Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:23 02.07.24 
Автомобили
   >> Лада
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема дърпания на лада с други коли - споделетенови  
Авторladafen (Нерегистриран)
Публикувано20.07.03 08:48



Споделете ваши лични преживявания на дарпания на лади с други автомобили.



Тема Re: дърпания на лада с други коли - споделетенови [re: ladafen]  
АвторBig__Dick (Нерегистриран)
Публикувано20.07.03 10:06



Moita lada e 2105 1.3 dvigatel s remak. Uskorenieto ot 0-100 go pravi za okolo 17,6sek. Vreme se gubi na treta skorost no parva i vtora sa zverski skorosti i pravi mnogo koravo uskorenie. Moqta lada sam q darpal s WV Passat 92g 1.8Mi. Stana slednoto: Na starta go opanah okolo 2-3 metra i go vodih do kam 50-60 sled koeto me izprevari. Az tochno i tova ochakvah da se sluchi. Pravil sam i drugi neoficialni gonki po svetofarite. Gonil sam se s Opel kadet 1.6 i go opanah na starta . Po natataka mojeshe da me izduha ama nqmashe pat. Oficialno sam se gonil i sas kadet 1.3 mojeh da go opana no prosto nqmah pat shtoto beshe v gradski usloviq i daje v edin moment minahme prez edin svetofar sas 130km/h. Gonil sam se i sas lada 1500 izprevarih go i nego no donqkade ne beshe chestno shtoto toi beshe na gaz. Tova sa mi po serioznite darpaniq.



Тема Re: дърпания на лада с други коли - споделетенови [re: Big__Dick]  
Автор The Best FORMAN (Dr.Ivanov)
Публикувано20.07.03 12:54



Choveka pita s koli da li si se durpal , a ne s kamioni

Ни мъ глей че съм кат фафла в раминиете знам фатки


Тема Re: дърпания на лада с други коли - споделетенови [re: The Best FORMAN]  
Автор FryscoМодератор (асансьор)
Публикувано20.07.03 16:30



Абе вчера много исках с една 1500 да зсатнана на пистата на божурище ама не ми я дадоха, не че не ми я дадоха, ами на пича му се сикаше той да застане, пък го е страх малко, такива работи.Впрочем тя е страшна пушка...За ладарЕИдър, значи тайната е много проста и ти може да си я направиш.Черни пушеци отзад и черни свещи какво ти говорят-преобогатена смес, просто повъртял малко карбуратора винтовете за качество и количество на сместа...Колко не знам, но аз не бих си помъчил така двигателчето и без това вече е за боклука с това прегряване...Поне блока се оказа здрав мамка му...Затова е такава пушка, а съединитела си бил най-нормален, ама не в ред нещо.А това което се разхлопа отзад сега е млъкнало, но снощи пак го чух.

Машиностроителен комбинат "Асансьорни монтажи"
Вход забранен!


Тема Re: дърпания на лада с други коли - споделетенови [re: Frysco]  
Авторplamen (Нерегистриран)
Публикувано21.07.03 21:45



ladata koqto sega karam nqma ni6to ob6to s predi6noto sastoqnie no predi da q barna malko :-) pravih lastik sas djeta 1.6 turbo dizel interkoler specialno za slu4aq si vdigna nivoto na gorivoto na jetata. tragnahmme na 400 metra , na starta mu vzeh 2 kalnika pednina do kraq na 2 ra be6e zad men kato vklu4ih 3 ta zagubih malko 6toto negovata 2 ra nebe6e svar6ila pak i turboto takmo se razvartq zavar6ihme po4ti zaedno bih go sas edna bronq :-))) zaklu4enie. koito ima lada 1600 da ne se pretisnqva ot wv jeta turbo d .i. na starta nemogat mnogo ama posle neznam neotgovarqm :-))



Тема Re: дърпания на лада с други коли - споделетенови [re: Big__Dick]  
Автор VEO (непознат )
Публикувано22.07.03 22:04



Оп-оп! Ти като се дърпа с този Пасат и Опела те знаеха ли! Щтото доста смешничко звучи



Тема Re: дърпания на лада с други коли - споделетенови [re: Frysco]  
АвторPLAMEN (Нерегистриран)
Публикувано22.07.03 23:21



ave kaf pasat ve 4eti ne si me4tai



Тема Re: дърпания на лада с други коли - споделетенови [re: PLAMEN]  
АвторGXE (Нерегистриран)
Публикувано23.07.03 05:15



A be da vzema da doida da vi drupna s NISAN- 4eto? 2,4L 12V 2200 oborota pri 100 km/h,4 stepenna skorostna kutiq,kolko har4i ne me interesuva ho ho ho hooo....Ami to ne ostanaha koli(ili spored vas "kamioni") deto ne ste gi uzduhali



Тема Re: дърпания на лада с други коли - споделетенови [re: GXE]  
АвторGXE (Нерегистриран)
Публикувано23.07.03 05:21



Opa , opa propusnal sum ATOMATI4NA------- 4 STEPENNA AVTOMATI4NA SKOROSTNA KUTIQ SORY!



Тема Re: Lada-opelastra hechbekнови [re: GXE]  
Автор WhitePower (kosmonaft)
Публикувано23.07.03 10:39



opel asta s mojata ladunja 1:1
lada s druga lada bjala na bojurishte 0;1 BIHA MA ;))
NO SI E I S PRAVO karburatora ne e v red i kolata spira na treta skorost shtoto njama benc v karburatora ;))
passat GT ladata mi 0:1 - neznam shtoto onija passat jako rumzeshe no nishto ne praishe
za drugi ne si spomnjam
no ako ladata e napilena vsichko pod 1,6 1.8 pada

Lada, ama ne suvsem




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.