Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:02 28.06.24 
Автомобили
   >> Лада
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Пълно описание на проблемите!нови  
Автор BA3_21O3 ()
Публикувано06.05.03 01:16



Днес взех Шел 99 да я пробвам как е.... още ме яд
1. като регулирах чукче и наковалня (0,4 мм) не ще да пали за това върнах в старата (раз)центровка
2. за 10 мин изхарчи 1л бензин за още 500m още един литър
3. двигателя работи неравномерно и сякаш боботи, няма празен ход.
4. като дръпна смукача наполвина оборотите са към 2500 но се менят стрелката играе. Като го отпусна двигателя постепенно заглъхва и загасва.
5. бензиновата помпа се преебава постоянно - отка4а се онова щивфтче дето държи мембраните и нисля да купя нова.
Възможните предположения от моя страна са, че благодарение на скъсаната гарнитура на картера пада налягането на маслото и не ка4ва достатъчно бензин. Помпата е за боклука, клапаните за реглаж и смяна на гумички. Карба и той трее да го види майстор, макар че май не е в него проблема, защото като го сложих го регулирах с един майстор и колата заспа. Следващото запалване и се еба мамата - протече гарнитурата и всички останали проблеми. В крайбна сметка падна и акумолатора и ми свърши маслото да доливам. В най-скоро време мисля да фана някой да ме дръпне до сервиза и там вече да я оправят като хората.
Предварително Ви благодаря за прочитането (и евентуално) отговарянето на този дълъг и отегчителен пост! Ще почерпя по бира на следващата среща дай Боже да оправя тоя звяр!

Мене Не Ми Требе Джокер...Я Го Знам Бе..
СКАКАУЕЦ

Редактирано от BA3_21O3 на 06.05.03 07:11.



Тема Re: Пълно описание на проблемите!нови [re: BA3_21O3]  
Автор BA3_21O3 ()
Публикувано06.05.03 02:28



Е да добавя че има една добра новина свързана с козметиката на купето! Направих си барче от талашит стана мноо яко само дето нямах хубав плат за тапицерията и я направих с един кафяв поизбелял и обикновен плат. Но съм предвидил като оправя всичко останало да го сменя с изкуствена кожа а може и естествена ...

Мене Не Ми Требе Джокер...Я Го Знам Бе..
СКАКАУЕЦ


Тема Re: Пълно описание на проблемите!нови [re: BA3_21O3]  
Автор maniqshki (прелитащ)
Публикувано06.05.03 11:46



старши чеки да си правя Волвото , че ми се скапа и радиатора(протече) , и ще те дръпна до където кажеш и когато кажеш
btw да знаеш някой сервиз за радиатори че ми искат 267 лева за нов, ТИЯ СА ЛУДИ Е, че тя колата не струва толкоз! ако си виждал тука някъде из региона сервиз дето ги оправят тези пущини, ще съм ти много благодарен:)))

ха сега де?!


Тема Re: Пълно описание на проблемите!нови [re: BA3_21O3]  
Автор FryscoМодератор (шашкънин)
Публикувано06.05.03 12:04



Е, че къв е тоя бензин бе?Бива ли така да мъчиш хайванчето?Сипваш или 91 или 95...500 метра-литър, това прави км-2л или 200 на сто.Тя совалка не харчи толкова бе, нещо си сбъркал сметките.Или тече здраво бензина отнякъде, щото не може да отиват в двигателя, дори жигльори да нямаш, двигателя ще стане на аквариум.Провери си маркучите да нямат дупки.Точка четири и пет може да са ти вследствие на много неща, включително и маркучите.Бензиновата помпа я сменяй, гарнитурата също...
200л на 100км-нов световен рекорд.




Тема Re: Пълно описание на проблемите!нови [re: BA3_21O3]  
Автор BA3_21O3 ()
Публикувано06.05.03 14:26



Абе не е чак такъв разхода, но е огромен. Бях сипал към 2 литра 99 и не знам колко е останало, но не ми се вярва да е мноо. Маркучетата съм ги гледал хиляди пъти - не текат.

Мене Не Ми Требе Джокер...Я Го Знам Бе..
СКАКАУЕЦ


Тема Re: Пълно описание на проблемите!нови [re: BA3_21O3]  
Автор FryscoМодератор (шашкънин)
Публикувано06.05.03 22:24



А как ги провери?Натопи ли ги в леген, да видиш не дишат ли?Виж сега, ако са стари и опърпани, дори да не сълзят направо ги смени...Щото когато са пропукани, двигателя не върви добре, влиза въздух.Сместа се разрежда изобщо боза.И уж не дават вид, ама са си скапани.
Сменяй ги, не са скъпи, пък и те искат замяна.




Тема Re: Пълно описание на проблемите!нови [re: BA3_21O3]  
Автор Munio (tester)
Публикувано06.05.03 23:30



Abe kude si ti v studentski grad? Moga da mina da ti vidia avtomiobila ako ne drugo to pone da potzukame zaedno


Enjoy the True Spirit


Тема Re: Пълно описание на проблемите!нови [re: Munio]  
Автор BA3_21O3 ()
Публикувано06.05.03 23:57



58 блок В, колата е пред Ганчев в 55 блок

Мене Не Ми Требе Джокер...Я Го Знам Бе..
СКАКАУЕЦ


Тема Re: Пълно описание на проблемите!нови [re: BA3_21O3]  
Автор Benton ()
Публикувано07.05.03 00:16



Za barcehto. Predi sedmica minah prez edin magazin za izkustvena koja. Imat dosta razcvetki, ami napravi vpechatlenie che stoi kato estestvena. Po princip biah malko predubeden kum izkustv. koja, no misla kato si naprava barche(zashtoto ia vzeh bez barche - originalnoto beshe izkurteno), da go obleka s tochno takava koja. Ta misulta mi e cha sthe stane nai dobre s koja, no gledai da se vurje i s tabloto.



Тема Re: Пълно описание на проблемите!нови [re: Benton]  
Автор BA3_21O3 ()
Публикувано07.05.03 02:31



mi naprawih go s kafqw plat a sedalkite i te sa kafevi. Dolnata 4ast na sedalkite shte byde ot syshtiq plat. Oba4e s tiq problemi det gi imam izobshto ne mi se zanimawa s kozmetika.

Мене Не Ми Требе Джокер...Я Го Знам Бе..
СКАКАУЕЦ



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.