Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:31 24.06.24 
Автомобили
   >> Лада
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Снимки от срещата в Стара Загоранови  
Автор lvaka (луд фен)
Публикувано07.01.05 23:39



Срещата мина страхотно.Събрахме се доста хора.
На срещата бяхме аз,Lada_2105,MuTeB_,Ivan40,neiki4a,PE6KINA,Kucara,Fx_ и Борката
Първо се събрахме на сладка приказка на кафе "Рони" където стояхме до към 21:30 часа.Седнахме на маса за непушачи но след кратък разговор с сервитьорката 3 пепелника цъфнаха на масата.След това излязохме отвън да си направим някоя друга снимка на машините за съжаление двама от агитката трябваше да си тръгват.Снимахме се(е аз снимах и ме няма на снимките но нямаше друг начин), поприказвахме още и после решихме да отидем да засечем ускорението от 0-100 на Ладата на нейккича.Та отиваме ние на тестовото трасе като по пътя устяновяваме че километража на ладата греши малко.
Засякохме ускорението и то беше 14.5 секунди.По изчисления може би е около 16с.
После направихме гонка между зеленият Вартбург и Ладата на нейкича.До 80км/ч Вартбурга държеше малко отпред но на финала бяха на равно.
Направихме си шоуто и си тръгнахме отново към града.После се събрахме да си кажем чао отново пред кафе Рони.
Останахме само аз,Lada_2105,Ivan4o и Neiki4a.Последва още над 30 минути сладък лаф.Накрая си тръгнахме по живо по здраво и се надяваме скоро пак да направим подобна локална среща.
Та ето ги и снимките:



















Редактирано от lvaka на 07.01.05 23:46.



Тема Re: Снимки от срещата в Стара Загоранови [re: lvaka]  
Авторneiki4a (Нерегистриран)
Публикувано08.01.05 00:57



наистина страхотно преживяване ама малко несум сагласен с ивака на финала варборга си остана с една кола по назад но признавам 4е той варве6е стра6но много направо се о4удих такова не6то небях виждал



Тема Re: Снимки от срещата в Стара Загоранови [re: neiki4a]  
Автор lvaka (луд фен)
Публикувано08.01.05 01:02



Е и 1 кола да е останал ти да не мислиш че ние отзад виждаме всичко с детайли.Само светещите габарити и накрая третите стопове кат блеснаха ся видя.
Ако искаш като му направим центровката другата седмица пак да се пробваме а?
А колкото до тва че е вървял много - абе бива ама трябваше доста повече да дърпа.Ма твойта лада въри кат луда да еба.
Кефи ма на макс.

Редактирано от lvaka на 08.01.05 01:03.



Тема Re: Снимки от срещата в Стара Загоранови [re: lvaka]  
Автор FryscoМодератор (невъзпитан)
Публикувано08.01.05 12:32



Браво колеги, нашата гордост сте вие...Първите който откриха уикенда на срещите в цялата страна се представиха повече от достойно.

Влюбих се в бялата петичка...



Тема Re: Снимки от срещата в Стара Загоранови [re: Frysco]  
Автор lvaka (луд фен)
Публикувано08.01.05 14:36



Благодаря за похвалата.С риск да прозвучи нескромно искамд а кажа че заслугата за организацията на тази среща беше моя.Митев пък спомогна за това да се съберат повече хора.
Колкото до петицата на Нейкича - Ладата е невероятна - гаражна, на 85 000км, двигателя мърка,салона е като нов,колата никога не е тормозена и върви като 1600.Аз също много и се зарадвах.Никога не бях се радвал толкова на лада.



Deutschland Uber Alles!!!

Тема Re: Снимки от срещата в Стара Загоранови [re: lvaka]  
Автор MuTeB_ (1300 S)
Публикувано08.01.05 20:36



Трябва и мойта да засечем някой ден, че днес като я пробвах на бензин ми се струва че направо хвърчи. Бааа поне днес мога да кажа твърдо колко ми е разхода кадето си говорихме снощи. сипах за 5 лева газ по 87 стотинки и минах 67 километра. Смятай ги . (Това се отнася за Ivan4o) Другия път може да се съберем на баните че по спокойно. Дано до тогава събера пари за музика че нещо без такава не ми харесва!!!

This is my baby!!!



Тема Re: Снимки от срещата в Стара Загоранови [re: MuTeB_]  
Автор lvaka (луд фен)
Публикувано08.01.05 22:03



Ми аз викам другия петък пак да се съберем?Пак по същото време?



Deutschland Uber Alles!!!

Тема Re: Снимки от срещата в Стара Загоранови [re: lvaka]  
Автор maxpower (мераклия)
Публикувано08.01.05 22:35



ееее кво стааааа бе,тая кола само я душка газта явно(8,57л),това извън града ли е или?

АЙДУЦИ ПАЗЕТЕ СЕ ЧЕ И АЗ ЗНАМ ДА КРАДНЕМ


Тема Re: Снимки от срещата в Стара Загоранови [re: maxpower]  
Автор MuTeB_ (1300 S)
Публикувано08.01.05 23:35



не 50% на 50% градско и извънградско. Зависи и как се кара все пак и от газто която сипваш. Имах кориоз тва лято - от тогава и с АГУ. Сондата отзад на бутюлката беше сложена на обратно. колата варвеше добре само дакато е пълна с газ. Когато понамалее налягането взима да става капризна. За да ускориш не трябва да натискаш рязко педала, а да галиш. Тогава караше само на изпарения 7 литра даде разход по магистралата ама и това не е работа с не повече от 80 км/ч. След като го оправихме скочи до към осем и нещо 9.
Зависи от шофиора и горивото. Все пак и изпарителя мисле че макар и стар и много добър (Дунарит- български)

This is my baby!!!



Тема Re: Снимки от срещата в Стара Загоранови [re: lvaka]  
Автор MuTeB_ (1300 S)
Публикувано08.01.05 23:42



Зависи колко ще уча през седмицата че тия изпити направо са лудница.

This is my baby!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.