Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:34 27.06.24 
Автомобили
   >> Лада
*Кратък преглед

Тема imam sumneniq,4e ne mi raboti vakuum regulatoraнови  
Авторmaiden (Нерегистриран)
Публикувано21.07.04 15:45



na delkoto, nqkoi ima li ideq kak moga da go proverq,sus stroboskop nqma da stane, tuj kato pri forsaj na edno mqsto vakuuma ne e tolkova golqm kolkoto pri natovarvane.kato karam sas 120 na 5ta po golqmo izka4vane i nastupq dokrai i se 4uva 4ukane v avansa.qvno 4e vakuum regulatora ne namalq ugala na izprevarvane pri po-golqmo natovarvane.vremenno sam zakrepil polojenieto kato sam namalil na4alniq ugal, no kolata do 2500 oborota nikakva q nqma,vse edno vurtqstiq moment e spadnal s 40%.



Тема oste nesto [re: maiden]  
Авторmaiden (Нерегистриран)
Публикувано21.07.04 15:48



kato mahna distributornata kapa4ka, paleca ima luft okolo 5-6 gradusa,tova ot avansovata plo4ka li idva i normalen li e ili ne trqbva da go ima.gledah po ruskite saitove i spored ustroistvoto na centrobejniq regulator mi se struva,4e tova idva ottam, no mi se struva,4e predi beshe po-malak.na 5cata nqma nikakuf luft!



Тема Re: oste nestoнови [re: maiden]  
Автор млaдeжa* (пристрастен)
Публикувано21.07.04 20:00



Зарежи тая работа с делкото да не го прецакаш повече.Как работи се изписа доста в други теми.Виж си другите неща.
Луфт е нормално да има а там дето казваш че няма - забрави нещо друго не е наред.Луфта се дължи на зъбните предавки.
А въобще защо не пишеш на кирилица че да те рабираме като хората.?

Което не става с кубатура става с обороти


Тема Re: oste nestoнови [re: млaдeжa*]  
Автор Koфтият (новак)
Публикувано22.07.04 06:11





Редактирано от Koфтият на 22.07.04 06:14.



Тема Re: oste nestoнови [re: млaдeжa*]  
Авторmaiden (Нерегистриран)
Публикувано22.07.04 09:50



извинявам се за латиницата, да не казвам голяма дума, но обещавам да пиша на кирилица вече.



Тема Re: imam sumneniq,4e ne mi raboti vakuum regulatoraнови [re: maiden]  
Авторmaiden (Нерегистриран)
Публикувано22.07.04 10:16



оправих проблема, оказа се че палеца има луфт спрямо оста, а луфта не е вътре по самата ос и по плочките, за всеки случай ще сменя и вакуумния прибор, щото тия руски вакуумни джаджи имат склонност кам скъсване на мембрани и т.н. с времето или пък запичат. лостчето се движи доста трудно, което според мен не е нормално. скоро правихме на една жигула карбуратора и вакуумния регулатор, който отваря 2та клапа беше прецакан и не отваряше, наложи се да го преправим да се отваря механично последователно, колата направо се отпуши, преди не можеше да вдигне над 100 :) сега си прави 140 без проблеми



Тема Re: imam sumneniq,4e ne mi raboti vakuum regulatoraнови [re: maiden]  
Автор млaдeжa* (пристрастен)
Публикувано22.07.04 20:38



Моите си работят от 1980 год.И на ум не им е дошло да се спукват мембраните.Виж тия дето съм ги сменял например на пусковото устройство да вече два три пъти съм я сменял.Новото качество не е за подценяване.Ето за това винаги съм призовавал - това дето работи да не се подменя,разчовърква щото по лошо се поставя на негово място.

Което не става с кубатура става с обороти



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.