Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:02 29.06.24 
Автомобили
   >> Лада
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Егати не знам къде да търся нова кола и на .......  
Автор SimichOil 21O53 (А ся де ?)
Публикувано23.02.04 08:18



Не знам от къде да търся нова кола...кой е официален...кой не. Писна ми. Звъня телефони като луд...Я вие ми кажете нормално ли е...Последно се спрях на 21102. По ми допада някакси. Звънях на ЛАДА БЪЛГАРИЯ - цена - 12100 лв.
След това звънях на пичовете от www.elva-ink.com 10700. Едните официални представители, другите и те...а разлика от 1400 лв. Е това не ми се вижда много правилно. Питам се .... дали няма нещо нередно при тези ефтините...уж все от едно място ги вкарват. Помогнете ми...
п.п. НАР - Хасково - официален ли са...не са ли? Имат ли коли, нямат ли....абе с две думи кажете откъде да си купя кола... - искам 21102.



Тема Re: Егати не знам къде да търся нова кола и на .......нови [re: SimichOil 21O53]  
Автор sentinell (amantes amentes)
Публикувано23.02.04 16:28



Avtosalona na NAR v Krasna POlQNA BESE izostaven i nqmase koli.No v4era vidqh,4e sa go napulnili,ima 6-7 koli i si struva da se vidi.
Ima li razlika v sroka na garanciqta i kakva garanciq ti davat firmite?

FITNESS COMPETITOR


Тема Re: ми ...нови [re: sentinell]  
Автор 213 (Харвестър Типор)
Публикувано23.02.04 16:40



има - гледах сайта, който е посочил колегата - дават една година гаранция, а НАР видях обява в днешния ТРУД - 2 години
обади се и питай тях за цени

+2°C
Италианските коли отказват да запалят.


Тема Re: ми ...нови [re: 213]  
Автор SimichOil 21O53 (А ся де ?)
Публикувано25.02.04 16:04



2 год. дават само по телефон. Иначе ходих в клона им в Русе....и ми казаха 1 год.

А и цената им е с 1600 - 1700 лв по висока... Просто е огромна разликата...Знае ли някой на какво може да се дължи това. Казаха ми че е заради бройката която внасят. Елва - инк я дават същата кола с 1700 лв. по ниско.



Тема Razlikaнови [re: SimichOil 21O53]  
Авторteen_f (Нерегистриран)
Публикувано25.02.04 20:38



Zna4i izbora estestveno si ostava va6.No razlikata e w tova 4e pri NAR kolata se polu4ava maximum do mesec sled kato e izleznala ot zavoda.Osven tova podrujka na kolata vi(toest garancionen serviz) na NAR ima w dosta gradove na stranata.NE pitaite w Ruse a zvunnete do ofisa w Haskovo...038/622565
Zna4i garanciqta e 2 godini ili 35 000 kilometra.Modifikaciite sa 3 na ceni 12 100
12 300 i 12 500 v leva.Ot centralniq ofis kazaha 4e e nevuzmojno dilur na firmata da e kazal 1 godina garanciq.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.