Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:47 04.07.24 
Автомобили
   >> Лада
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Ia da pitam az.нови  
Автор SimichOil 21O53 (СимичОйл)
Публикувано12.06.03 11:13



Neshto ne mi hareswa fakta che Lada-ta mi pushi otzad. Izliza edin gaden dim ot auspuha. Ia kajete ot kakwo moje da e, kazaha mi masloubira4i, moje li da e towa, i kakwo drugo moje da e? Skyp li e remonta? 94 god. e kolata na 96 000 km.




Тема Re: Ia da pitam az.нови [re: SimichOil 21O53]  
Автор млaдeжa ()
Публикувано12.06.03 19:21



Виж темата за гумички на клапаните те това е маслообирач.Избирай качествени гумички а за ремонта - пазарлък.Спомена се една цифра като ориентир.После ще се хвалиш.
Предполагам до сега не си сменял такива за това описвам това като най вероятна причина.На 150 000 съм сменял на три пъти.



Тема Re: Ia da pitam az.нови [re: млaдeжa]  
Автор Nikiboy (познат/непознат)
Публикувано13.06.03 09:10



Каквото и да си го правил мотора на 96 х освен гумички няма какво друго да е.

Най-добрите гумички са Кореко и са около 8 лв. Към тях има и една втулка за набиване.

За ремонт приготви още 20 лв. и си ОК.



Тема Re: Ia da pitam az.нови [re: Nikiboy]  
Автор SimichOil 21O53 (СимичОйл)
Публикувано13.06.03 15:52



Blagodaria wi za info-to. Shte gledam skoro da otstrania tozi problem che drazni, a i ne wiarwam da e polezno za kolata. Blagodaria pak :-)




Тема Re: Ia da pitam az.нови [re: SimichOil 21O53]  
Автор Munio (tester)
Публикувано13.06.03 21:17



Мога ди ти кажа къде в София има истински Кортеко - 7лв. Преди два дена си взех от там и вече ги сложих. Иначе и аз имах същия проблем - сега като покрам ще видя дали продължава да дими.


Enjoy the True Spirit


Тема Re: Ia da pitam az.нови [re: Munio]  
Автор jigula_fen (Sr.)
Публикувано14.06.03 00:19



i kak to4no razpoznava6 istinskite korteko? kakyv cvqt si vzel?
6toto az vzeh edni ot Dinexpressa ama pak nemi izglejdat hubavi.



Тема Re: Ia da pitam az.нови [re: jigula_fen]  
Автор Munio (tester)
Публикувано14.06.03 07:56



Ами цвета е светлозеленикав май - честно казано не съм тръгнал да ги познавам, а просто съм сигурен в доставчика, иначе може да си сигурен че има и доста ментета.


Enjoy the True Spirit


Тема Re: Ia da pitam az.нови [re: Munio]  
Автор млaдeжa* (непознат )
Публикувано24.06.03 18:43



Темата е вече в архива ама отново я дискутирам.Сори че я слагам пак най отгоре.Пак за гумичките за клапаните.Тези които ползвам в момента са немски за Фолксваген 1.6 и 1.8 куб. Мотори бензин.Именуват се “Victor Reinz” комплекта е 5 лв.Зелени са на цвят – маслено зелени.Много доволен съм за разлика от червените които след 10 000 км почват да лапат масло.Продават се в картонена кутийка бяло синя като вътре има две тръбички от много мека пластмаса леко криви които са за да може да се вкарат гумичките без да се налага да се прекарват през каналите на клапана и с това да се разрушат ръбчетата дето трябва да обират маслото.А това вече го писах.Предишния път като сменях такива тръбички нямаше!!!И другото е че вътрешния диаметър на пръстена е чувсвително по малък от червените.На който му предстои подмяна на гумички препоръчвам горепосочената марка – ще остане доволен.



Тема do mladeja [re: млaдeжa*]  
Автор jigula_fen (Sr.)
Публикувано26.06.03 12:43



v kutiikata na poslednite korteko koito kupih sy6to ima takava "tribi4ka", do sega ne bqhvijdal i 4estno kazano se 4udeh za kakvo e
edin priqtel mi kaza 4e sy6to e slojil val ot niva tozi s po-golemite gyrbici, no sled dve godini mu omeknali prujinite na klapanite,pri teb imali ne6to takova?



Тема Re: do mladejaнови [re: jigula_fen]  
Автор млaдeжa* (непознат )
Публикувано27.06.03 12:40



Аз нямам толкова стаж с този вал.За сега година и малко съм с него.А иначе няма причина да омекват тия пружини.Нищо че се свиват малко повече.Може да им е дошъл края на експлоатационния срок.
Колко вървят Кортекото като цена за комплект?




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.