Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:22 15.06.24 
Автомобили
   >> Лада
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Plovdiv MITNICATAAAнови  
Автор MechMus (zmej)
Публикувано04.09.03 23:50



awe da popitam az ima li hora w kluba koito da hodata na gonkie na mitnicataaa ma proswetlqt malko za kwo stawa wypros 4e mi se hodi maa nestoo sym mnoo bosi4yk w taq oblast



Sorry za latinicata ma PC-to mi se ebe nesto s Flex-a

Cedkaaaa ,MAJNAAAAAAA


Тема Re: Plovdiv MITNICATAAA [re: MechMus]  
АвторMechMus (Нерегистриран)
Публикувано07.09.03 22:46



naistina li nqma nikoj deto da moje mi kaze nesto aa??? damnn



Тема Re: Plovdiv MITNICATAAAнови [re: MechMus]  
Автор млaдeжa* (член)
Публикувано08.09.03 00:01



Еми ти си близо там ходи всяка вечер за да вържеш връзки.Там ще ти кажат за кво стаа въпрос.Толкова време ми са под носа но нямам късмет да ги видя.Имало гонка в петък вечер.



Тема Re: Plovdiv MITNICATAAAнови [re: млaдeжa*]  
АвторMechMus (Нерегистриран)
Публикувано08.09.03 11:09



w petyka neznam no w nedqla se do4uwaha dosta rezonanski ot hlebozawoda ima nqkoj dosta oborotni mashini ako sydq po zwuka sq taq sybota sym se nawil da hodq ako nqkoj mu se hodi da postene tuka she se razberem



Тема Re: Plovdiv MITNICATAAAнови [re: MechMus]  
Автор млaдeжa* (член)
Публикувано08.09.03 20:06



Трябва ти по голямо постоянство и упоритост за да хванеш връзки.Аз ти казвам че ми са почити комшулук а до сега не съм присъствал на гонка.А доста съм се задържал на това място.Все изтървам.За оня път само сеирджии видях.Много бързо се ориентира полицията и разпръсва нелегалната сбирка.Не е лошо да се измисли легален вариант както в София за да се успокоят нещата и за да не стане нещо непредвидено че точно мястото дето се състезават е доста натоварено движението.Като пълна глупост ми се вижда разтурването на първенешката сбирка в неделя.Подочувам от тук от там че имало но не съм ходил на мястото някой бее писал че е разкопано и не става.Но там поне не се участваше в движението на автомобили.
Значи препоръчвам ти да се лишиш от сън и забавления или там каквото правиш във времето от 22.30 до 23.30 в този диапазон няма начин да не се разбере да ли става или не гонка за една пълна седмица ми е съвета.



Тема Re: Plovdiv MITNICATAAAнови [re: млaдeжa*]  
Автор MechMus (zmej)
Публикувано08.09.03 23:54



mi maj se i sabirat da zagrqwat gumi do hlebozawodaaa stoto baq pergeli wijdam tam ostaweni predi bqha 4erni4ki sega sa se nau4ili kwi gumi we4e da slagat samo beli linii ostawat

Cedkaaaa ,MAJNAAAAAAA


Тема Re: Plovdiv MITNICATAAAнови [re: MechMus]  
АвторMechMus (Нерегистриран)
Публикувано09.09.03 22:47



mamka muuu bati typite kuki mnoooo trudno im se bqgaa na tiq beli4ki astri( 1,6 16V) tamyn otiwam i koooo tam m,i swetyt gadnite sireniiiii i ko da gleammm cqlata drujinka ottt OTBRANI GEROJ si cedi kolite da bqgaaa i az wyrta obratniq na pyrwoto krystowiste ma ne syobrazih 4e taka stawam wednaga posledna kola w tarapanataaaa ( loshto beshe 4e nqmah dokumentite na bastinata kola Passat 1,8 Mi) i sko4ih wyrhu gazta iiiiii................ ostawih dylgi 4erni sledi zad men loshooo mnoo losho a beshe samo 10:30



Тема ASTRITEнови [re: MechMus]  
Автор Eack (Москвичист)
Публикувано10.09.03 11:22



Da ta Svetrna policaiskite ASTRI sa 1.4i 16V




Тема Re: Plovdiv MITNICATAAAнови [re: MechMus]  
Автор FryscoМодератор (на пета скорост)
Публикувано10.09.03 11:43



А ти що просто не се размина и не си продължи, все едно си объркан турист, ми си хукнал след всички...


това е малката ми кола

Тема Re: Plovdiv MITNICATAAA [re: Frysco]  
АвторMechMus (Нерегистриран)
Публикувано10.09.03 14:40



mi bqhaaa barikadirali ulicata po nadoluu i nqmah togawa dokumenti w men aaa za astrite mnoo she e wida kwo i pishe na zadniq kapak ako e zad men




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.