Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:33 22.09.24 
Автомобили
   >> Лада
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Daite da obsadim  
АвторVanko (Нерегистриран)
Публикувано02.10.03 21:15



Haide da obsadim tuninga tuk a ? Pod tuning razbiraite samo sporta a ne spoileri i takiva bezmislenni gluposti .



Тема Re: Daite da obsadimнови [re: Vanko]  
Авторmaxpower (Нерегистриран)
Публикувано03.10.03 18:01



Az imam edin vapros,Kakvo 6te kaje6 za integriraneto na dvigatel ot druga marka v Lada.Koi bi izbral ti kato kubaturata mu da e DO okolo 2500cc .Specialno me interesuva kakvo 6te kaje6 za takav ot Omega (2,0i PRIMERNO,dali bi se pobral otpred bez radiatora da otiva v bagajnika :)))))Spomenavam to4no tozi za6toto toi e napraven za kola sas zadno predavane i predpolagam 4e po to4no bi pasnal(samo predpolojenie razbirase).Ne 4e imam ne6to protiv ladovite dvigateli ili pak 4e 6te pravq tuning na Ladata si no mi e lubopitno.Li4no za mene nai dobriq na4in da si napravi6 kolata po mo6tna e da sloji6 po golqm (po mo6ten) dvigatel (e razbirase ako ima takava vazmojnost )i togava eventualno da nadgrajdam.Tova razbirase e li4no moe mnenie.



Тема Re: Daite da obsadimнови [re: maxpower]  
Авторvanko (Нерегистриран)
Публикувано03.10.03 19:26



Shto se otnasia do vgrajdaneto na drugi dvigateli moga da kaja che za tazi cel nai podhodiashti sa dvigatelite ot FIAT te imat razlichni raznovidnosti naprimer s edin val s dva vala(razpredelitelni) i razlichni kubaturi 1.6 1.8 2.0 Vupreki che povecheto fiati sa s predno predavane dvigatelite im sa mnogo podobni s ladovite
( okachvane , zahvashtane na skorostnata kutia i dr )
Lichno az sum vijdal dvigatel ot FIAT tipo 2.0 dvuvalka slojen na VAZ 2105
Ne sum karal kolata no mi napravi dobro vpechatlenie pri uskorenie no dvigatelia i nebeshe normalen a beshe malko ponatochen



Тема Re: Daite da obsadimнови [re: vanko]  
Авторmaxpower (Нерегистриран)
Публикувано03.10.03 23:57



Takav dvigatel dobre li lqga v ko6a na Lada i ima li dostata4no prostranstvo kadeto 4ovek moje da si paxa racete za da pravi razni manipulacii,6toto to dvigatelq na Tipo po princip ne izglejda koi znae kolko golqm ama ne moga da si go predstavq kak 6te izglejda zavartqn,Sponema 4e ima6 razni snimki,koga vaznamerqva6 da gi postne6Pri postavqnato na dvigatel ot Tipo kakvo drugo osven dvigatel i sk kutiq bi prepora4al da se vzeme ot Fiat za da ima dobro srabotvane mejdu komponentite



Тема Re: Daite da obsadimнови [re: maxpower]  
АвторVanko (Нерегистриран)
Публикувано04.10.03 01:41



Kvo da ti kaja zvuchi mi neshto kato hem agneto cialo hem vulkut sit
Pri vsichki sluchai ima trudnosti zashtoto dvigatelia e dosta po obemist i ima poveche detaili nai veche glavata e po goliama i zaema povechko miasto
Vgrajdaneto i okomplektovkata na vsichki elementi sushto si ima osobennosti i trudnosti ne e ei taka hop i karash dvigatel fiat 2.0



Тема Re: Daite da obsadimнови [re: Vanko]  
Автор21213 (Нерегистриран)
Публикувано04.10.03 20:18



Аз сум виждал жигули с двигател от Фиат 1600 двувалка 105 коня



Тема Re: Daite da obsadimнови [re: 21213]  
Авторmaxpower (Нерегистриран)
Публикувано07.10.03 00:14



A motor ot Niva 1,7i vliza li lesno v Lada(2107) i za kakva mo6tnost govorime,kakvo bixte prepora4ali kato povraxtnosten Tuning na tozi dvigatel



Тема Re: Daite da obsadimнови [re: maxpower]  
Автор ladaraider ()
Публикувано07.10.03 03:11



Влиза, все едно сменяш акумулатор, в общи линии работа за мах 8 часа за 1 човек....
а за форсиране на този двигател - ако е цял 21213 - можеш "повърхностно" да олекотиш МАЛКО маховика, биелите и ангренажните колела, да му сложиш раздвижено зъбно колело за разпределителния вал, да напаснеш отворите между колекторите и главата, тя за компресията си е много добре, няма нужда от пилене, малко карбураторчето да се настрои, делко - и там може да се измисли нещо, но е по- сложно, и тва е в общи линии! Я се регистрирай, пък и мейл що не дадеш? Подробности - питай бе!



Тема Re: Daite da obsadimнови [re: ladaraider]  
Автор Nikiboy (познат/непознат)
Публикувано07.10.03 08:41



Сори за въпроса, но какво означава раздвижено колело?



Тема Re: Daite da obsadim [re: Nikiboy]  
Автор burner (Бръммм...)
Публикувано07.10.03 10:48








Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.