Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:58 25.09.24 
Автомобили
   >> Лада
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Pazete se ot kradci  
АвторZdraveca (Нерегистриран)
Публикувано14.12.04 00:50



Sega kato stana stud apa6ite se razvilnjaha zadignaha mi gas butilkata i akuto na 1god be6e mama im .
Vaspolzvat se 4e ot studa ne ostavat otpe4ataci. No isparitela ne mogli da go zemat poradi juna6ko stiagane.
Da porazdarpame temata sas za6titata na ladata a ?



Тема Re: Pazete se ot kradciнови [re: Zdraveca]  
Автор alex_matrixМодератор (2101 SPORT)
Публикувано14.12.04 01:23



имаше една приказка за бронираните коли

бронираната кола не може да ви осигури 100 защита, може да ви осигури обаче ценни секунди през които да реагирате и да се спасите

та надежна защита няма, има ли достатъчно време, гадовете всичко могат да направят

ладата е с ниво на защита от 60 години когато не се е крадяло, да не говорим такива прецеденти като в бг

иначе
аз съм си решил нещата по мой начин
- централно
- аларма
- откачени патрони на вратите
- ключ маса
- ладата пали доста спесифично друг трудно би я запалил

- колата спи в двор зад висока ограда и врата без ключалки
- двора се обитава от куче дето не лае за сметка на това директно хапе

но имат ли време гадовете могат да преминат всички тези препятствия



Тема Re: Pazete se ot kradciнови [re: Zdraveca]  
АвторAlexanderbb (Нерегистриран)
Публикувано14.12.04 10:06



Super darjava sme. Slagame si reshetki po staklata, blindirame si mazetata be izobshto kupon bez krai. Az lichno imam edna obshta alarma, otdelna vtora za kapaka na dvigatelia, modificiral sam si zakliuchvaneto mu (vse pak stava duma za 2103) i ako pipna niakoi srednoshten montior napravo shte mu otkasna racete i shte go prebia s tiah. Posle direktno shte go pusna da popluva v iskara s 50 kg balast.
Stoto druga opravia niama.
Na edin priatel mu sviha muzikata v kolata i kato si pusna jalba v raionnoto mu obiasniha che te znaiat koi e kradeca ama niama smisal da go zakachat shtoto e maloleten narkoman pak i veche e plasiral kradenoto.



Тема Re: Pazete se ot kradciнови [re: Zdraveca]  
АвторMoмчo (Нерегистриран)
Публикувано14.12.04 18:17



Много съжелявам колега :(
просто да $#!@#!# на крадците. Лошо е ама здраве да е... има и по лоши работи.
Аз лично си мислех че лади-те ( в София ) са извън категорията на обирани коли ( вече крадат по висока класа ) Моята съм и сложил занулител на запалването, не пали ако е включено ключето. Ама това не ме спаси - 1,2 пъти ми крадоха бензин, там имам една бутафорна ключалка само за параван, която се отваря с ръка, 1 радио прежалих, 2 пъти ми отваряха багажника, откраднаха ми една раница + куп дрехи. Ама можеше да е по зле.
От друга страна пък имаше един случай - бях си забравил GSM-а на седалката, и никой не го беше дигнал, забравял съм документи и т.н.
Така че напоследък дори и ключа за запалването не го включвам, нямам радио. Кво има да крадат, лада е все пак ...това и е предимството, че те ако знаят ква кола е ще се трепат да я крадат, ама нали я държа мръсна и дори не я поглеждат.



Тема Re: Pazete se ot kradciнови [re: Moмчo]  
Автор MechMus (PB RACING CREW)
Публикувано14.12.04 20:36



еммм да така на мен бенzина ми го сму4еха като zа световното бахти как раzбираха 4е сам сложил неzнам ама ... се ми го усмукваха и zимата карах трабант 4е жигулито все бесхеее трудно се zапали :) и така а ведньж ми се наложи сам си рабивам капа4ката клиу4а се бесхе с4упил ... ебати тва го напраих като рпофесионалист ... само се 4упи ватресхния прастен и си пи4 ... ( нужна ми бесхе само една ... отверка )


Cedkaaaa ,MAJNAAAAAAA
http://mitnica.hit.bg/


Тема Re: Pazete se ot kradciнови [re: MechMus]  
Автор maxpower (минаващ)
Публикувано14.12.04 23:18



Моята защита е тайно ключе за запалването и заключване на педалите,ама сега зимата си свалям и акумолатора така че спя още по спокоиноПритеснявам се единствено да не ми отворят капака и да се самообслужат,за бензина има 2-3литра МАХ така че все ми е едноА 'касетофона' ми е мнооо култова марка - Unicef Ot bagajnika me pritesnqwa da ne si haresat pojarogasiteq



Тема Re: Pazete se ot kradciнови [re: maxpower]  
АвторMom4o (Нерегистриран)
Публикувано15.12.04 14:24



Mi ti kato si vzemash akumulatora ot kolata, bati udobstvoto, po dobre ia parkirai do legloto si da ti e mirna glavata :)
Bahti apashkite vremena :)



Тема Re: Pazete se ot kradciнови [re: Mom4o]  
Автор21O3 (Нерегистриран)
Публикувано15.12.04 21:22



Pi4ove mojete li da mi dadete njkakva informacij ot kade moga da si kupj '4adur' za volana i klu4alka za pedalite??I orientirovu4no na kakva cena sa tij ustroistva?
B;agodarj predvaritelno!




Тема Re: Pazete se ot kradciнови [re: 21O3]  
Автор млaдeжa* (старо куче)
Публикувано16.12.04 18:33



Зарежи тия щуротии.Вземи няква аларма.Според мен ще е по надежно.Евентуално можеш да чуеш поне едно две писукания в случай че крадеца е менте и е решил да се снабди да речем с батерия или некой чарк от колата ти.
Аз съм с аларма,1/2 централно,гараж през ноща и поне дузина бройкащи пенсионери в блока.Разчитам най вече на последните.През деня обикновенно се пази от въоръжена охрана.

Което не става с кубатура става с обороти


Тема Re: Pazete se ot kradciнови [re: млaдeжa*]  
Автор maxpower (мераклия)
Публикувано16.12.04 19:03



Но и алармата не требва да е случаина,щото на един съсед му гепиха бенз без да разбере една нощ,а в даскало на един съученик му бутаха колата на скорост (7-8 метра)без никакъв помен от аларма,представи си колко кандилкане е това,и най-накря той се появи и 'пиу-пиу' изкл алармата и я премести обратно колата.Ми това за мене не е аларма




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.