Знам къде, отиди на...нови [re: ToD]  
Автор млaдeжa* (старо куче)
Публикувано23.02.05 18:26



Ще сменям и аз някои неща по кардана а до сега не съм.Като му дойде времето ще се замисля по въпроса колко са свободните позиции за заемане.Информираха ме на първо четене че са повече от цифрата която споменаваш но не се изказвам съвсем категорично без да съм барнал нещата аз.
А ника ми можеш да пишеш без звездичката тя стана украшение след една забивка на Дир-а и ми изчезна оргиналния ник.

Което не става с кубатура става с обороти


Тема Re: Знам къде, отиди на...нови [re: млaдeжa*]  
АвторToD (Нерегистриран)
Публикувано23.02.05 19:20



Младежа, аз смятам че са 4. Откъм тази част на скоростната кутия има 2 положения, и откъм диференциала има още две положения. И става две на степен втора което е 4. Аз поне така разсъждавам. Ако се пръсне и второто каре половенията стават май към 16. Може да греша но това са ми расъжденията.



Тема Re: Знам къде, отиди на...нови [re: ToD]  
Автор млaдeжa* (старо куче)
Публикувано24.02.05 18:04



Аз съм чувал за 16х2 но като му дойде времето да го правя ще реша кой от многото автори на цифри за положенията е прав.Сега не ми се мисли за тва.
А ти виждам все още не си се регистрирал.Защо не го правиш още?Според мен си доста постоянен и си заслужава усилието.

Което не става с кубатура става с обороти


Тема Re: Знам къде, отиди на...нови [re: млaдeжa*]  
Автор ToD* (Mad Racer)
Публикувано24.02.05 19:00



Младежа, послушах те. Така е по добре наистина ама ник-а ми беше зает и добавих звезда.

Faster better !



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.