Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:09 02.07.24 
Автомобили
   >> Лада
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Кабели за свещите?  
Автор Yellow_G (фен)
Публикувано18.11.04 09:24



Здравейте фенове,
търся си за ладичката кабели с лулите за свещите. Можете ли да ми препоръчате някои хубави и от къде да ги взема, поне да съм спокоен че са оригинални и да не са менте...
Блягодаря предварително



Тема Re: Кабели за свещите?нови [re: Yellow_G]  
Автор Mapтo (машината)
Публикувано18.11.04 10:41



Вземи си оригиналните червени руски, няма проблеми с тях - увери се, че в сърцевината е една тънка сребърна жичка (да не е многожичен)...........

виж в лада българия или в магазнините изборени в темата горе за магазнините.....

Редактирано от Mapтo на 18.11.04 10:44.



Тема Re: Кабели за свещите?нови [re: Yellow_G]  
Автор Bobby (хищна птица)
Публикувано18.11.04 15:57



Аз си купих от ъгъла на пресечката на Симеон и Одрин (точно на самото кьоше е магазина) кабели Тесла - чешки. Лично диагностика ми ме прати там - 20-ина лева струват и са добри. Сини на цвят в зелениката кутия. Имат и руски там, но не гарантирам качеството им.



Тема Re: Кабели за свещите?нови [re: Bobby]  
Автор Mapтo (машината)
Публикувано18.11.04 16:10



Тесла като марка кабели са добри - лошото е че специално тия които съм гледал за лада са с накрайници с някакви накрайници към свещите които въобще не са стандартните за модела и определено не са добро захващане - виж мойе на кабелите тесла от към края за свещите да сложиш накрайници от оригиналните ;)



Тема Re: Кабели за свещите?нови [re: Mapтo]  
Автор млaдeжa* (старо куче)
Публикувано18.11.04 19:13



Вземай оргиналните както Марто те посъветва.
Пипни маншоните при покупката да не са се одървили от стояне и тва е.Другото са ти казали.По добро от оргиналното нема.

Което не става с кубатура става с обороти


Тема Re: Кабели за свещите?нови [re: млaдeжa*]  
Автор AUTO_FORUM (ВАЗ 21063)
Публикувано18.11.04 19:19



Аз сега съм с Тесла (черни са кабелите) и за да ги сложеш трябва да отвиеш върха на свъща и така влизат. Я каже мнението си за тях че нещо напоследък не ми харесват.



Тема Re: Кабели за свещите?нови [re: Yellow_G]  
Автор Griffin (Напрви си сам)
Публикувано19.11.04 12:26



Мога да ти препоръчам от къде можеш да си вземеш кабели ТЕСЛА силиконово като с лули (по скоро капачета) отпред така че не е необходимо да развиваш тая джаджа с която се продават свещите фабрично :-)), кабелите струват 10,80 и се продават в магазин АЛЕКС (магазина е за Шкода) ул. Цар Петър
тл. 952 26 04 магазина се намира около баня мадара :-)) успех с кабелите :-)) аз до сега съм доволен :-))




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.