Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:20 28.06.24 
Автомобили
   >> Лада
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Среща:Пловдивнови  
Автор MechMus (PB RACING CREW)
Публикувано04.01.05 22:01



Здрасти хора какво ще кажете и ние да вземем малко пример от колегите от столицата и да по4нем малко по малко да се събираме :) и да си помагаме в ремонтите и.т.н. абее си прекарваме хубу по 4ас два през седмица две. Аз сам малко ... гравитиращ тук в БГ но все пак това не е лошо и може да стане ... навик тука са и ... колегите от клуб москвич и трабант + вартбург . При пове4е ентусиазам от наша страна може да стане !

Редактирано от Frysco на 07.01.05 15:29.



Тема Re: ДО ПЛОВДИВчАНИнови [re: MechMus]  
Автор Diki ()
Публикувано04.01.05 23:08



Абсолютно съгласен съм с теб. Просто трябва да решим къде и кога. И аз дадох същото предложение на младежа . Трябва да видим кой как е на работа или как е сангажиментите и да определим място и час .....пък да пробваме...Дори първата среща да не е напълно успешна, поне ще сложи началото......



Тема Re: ДО ПЛОВДИВчАНИнови [re: Diki]  
Автор млaдeжa* (старо куче)
Публикувано04.01.05 23:13



За неопределено бъщеще бачкам и събота.Така че само в неделя съм айляк и то относително ако нямам нещо за ремонт я в къщи я по колата.
Изберете място и час и го поствайте.Който има възможност идва.
Нека мястото да е почити постоянно за да се изградят все пак някакви навици.

Което не става с кубатура става с обороти


Тема Re: ДО ПЛОВДИВчАНИнови [re: млaдeжa*]  
Автор Diki ()
Публикувано04.01.05 23:19



Аз също бачкам всеки ден( с изключение на неделя), но все пак мога да се измъкна по всяко(почти) време. Бях се сетил за "полигона" до Спортното у-ще, но незнам може да има и по-удобни места.....Предлагайте



Тема Re: ДО ПЛОВДИВчАНИнови [re: Diki]  
Автор млaдeжa* (старо куче)
Публикувано04.01.05 23:28



Тва на стадион "9 септември" ли е?Не му знам новото име.

Което не става с кубатура става с обороти


Тема Re: ДО ПЛОВДИВчАНИнови [re: млaдeжa*]  
Автор Diki ()
Публикувано04.01.05 23:30



Да бе, само че от страната на 6-ти септември. Мисля че е последна спирка на 15 и още некъв.



Тема Re: ДО ПЛОВДИВчАНИнови [re: MechMus]  
Автор Diki ()
Публикувано05.01.05 13:09



Понеже някъде в темите срещнах, че MechMus ще си пътува , искате ли да пробваме с първата среща още тази неделя 09.01.2005 г. Ще пуснем постове и във форумите на Москвич, Трабант и др. соц возила.....пък да видим кво ще стане....? Предлагам за място на срещата полигона до Спортното у-ще, на бул."6-ти Септември" , примерно за 10.00-10.30 ч. Широко е и е спокойно.....



Тема Re: ДО ПЛОВДИВчАНИнови [re: Diki]  
Автор FryscoМодератор (невъзпитан)
Публикувано05.01.05 17:01



Е другата седмица ще сте поканени в София да се срещнем...
А ние тука ще направиме паралелна среща на вашата.



Тема Re: ДО ПЛОВДИВчАНИнови [re: Frysco]  
Автор MechMus (PB RACING CREW)
Публикувано05.01.05 18:19



ОКИ де ми пак се съберем 7-8 4овека ше е яко ко ... кафенце в изклиу4ително приятна компания аааа за колегите в софия :) казал сам си 4е ще доида поне веднаж да се запознем и видим


а за колегите от Москвич и Трабо има фенове и ще дойдат :) предполагам



Тема Re: ДО ПЛОВДИВчАНИнови [re: MechMus]  
Автор Diki ()
Публикувано05.01.05 19:12



Вече съм пуснал мухата и в другите клубове......От Москвич са съгласни....Само трябва да им кажем къде и в колко часа...От Шкода, ЗАЗ и др. още няма отговор....Но ще видим.....Предложението ми за мястото и часа приема ли се?????




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.