Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:17 30.06.24 
Автомобили
   >> Лада
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Koi e tukнови  
АвторVanko (Нерегистриран)
Публикувано26.09.03 02:39



Bih iskal da znam dali tuk ima hora koito sa naiasno s neshtata ili samo naivni fenove koito razpraviat za sluchki prez deseto uho. Ili drugia tip fenove koito sa podrajateli na filma "Burzi i iarostni" i nabliagat na optichnia tuning. Az sum ot Ruse, moga da kaja che sum naisno s sporta v BG Rabotia i jiveia v takava sreda sushto taka sum podgotvial koli (ladi) za sustezania i znam koga edna lada varvi i koga ne varvi ako ima hora koito razbirat kakvo govoria neka mi pishat ivankotzev@abv.bg



Тема Re: Koi e tukнови [re: Vanko]  
Автор Maнияka (наивник)
Публикувано26.09.03 09:11



Браво,истински съм вЧепетлен.Ако не чуваш да ръкопляскам то е защото май наистина не го правя.
Ако имаш да кажеш нещо съществено давай,ако не кефи се на себе си по-тихо.

колкото-толкова


Тема Re: Koi e tukнови [re: Vanko]  
Автор Nikiboy (познат/непознат)
Публикувано26.09.03 09:14



Клуба се посещава от всякакви.

Аз лично нямам някакви блябове нито за оптичен, нито за кой знае какъв друг туннинг. Кефиме да изучавам автомобила, който имам. Това ми е нещо като хоби.



Тема Re: Koi e tukнови [re: Vanko]  
АвторAz (Нерегистриран)
Публикувано26.09.03 09:51



Основната част от посетителите на този клуб и от темите в него са от една група, за която явно не си се сетил. Хора, които малко или много си поддържат сами ладичките и си помагат взаимно. Е, има и от тези, които си изброил. Но щом си професионалист, можеш да се включиш успешно със съвети. Теми - много. Мисля, че всеки би оценил това.



Тема Входа и изхода са свободни.. [re: Az]  
Автор млaдeжa* (член)
Публикувано26.09.03 21:16



та всеки добре дошъл и също отишъл.Категории много но най добре е всеки за себе си да каже.Оптичния тунинг ме вълнува до толкова че колата да си изглежда както е била преди 23 години купена от Мото Техника.Вътре нещата не стоят така - бих казал почитател съм за сега на умерения двигателен тунинг - действам сам като чета тук там кой какво е правил и не копирам директно а се мъча с ограничените си теоретични познания да анализирам нещата в същноста им и в последствие да ги приложа на автомобила си.
Извинявай ама малко доста нескромно звучиш в темата която си отворил.Не че искам да ти давам съвети но ако си бе дал труда да попрочетеш поне две страници от клубния живот щеше да ти стане ясно и отговора на въпроса ти.А ако поровиш по надълбоко в архивите ще видиш че не си единствен с подобни питания.
Та в общи линии се подхващат теми и който има да каже нещо по тях се изказва ако няма или е съгласен с изказалите се и си мълчи одобрително.
А да и да не забравя включването в дискусиите е абсолютно безкористно - тоест заплащане или други материални награди за сега няма.Има и друго поле за изяви в страничката на любителите на марка ЛАДА .
vaz.hit.bg
И накрая но не на последно място бих искал да ти кажа ДОБРЕ ДОШЪЛ.



Тема Do vsichkiнови [re: Vanko]  
АвторVanko (Нерегистриран)
Публикувано27.09.03 13:29



Vijte kakvo momcheta, nikogo ne sum obviniaval v nishto i sum na mnenie che vseki ima pravo da si govori i pravi kakvoto iska.
Az prosto popitah dali ima niakoi koito misli i pravi nesho takova kato men.
Tova e ! Haresvam tuninga na koli i nai veche dvigateli i hodova chast.Imam nai goliam opit s LADA zashtoto e edin ot eftinite avtomobili za tuning
Sushto taka dvigatelite imat golliam potencial i mnogo alternativi za povishavane na moshnosta.
Moga da govoria mnogo no neiskam glasa mi da otiva v pustinia.
Izviniavam se ako sum obidil niakoi (bilo e nevolno)



Тема Re: анови [re: Vanko]  
Автор lvan4O (Народен Човек)
Публикувано27.09.03 14:17



Еи да не си помислите ,че тоя Vanko съм аз с променен ник ,нямам нищо обшо


НАРОДНАТА КОЛА на България

Тема Re: анови [re: lvan4O]  
Автор млaдeжa* (член)
Публикувано27.09.03 20:02



Това което кажеш -напишеш няма в никакъв случай да отиде на вятъра.Любителите сме много така че все някой ще направи нещо от съветите ти.



Тема Re: анови [re: Frysco]  
Автор ladaraider ()
Публикувано29.09.03 23:31



колега, може ли да обсъдим поставянето на разпределителния вал на лагери? мойто първоначално мнение е, че не си струва... ако имаш практически или не чак толкова впечатлеиня, биха ми били от полза, сигурно.
И ако не те затруднява да пуснеш едно Ноу Хау за оптимизирането на ладовия двигател в границите на домашен гараж и бая инструменти... Че моят опит е малко скромен, не бих се пробвал да синтезирам нещата.



Тема Re: анови [re: Frysco]  
Автор млaдeжa* (член)
Публикувано30.09.03 20:17



По скоро коляновия да се направи да лагерува на търкалящи лагери вместо плъзгащи там триенето а съответно загубите са по големи.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.