Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:37 04.07.24 
Автомобили
   >> Лада
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема тунерът с "извънземната" Ладанови  
Авторpeмo (Нерегистриран)
Публикувано09.11.04 17:50



Оставете мнение маняци :) ето и линка -





Тема Re: тунерът с "извънземната" Ладанови [re: peмo]  
Автор alex_matrixМодератор (2101 SPORT)
Публикувано09.11.04 18:19



ще се опитам да се свържа с човека

...даже ми е и колега...сега ако се окаже че сме набори...

както виждам от интервюто с него...българия още не е дорасла за тунинг...катаджиите гледат на тези коли като средство за препитание отколкото на нещо ценно и уникално /тя и мойта глава си пати доста/

законите са ни морално остарели човек не може да промени външния вид на колата без да го гледат като на разхождаща се пачка пари...

катаджия..."брей ма ногу си я направил тая лада, тц тц тц скъпи лети капли тц тц тц, като те гледам си в нарушение с тия ленти, ся шъ ти спираме ли колата от движение...или..."



Тема Re: тунерът с "извънземната" Ладанови [re: peмo]  
Автор Bobby (хищна птица)
Публикувано09.11.04 23:33



А това

и - Фотошоп ли е?




Тема Re: тунерът с "извънземната" Ладанови [re: peмo]  
Автор FX7 (Раладжия)
Публикувано10.11.04 00:11



Не ми се иска да пиша простотии тук и да изглеждам като жамие , но не ми харесва тази лада . не казвам че момчето не се е постарало , даже престарало , ама с тези луфтове по капаците а и от снимката даже се види по на доло влакнестия кит недошлайфан .
Чесно казано на Данчо ладата която сега я караше Гьошев по ми хваща окото и то без да е изгъзена , ама всеки си има виждане и си я прави както му харесва на него и не бива да му се подценява труда .
Оная от "лотос" май я направиха най-добре




Тема Re: тунерът с "извънземната" Ладанови [re: Bobby]  
Автор Filo (луд психопат)
Публикувано10.11.04 00:30



Днеска я мернах в студентски град. Обаче успях да погледна добре само отзад, защото ме дразнят тез лепенки и исках да видя дали е същата лада.

Мъжете правят пари, но парите не правят мъже!


Тема Re: тунерът с "извънземната" Ладанови [re: peмo]  
Автор Max Extreme (състезател)
Публикувано10.11.04 00:44



Не ми харесва тази Лада. Циганска работа ми изглежда, стил "Бързи и яростни", че и отгоре. Далече по-добре би изглеждал лекият, ненатрапващ се, оптичен тунинг - подходяща престилка, хубави джанти и евентуално - дискретен спойлер отзад (например като на Renault 19 16v), а не някакво самолетно крило. Но в крайна сметка такива виждания има човека, така я направил! Да си я кара със здраве!



Тема Re: тунерът с "извънземната" Ладанови [re: Filo]  
Автор alex_matrixМодератор (2101 SPORT)
Публикувано10.11.04 00:44



всеки си има поглед към тунинга

всеки го прави за чуството когато седне в колата да се почуства адски добре

аз например гоня стилен не много семпъл вид, целя да придам на голата си огресивност но искам да запазя максимално от външния и вид а и искам да се доближа максимално като изражение и душа до състезателните лади

стила, вида и цвета на лентите обаче са моя лична запазена марка - неслучайно където видат колата ми знаят че аз съм наблизо и който има желание ми казва едно здрасти или сядаме да си поговорим

така е и с момчето важното е него да го кефи

а бегачката на данчо я знам много добре - да кажем че един и същи майстор е работил и по двете
най стилната лада в шампионата мога да кажа с чисто сърце



Тема Re: тунерът с "извънземната" Ладанови [re: FX7]  
Автор Шkoдa (Speedster)
Публикувано10.11.04 08:12



Хватката не е само да я направиш, но и да я поддържаш!
Не бива толкова труд и пари да бъдат прежалени ей така....
Карбуратора и част от филтъра са омазани, като на дърта жигулка - http://lada-johnyb.hit.bg/IMG_4004.jpg
Главата е доволно мръсна под изрисувания капак, капачката на делкото и тя, маркуча за отдушника и той - веднага се разваля вида на всичко друго -
http://lada-johnyb.hit.bg/IMG_4003.jpg
Особено, като се има в предвид че ще се прави фотосесия.....непростимо е!!!




Тема AMA ТЯ СЕ ПРОДАВА БРЕ !!!! [re: peмo]  
Автор 3ъл_Дyx (вестоносец)
Публикувано11.11.04 01:10



Я вижте тука....(въпреки,че може би е някакъв майтап...ама не се знае)

http://mobile.bg/perl/main.cgi?topmenu=2&leftmenu=1&act=11099950732397164&f1=details



Тема Re: AMA ТЯ СЕ ПРОДАВА БРЕ !!!!нови [re: 3ъл_Дyx]  
Автор alex_matrixМодератор (2101 SPORT)
Публикувано11.11.04 02:20



това е базик

ладата първо не е с 1.6 второ само боята и е 700лв...такива обяви с лопата да ги ринеш по мобиле.бг




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.