Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:08 07.07.24 
Автомобили
   >> Лада
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Знам къде, отиди на...нови [re: ToD*]  
Автор млaдeжa* (старо куче)
Публикувано24.02.05 20:10



И с мен стана така ама след инфекция в ДИР-а.Няма значение така може да се пращат лични бележки без да се тормозят всички посетители на клубчето.Въпреки че след изнасянето-преселението вече не са чак толкоз много.

Което не става с кубатура става с обороти


Тема Re: Знам къде, отиди на...нови [re: млaдeжa*]  
Автор FryscoМодератор (невъзпитан)
Публикувано27.02.05 04:00



Е аз съм си и тук и там, няма как, нали съм вече председател и трябва всичко да виждам и всичко да чувам...
Привет от слънчева и топла София, в 4 през ноща...


Елате повече!


Тема Re: Знам къде, отиди на...нови [re: Frysco]  
Автор lada_21O7 (умник)
Публикувано09.03.05 21:41



Чувал съм че някъде в Техническия Университет-София извършват баланс на кардани ,ама с това май информацията ми се изчерпва...



Тема Re: Баланс на кардан?нови [re: Toby]  
Авторico (Нерегистриран)
Публикувано04.04.05 20:44



вземи си кардан от вторичните и ако се налага му смени каретата и висящия лагер и си готов.на мен ми падна баланса,защото един мастор го удари с чука



Тема какво точно се гледа?нови [re: ico]  
Авторrsv (Нерегистриран)
Публикувано05.04.05 16:47



За какви позиции пишете- като сменяш каре кое точно трябва да се бележи-как си свали карадана или взаимното разположение на предната вилка на кардана дето влиза в скоростите и "тръбата" ли?



Тема Re: какво точно се гледа?нови [re: rsv]  
Автор млaдeжa* (старо куче)
Публикувано05.04.05 18:12



Преди да свалиш кардана с един център или чертилка нанасяш черти или центри - трудноизличими на двете страни които след свалянето ще се разделят.После при събирането гледаш нанесените от теб белези да съвпадат и това е.Кардана и при него след свалянето ако го разделяш на две части отново същата операция.Не ползвай тебешир щот лесно се изтрива.Вместо център може да ползваш секач или шило.Ясни белези един срещу друг.

Което не става с кубатура става с обороти


Тема Re: какво точно се гледа?нови [re: млaдeжa*]  
Авторrsv (Нерегистриран)
Публикувано06.04.05 10:35



Знам че ладата е с висящ лагер.Аз съм с москвич а там е цял кардана-там същото ли е?



Тема Re: какво точно се гледа?нови [re: rsv]  
Автор млaдeжa* (старо куче)
Публикувано06.04.05 18:57



Няма начин да е цял в смисъл че все нещо трябва да обира това когато задницата заедно със задния мост и съответно диференциала се повдига и спуска.Ако кардана е само с каре и е цял както се изразяваш ще се скъса някъде.
Бележи се и на каретата поне карета трябва да има твоя кардан.

Което не става с кубатура става с обороти


Тема Re: какво точно се гледа?нови [re: млaдeжa*]  
Автор 412 (x Eack)
Публикувано07.04.05 00:28



ДА на москвича е цял " смисъл че все нещо трябва да обира това когато задницата..." Отпред е на шлици и се движи назад напред у скоростите



Тема HO-hoнови [re: Frysco]  
Автор ex ladaraider (никакъв)
Публикувано09.04.05 09:02



Тук сме и ние (от време на време), г-н председател!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.