Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:48 28.09.24 
Автомобили
   >> Лада
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Читав ли е този разход?нови  
Автор Bobby (хищна птица)
Публикувано10.12.04 16:01



Каране на извънградско - около над 90%, от тях в планински условия (качване-спускане - около над 30%), останалото - на равно и право.
Условия - сухо, слънчево, над нулата.
Начин на каране - над 80% от времето на 4-а, с над 3500 до 4500 об/мин (90-120).
Предвид зареденото гориво (чист А95) и километрите - 8.8 литра ми излезе.

Според мен е много добре, предвид начина ми на каране най-вече и съм малко по-спокоен вече, щото разхода на градско от 11-12 литра ме ужасяваше, но и той е оправдан предвид начина, по който карам (почти винаги - изстинала, за най-много половин час и спра после).



Тема Re: Читав ли е този разход?нови [re: Bobby]  
Автор Mapтo (машината)
Публикувано10.12.04 17:28



ЕЕЕЕ, бавно караш - затва е такъф разхода, я се засрами, газ до дупка и тва е......................



Тема Re: Читав ли е този разход?нови [re: Bobby]  
Автор Filo (луд психопат)
Публикувано10.12.04 19:08



Абе добре е. Ти беше с 2106 а там презкочиш ли 3500 оборота и разхода става страшен. Аз при стабилно каране със 120 и нагоре съм стигал разход 12/100

Мъжете правят пари, но парите не правят мъже!


Тема Re: Читав ли е този разход?нови [re: Bobby]  
Автор -TACHO- (член)
Публикувано10.12.04 19:52



Нищо не разбрах от тези цифри, ама то май тоя дето ги е писал не е знаел какво иска да каже.
Какво е това 90% планиско, а само 30 % качване-слизане, останалото равни и плоско та на всичкото отгоре и 80 % от времето на 4 -та с 3500-4500 (90-120) Първо цифрите си противоречат, всеки дето е ходил в 1 клас ще го разбере и второ ебати планинското. Аз на Шипка или Петрохан никога не съм м,огъл да карам с 120, освен да ги вдигна веднъж за кратко на права отсечка и да набия веднага спирачки.



Тема Re: Читав ли е този разход?нови [re: -TACHO-]  
Автор Bobby (хищна птица)
Публикувано10.12.04 21:39



Марто и Фило са ме разбрали. Замисли се ти можеш ли да асимилираш информацията, като четеш или ти запича мисловния процес, като видиш повече от 5 цифри на кръст... Желая ти успех.



Тема Re: Читав ли е този разход?нови [re: Bobby]  
Автор -TACHO- (член)
Публикувано11.12.04 15:01



ХА ХА ХА, щом така си мислиш, карай и се кефи, НО не ми прави оценка на акъла, а си опичай твоя!



Тема Re: Читав ли е този разход? И още какнови [re: Bobby]  
АвторXXX (Нерегистриран)
Публикувано11.12.04 15:23



Ако този разход е действителен , направо е супер.



Тема Re: Читав ли е този разход?нови [re: Bobby]  
Автор letiashtia (1.2ccm 68hp)
Публикувано12.12.04 00:36



впечетляваш разход.моят автомобил е ВАЗ 21013 и ми вземаше на бензин H95 8.0 литра,грацко и 7.0 изван грацко.от както си сложих АГУ се родих.на газ ми горе в града 10.0 литра( 9 лв.на 100км) а на изван грацко 09.00литра( 8.10 лв на 100 км).пре спокоино на 4 скорост се движа с (90-115 км в час).за автомобил (1200s на 68 hp)16 годишен е добре за мене.

само да ви хвана


Тема Re: Читав ли е този разход?нови [re: letiashtia]  
Автор FryscoМодератор (невъзпитан)
Публикувано12.12.04 01:25



Ъ?!



Ти ма разби с тея цифри, де я тая жигула бе пич, дай я да я видим и ние...




I LOVE MY CAR!!!

Тема Re: Читав ли е този разход?нови [re: Frysco]  
Автор letiashtia (1.2ccm 68hp)
Публикувано12.12.04 13:22



зашто не вярваш?аз нямам полза да те лъжа,а колкото до карането си я карам по пътя.

само да ви хвана



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.