Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:29 04.07.24 
Автомобили
   >> Лада
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Lada или западна?нови  
Автор97RUS (Нерегистриран)
Публикувано20.10.03 14:34



Честно казано не съжалявам че си взех Лада :) Първото което е - обичам си ги шестиците от край време. Второто е, че частите са ми направо на достъпни цени, и огромен избор.
На някой ако му трябва нещо за Лада което не може да го намери в БГ мога да му го пратя. В Москва съм, така че общо взето нещата тук са оригинални, а и ми се струва на много приемливи цени. В интерес на истината дайте да сравним че ми стана интересно. Напишете нещо колко струва в БГ аз ще Ви кажа колко струва тук. Но като цяло колите тук са скъпи в сравнение с България.
Лошото е че руската класика, та дори и новите лади по комфортност отстъпват на стари западни коли...



Тема Re: Lada или западна?нови [re: 97RUS]  
Автор Snuffy (непознат )
Публикувано20.10.03 16:43



Е току що проверявах колко струва комплект ауспух за Лада 1300 - казват, че са оригинални руски - цената е 65, 70 и 75 лв. в Лада-център София. А как са цените в Москва?



Тема Re: Lada или западна?нови [re: Snuffy]  
АвторToтo Koтyньo (Нерегистриран)
Публикувано20.10.03 18:01



Е ако е по-евтино от там ли ще си вземеш
Тия цифри дето си ги обявил(а) ми се струват високи. Можеш да провериш на Хладилника на ул. Сребърна посока Емил Марков, от дясната страна една червена постройка - сервиз само за ауспуси.



Тема Re: Lada или западна?нови [re: 97RUS]  
Автор Breathfan (Серьожа сделал!)
Публикувано20.10.03 18:56



Засега за генерация най-добрата оферта която чух е някакъв сервиз където ги правят от поцинкована ламарина. Удоволствието струва 100лв. и е за всякакви коли. Ако някой се интересува мога да поразпитам къде точно се намира.




Не завърших 8клас! ПРОБЛЕМ!



Тема Re: Lada или западна? [re: Breathfan]  
Автор млaдeжa* (ентусиаст)
Публикувано20.10.03 19:12



Ех защо те нямаше преди година и половина.Тогава издирвах човек дето да ми прати разпределителен вал от една фирма "Мастер мотор".И понеже не намерих за 42 лв. си взех от нива с 1.7 мотор.Въобще има ли по магазините там тунинг неща.Произведени от фирми занимаващи се с тази дейност?

Което не става с кубатура става с обороти


Тема Re: Lada или западна?нови [re: млaдeжa*]  
Автор97RUS (Нерегистриран)
Публикувано20.10.03 23:53



За Ладите тук има какво ли не..... Това е народна кола на която подържането е почти без пари и хората които нямат възможност за западна кола си правят мераклийки Ладите, Волгите и Москвичите. Но какво да Ви кажа - като цяло са цифра колите тук, дори и руските - нова 21065 например тръгва от 3000 долара и може да стигне до 4000 със една купчина екстри, което за нас е малко много за руска кола. Аз преди месец си купих една 21061 за 1600 долара на 6 години... но за по-малко пари - вече трябва да имаш сервиз под ръка :)



Тема Re: Lada или западна?нови [re: Snuffy]  
Автор97RUS (Нерегистриран)
Публикувано21.10.03 00:04



Руски оригинални има най-различни, производители много....
Виж като ми кажеш 1300 - нищо не ми говори - кажи ми модела - 210колко :) и мога точно да проверя, но ако ти е интересно виж сам цените в големите магазини -


а линка до всички части е

цените ги делете на 30 за да получите в долари цената
като се има в предвид че на специализираните пазари цените са около 10 по-ниски



Тема Re: Lada или западна?нови [re: 97RUS]  
Автор AUTO_FORUM (ВАЗ 21063)
Публикувано21.10.03 07:00



В България преди 2 години смяната на всички ауспуси сруваше 110 лв с работата и затово си ги сменям сам.



Тема Re: Lada или западна?нови [re: Snuffy]  
Автор Mapтo (ex. Munio)
Публикувано21.10.03 20:50



Стига бе, тези цени са неква фантастика. Аз ги сменях преди година и пълния комплект беше 68 лв. - руска изработка (оригнални е разтегливо понятие).

Enjoy the True Spirit


Тема Re: Lada или западна?нови [re: 97RUS]  
Автор Mapтo (ex. Munio)
Публикувано21.10.03 20:54



Привет, пишеш, че можеш да пращаш в БГ - имаш ли някаква 'връзка' тук или ще разчитаме на пощата? Защото пощенските/куриерските услуги са голяма цифра от Москва до София.

Enjoy the True Spirit



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.