Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:02 05.10.24 
Автомобили
   >> Лада
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Външни огледала за 2106нови  
Автор Bobby (хищна птица)
Публикувано06.12.04 17:53



Абе да знаете, има ли някъде външни огледала, закрепващи се за вратата, при лайсната до триъгълното прозорче?
Моите отдавна направо реват за смяна, а не мога да открия такива подобни, които се закачат за вратата. Днес разглеждах едни много яки, полски огледала, чупещи се, но бяха за 2105/07... тия по-стари Лади, с тия триъгълни прозорчета... мамата си джаса.

Вратата не ща да я дупча и още по-малко искам оригинални Ладови огледала.



Тема Re: Външни огледала за 2106нови [re: Bobby]  
Автор Max Extreme (състезател)
Публикувано06.12.04 19:06



Не знам дали се сещаш какви са моите огледала. Пластмасови, български за по 2.50 парчето. Продават се на Симеон. Ако идваш по Ботев от Пиротска, завиваш наляво, магазина се намира на ъгъла със Софроний Врачански. Виж линка:





Тема Re: Външни огледала за 2106нови [re: Bobby]  
Автор lada_21O7 (умник)
Публикувано06.12.04 19:27



...те пък тези полските за 05/07 са едниии... да не ти разправям (с такива я купих лада-та) ,ама в сравнение с оригиналните са направо песен де
Виж ако можеш да си намериш такива:

- това е друго нещо ,ама такива не съм виждал в България



Тема Re: Външни огледала за 2106нови [re: Bobby]  
Автор Filo (луд психопат)
Публикувано06.12.04 19:54



Тия които съм виждал да се закрепват на лайсната не струват повечето. Има такива за 2106, който се монтират като оригиналните, но са големи и хубави, смо че не мога да ти кажа къде ги има.

Мъжете правят пари, но парите не правят мъже!


Тема Re: Външни огледала за 2106нови [re: Filo]  
Автор white_shark (2140 GT)
Публикувано06.12.04 22:43



Аз съм прецакан момчета...Имам от двете страни огледала от тези дето имат щипчици за ръба на вратата ама поставени чрез разпробиване на врататаДа се смея ли да плача????

И сега се чудя ко да правя...Удобни са ми ама вътре ми стърчат болтове които за грозни...както и да е ако намеря нещо по добро ще сложа...


The Blacksea White Shark


Тема Re: Външни огледала за 2106нови [re: Bobby]  
АвторAlexanderbb (Нерегистриран)
Публикувано07.12.04 10:43



Ako ne iskash da si vgorchavash jivota s iadove ot kradci i bezmisleni varvari si sloji dve balgarski plastmasovi cherni. Ako ne te marzi obache kato gi vzenesh gi otvariash, rejesh plastmasivite osichki i gi zameniash s vintcheta. Taka shte mojesh da stegnesh dobre ogledaloto kam stoikata i niama da se sgava pri dvijenie. A pak ako si namerish i metalni osnovi shte e super ama ne e zadaljitelno.



Тема Re: Външни огледала за 2106нови [re: Alexanderbb]  
АвторHиkи (Нерегистриран)
Публикувано07.12.04 12:26



Добре тези огледала хубаво евтини ама аз сега съм с такива ама потчи не ми вършат работа много са гадни докато като карам на баща ми колата дори да не си нагласям огледалата специално за мен пак виждам много по добре.Нека някой който е сложил дуги огледала да сподели впечатления.



Тема Re: Външни огледала за 2106нови [re: Bobby]  
Автор Mapтo (машината)
Публикувано07.12.04 14:03



И аз съм с тези черните БГ пластмасови, не те стах че нещо ще им се случи и не изглеждат зле - поблема е, че наистина са малки и не се вижда кой знае какво - ма във Ф1 също са малки нали



Тема Re: Външни огледала за 2106нови [re: Mapтo]  
АвторNiki (Нерегистриран)
Публикувано07.12.04 18:09



Ne e vyprosq 4e sa malki prosto samoto ogledalo(otrazitelnoto styklo) e mnogo gadno i ne otrazqva dobre.



Тема Re: Външни огледала за 2106 [re: Bobby]  
Автор sasho_s (street racing)
Публикувано07.12.04 18:33



Нещо такова ли търсиш

само че не знам колко струват малки са ама се вижда добре.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.