Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:04 27.06.24 
Автомобили
   >> Лада
*Кратък преглед

Тема Събота 11 часа?нови  
Автор FryscoМодератор (невъзпитан)
Публикувано09.12.04 15:04



Кой ще идва?
За естакадата става дума...


I LOVE MY CAR!!!

Тема Re: Събота 11 часа?нови [re: Frysco]  
Автор vipservice (Raider)
Публикувано09.12.04 20:05



Е, ако не падат камъни......знаеш къде сме.



Тема Re: Събота 11 часа?нови [re: vipservice]  
Автор Maшинa_Пoлcka (ебе сичко)
Публикувано09.12.04 20:12



аз съм 1ви със или без кола ... и лекция неможе ма спре ;)



Тема Re: Събота 11 часа?нови [re: Maшинa_Пoлcka]  
Автор alex_matrixМодератор (2101 SPORT)
Публикувано09.12.04 23:19



там съм в 12

който дойде ще чуе писъците на зимните ми гуми

шЪ направя демонстрация

не ги жалИМ, никак



Тема Re: Събота 11 часа?нови [re: alex_matrix]  
Автор Bobby (хищна птица)
Публикувано10.12.04 15:37



Хех, Алекс, трябваше да видиш аз каква демонстрация направих на цяла колона западнярки на Предела преди три дни.

Тия Фулди са живо злато, ей. И на сухо съм карал през Предела, на по-бързите отсечки не съм и сънувал, че мога да взимам завои с 90-100. С тия цвички ги побърках, ред Рено Еспас, Есперо, Голф 2, ФВ Венто, Рено 19 - още на влизане в Симитли, един по един ги изядох, Еспаса за десерт беше (дето ми се дървеше на главния път преди разклона за Симитли, видиш ли колко е бърз), та дори му дръпнах малко после, доста км беше 2 завоя след мен... лошото е, че по едно време дойдоха бавните завои и изкачване - с 4 човека и багаж рускинята издъхваше, пък и бавни камиони ни се мотаеха отпред... явно сдухани от полета ми покрай тях, един по един ме изпревариха гореизброените и то на безкрайно безумни места, с голям риск...



Тема Re: Събота 11 часа?нови [re: Bobby]  
Автор Bobby (хищна птица)
Публикувано10.12.04 21:48



Пичове, утре ще се сменя с вас подвижната гайка на дясната ми чистачка, ако не и цялото рамо.
Днес ми откраднаха чистачките, чисто нови, на 4 дни, ама скапаняка, дето ги е откраднал, явно това не му е стигнало, та ми е изкривил малко дясното рамо, а въртящата гайка е на 45 градуса изкривена - за смяна.

Боклукът го е хванало яд, че на дясната чистачка не е могъл да измъкне закопчалката и я е оставил, ама е направил сума бели.

Как никога нямам късмет да сгащя някой такъв боклук, та да го потроша от бой, както той ми е потрошил в случая чистачката?

Иначе и аз ще мина към 12, като Алекс...



Тема Re: Събота 11 часа? [re: Bobby]  
Автор Bobby (хищна птица)
Публикувано12.12.04 11:00



Хора, не е истина колко още ми горчи за тия чистачки и тяхната система, която оказва се, трябва да я сменя цялата - 25 лв. Вчера бях при арменеца на Сребърна, той се опита да помогне, ама изверга така го беше изкривил, че дори едва измъкнахме рамото... то не бяха чукове, не бяха тръбни ключове в опит да изправим... дошлите на естакадата видяха що за свинщина е станала.

Дето вика шофьора на фирмата ми "от кога и аз се моля такъв да го хвана, та да го направя вратовръзка...". Баси кретена. Аз все си мисля обаче, че или е бил пиянде, или наркоман.



Тема Re: Събота 11 часа?нови [re: Bobby]  
Автор vipservice (Raider)
Публикувано12.12.04 11:15



тоест, когато и да го пребиеш, все ще е късно...




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.