Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:31 25.06.24 
Автомобили
   >> Лада
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Срещата в Стара загора - как минанови  
Автор lvaka (луд фен)
Публикувано14.01.05 22:25



Събрахме се в 7:30 пред кафе рони киснахме 15 минути отпреде и мислим сега къде да ходим на кафе че нямаше места.Заседнахме в едно заведение аз,Bobo,PE6KINA,MuTeB_,Neiki4a,Борката и още 1 момче.Малко след това дойде и Ivan40.Стояхме на сладък лаф почти 1 час след което решихме че е време за шоу.PE6KINA, взе неговия Citroen AX 1.1i 60hp а Ivan40 неговия кадет 1.6i.Отидохме да правим гонки,ладата на нейкича и тази на Митев останаха на паркинга пред кафето.Бяхме 3 коли - кадета,ситроена и зеленият Вартбург.Първо Ситроена се пусна с Опела.Ситроенчето победи(все пак прави 0-100 за 12 секунди а опела за 13).След което Вартбурга се пусна с Опела - до 50км/ч Вартбурга беше отпред след това се изравниха и накрая кадета беше с 2 коли отпред.После засякохме ускорението от 0-100 на Вартбурга - 13.9с като от скоростите загуби над 1 секунда тъй като включваха зле .Ivan40 остана смаян.Като стана дума за ускорение снощи засякохме неговият москвич - с 4-ма души от 0-100 за 22.8 секунди.
След гонките се спряхме да си кажем чао и както обикновено последва половин час сладък лаф.
Незнам пичове обаче тука всички сме единодушни че агитката от Стара Загора сме най големите образи.
Уникалния Москвич на Живко - Втори няма!
Ладата на Нейкича която е като нова.
Ладата на PE6KINA която въпреки че е на 27 години без ремонт на двигателя върви като луда и прави 110 на втора.
Ладата на Митев която е много добре изпипана отвътре и е с невероятно нисък разход.
Вартбурга на борката който въпреки че е на 25 години също е много запазен и върви перфектно.
Моят Вартбург който съшо е уникален.
Вартбурга на бат Илко също - адски очукан ама върви МНОГО.
И накрая стигнахме и до друг извод - който се запознае с мен Вартбурга му става бегачка(това за уникалноста и последното Живко ми каза да го напиша!)
И срещата приключи към 22:10 часа когато на всички им стана студено и решихме да си ходим.Отново мина чудесно.
Жалко че скоро не се очертава пак да има среща.



Deutschland Uber Alles!!!

Редактирано от Frysco на 15.01.05 00:14.



Тема Re: Срещата в Стара загора - как минанови [re: lvaka]  
Автор white_shark (2140 GT)
Публикувано14.01.05 23:29



Мания...Браво браво...Хубаво нещо са срещите...Тука като няма сам си куфеяДнеска на село се накарах както никога преди...Некви скорости,ръчни,спирачки,пилене,бърновеИ куки за десерт-скрих се в една спирка
Ивак,още малко и ще засека бялата мастия 0-100...Де да знам надъхан съм за добри резултатиМалко още настройчици искам да барна и някоя хубава права отсечка....-ГАЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗ ще я изкъртяяяяя!!!!!


The Blacksea White Shark


Тема Re: Срещата в Стара загора - как минанови [re: lvaka]  
Автор Lada21O5 (Много луд!!!)
Публикувано15.01.05 22:35



Еи Ивак само мойта бегачка не спомена !!! Но така трябва да е най добрите коли трябва да се запазят в тайна!!! хихихихихи!! Абе яко стана!! Днеска на бузлуджа съшто беше много яко!!! И както се казва живот и здраве пак ще се сабираме!!!



Тема Re: Срещата в Стара загора - как мина [re: Lada21O5]  
Автор lvaka (луд фен)
Публикувано16.01.05 12:33



Твойта не я споменах защото не се сетих с какво е уникална.Иначе си я бива



Deutschland Uber Alles!!!

Тема Re: Срещата в Стара загора - как минанови [re: lvaka]  
Автор neiki4a (бесен лададжия)
Публикувано16.01.05 16:29



с турския remus ха ха ха



Тема Re: Срещата в Стара загора - как минанови [re: lvaka]  
Автор Lada21O5 (Много луд!!!)
Публикувано16.01.05 19:52



Хмммм...... и което като го сложим на твойта Ладичка и нешто зима да я спъва!! Абе аз да фърля една струшка на двг-то и пак ще си говорим !!



Тема Re: Срещата в Стара загора - как минанови [re: lvaka]  
Автор spec (член)
Публикувано17.01.05 10:58



Все пак на Бузлуджа как беше? Канехте се да ходите, успяхте ли да идете? Имаше ли емоции там?



Тема Re: Срещата в Стара загора - как минанови [re: lvaka]  
Автор Lada21O5 (Много луд!!!)
Публикувано17.01.05 12:28



Ходихме на бузлуджа изкарахме добре!!! На отиване нямаше много сняг но на връштане беше супер!! Караме ски паднахме по 5-6 пъти и живи здрави си тръгнахме!! :) Ако бешсе дошъл и PE6KINA щеше да е още по яко (колкото повече толкова по добре!! Седнахме на връштане в (село) Казанлък извинявам се за израза но на мене лично не ми харесва този град!! Хапнахме, пиинахме и айде към Стара Загора!!



Тема Re: Срещата в Стара загора - как минанови [re: Lada21O5]  
Автор spec (член)
Публикувано17.01.05 13:22



Радвам се, че сте изкарали хубаво. В посл. сметка в петък вечерта ъкде отседнахте последно? Защото се колебаехте... И защо не предвиждате други срещи скоро?



Тема Re: Срещата в Стара загора - как минанови [re: spec]  
Автор neiki4a (бесен лададжия)
Публикувано17.01.05 16:39



абе ти и пет стружки да и хвърли6 на тоя 1300 мотор няма да има кой знае какъв ефект аз за какво мисли6 че не съм я направил още пък и тва гърне наистина спъва да го е*а у м****а




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.