Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:36 18.06.24 
Автомобили
   >> Лада
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Лада 1500нови [re: alex_matrix]  
АвторПeтъp (Нерегистриран)
Публикувано04.05.06 15:02



произв. 1978г. с черни номера - 300 лева
Петър - 0899914992
или pe(ta)rg@gmail.com - махнете скобите



Тема Газова уредба за 50 лвнови [re: alex_matrix]  
Авторjosi4 (Нерегистриран)
Публикувано18.05.06 18:43



руска е свалих я от москвича работеше:) 0898484567



Тема Изтрийте темите преди 2006-та...нови [re: alex_matrix]  
Автор 3ъл_Дyx (вестоносец)
Публикувано18.05.06 23:02



..няма смисъл от тях...



Тема Купувам Комбинови [re: alex_matrix]  
Автор Nenkov ()
Публикувано21.05.06 11:35



Купувам Комби - предложения тук или на v_nenkov@abv.bg



Тема продавам карбуратор Озон 1нови [re: alex_matrix]  
Автор maxpower (мераклия)
Публикувано21.05.06 13:43



Продавам карбуратор Озон 1-почистен.Сменил съм с ново-уплътненията,малкото триъгълно платно,ускорителното платно,цетката,игления клапан и жигльорите-съответно(за 1500) главен горивен-107 на 1ва и 162 на 2ра,за свободен ход 50 на 1ва и 60 на 2ра и главни горивни по 170 и на 2те камери.Диаметрите на дроселита са 28 на1ва и 32 на 2ра.Все още пазя и оригиналните му жигльори(същите размери),които също ги давам.Карбуратора съм го шлайфал,така че не смуче от никъде въздух.Правил съм си го за мен,но го продавам защото се оказа,че за моята Лада дроселите са с по-големи размери и този не ми върши работа.Карбуратора не е дупчен и си върви с бакелитената плочка.Цена 25лв.

Ако ти дават взимаш,ако не ти дават взимаш и бегаш!


Тема Re: Важно:малки обяви, продажби на автомобилинови [re: alex_matrix]  
АвторЖopo (Нерегистриран)
Публикувано23.05.06 08:26



Продавам лада 2101 или заменям за по-нова с доплащане georgepalazov@yahoo.com
GSM 0887 397877



Тема Re: Важно:малки обяви, продажби на автомобилинови [re: alex_matrix]  
Автор dolli (непознат )
Публикувано28.05.06 12:51



Продават се нови оригинални части за ВАЗ 2101 - двигател, купе, предница - изгодно.
Търсете Гошо.
Можете да му звъните на 042/630140, стига да не е нощем



Тема Билети за Стингнови [re: alex_matrix]  
Автор ssdillan (непознат )
Публикувано30.05.06 17:19



Здравейте, продавам билети за Стинг - 40лв бройка, при над 10 бройки допълнителна отстъпка. Моля при интерес пишете мейл на ssdillan@yahoo.com Ще помоля модераторите да задържат темата във форума за няколко дни. Благодаря предварително!



Тема Re: kupuvam samara ...нови [re: wrcfan]  
Автор wanja (непознат )
Публикувано29.06.06 16:44



Привет!
Продавам си Самара-та, но е 1,3 кубич. см. с 4 скорости. Не е в Шумен или Варна, в Перник е, но!
Пиша данните по-надолу, защото не искам просто да я обявявам, а ще се радвам ако някой я гледа както аз досега съм го правил. Щом се търси специално Самара, значи очаквам подобаващо отношение към добро возило! Ще пътувам задълго и не ми се продаваше, но ми се налага... Първа кола ми е ...

1,3 кубатура, производство 1989, три врати, вторият собственик съм аз, първият - вуйчо ми, тъмно синя, газ (Ловато), джанти на три години, по-различни от старите оригинални, платени застраховки и данъци.

Поддръжка до момента:
масла Шел- червен, смяна на 12 000, бензин 95, сменена охладителна система през есента на 2004 (нови тръби и термостат), гуми - на една година, предни "Корморан", задни - "Сава" - двугодишни, нови халогени (полски), сменена водна помпа - пролетта на 2006, задни амортесьори - смяна през пролетта на 2004, свещи и чистачки - Шампион, на година и половина, подкалници от една година (от април 2005), в купето - нова задна кора на задната врата. В купето пластмасите почти не скърцат - доста съм си поиграл, макар че това може да звучи невероятно за тоя тип автомобили :-)

За друго в момента не се сещам, обадете се на 0887 76 14 13.

За мен не е важно да я продам, а да я продам на някого, който да не я бастиса!
Отговарям на всички въпроси.

Още: трябва да се сменят предните дискове, защото ми продадоха уж руски, и се изкривиха малко.

Цена: 900 лв. - предвид инвестициите не я коментираме.

Не знам как да пратя снимка от сайта, как да се уговорим да пратя? С удоволствие бих сканирал и мога да я пратя на електронен адрес!



Тема Продавам 5-степенна скоростна кутия [re: alex_matrix]  
Автор Dedo Mraz (непознат )
Публикувано07.07.06 10:36



Продавам 5-степенна скоростна кутия за ЛАДА... Преди година и половина съм я купил съвсем нова от магазина за 800 лева... Продавам я за 600 лева... Моля да не се коментира дали е скъпа или евтина от спамърите тук... Цената е това - след като аз съм могъл да дам 800 лева за нея, има и хора, които ще дадат 600 лева... Предварително отговарям на въпроса защо я продавам - защото ще продавам и ЛАДА-та, но заедно с нея не мога да и взема парите за скоростната кутия...

Редактирано от Dedo Mraz на 07.07.06 10:39.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.