Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:11 01.07.24 
Автомобили
   >> Лада
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема POMISLETE SIнови  
Авторmalkiq (Нерегистриран)
Публикувано09.05.03 06:06



kvo 6te kajete kym kraq na iuni da spretnem edna sre6ta na kluba, az sym nov tuka no imam golqm merak i jigulkata 6te dokaram.ako imate idei za drugi dati nqma problem. A ako se interesuvate i sait moje da spretnem, s kartinki , statiiki s kakvoto kajete.
4akam prdlojeniq.




Тема Re: POMISLETE SIнови [re: malkiq]  
Автор SimichOil 21O53 (непознат)
Публикувано09.05.03 09:34



На мен идеята ми допада. :) Срещата малко трудно ще стане, но един сайт би било добре да имаме :).



Тема Re: POMISLETE SIнови [re: malkiq]  
Автор agent_orange1 (истински)
Публикувано09.05.03 09:45



Ами мисля, че 2103 имаше сайт за ВАЗ. Тъй че, ако той няма нищо против може да се направи секция за клуба в неговия сайт. И там да има снимки на нашите каляски:))) Ако разбира се имат някакво спешъл изпълнение - тунинг (външен, вътрешен, на мотор), за да представляват интерес.
А за срещата съм ЗА. Ще треснем по няколко бири;)



Тема Re: POMISLETE SIнови [re: agent_orange1]  
Автор SimichOil 21O53 (непознат)
Публикувано09.05.03 09:55



Zashto triabwa kolata da ima Tuning. Neka wseke postne towa koeto ima. Bez znachenie dali ima Tuning ili ne :)



Тема Re: POMISLETE SIнови [re: agent_orange1]  
Автор maniqshki (прелитащ)
Публикувано09.05.03 11:49



айде само кажете къде и кога, аз макар че не карам Лада съм и голям фен, а с 2103 се видяхме снощи, и следващия път ако има желание ще се потрудим пос траничката
btw виждали ли сте сайта на клуб Шкода, аи стига бе , я се стегнете, и ние ще си направим:)

ха сега де?!


Тема Re: POMISLETE SIнови [re: maniqshki]  
Автор BA3_21O3 ()
Публикувано09.05.03 12:14



Нямам сайт ве хора, само го бях намрил, не беше особено трудно само трее да напишеш VAZ 2103 ili VAZ 2106 в www.google.com това е първия сайт който намира. Стори ми се доста полезен, защото има картинки на всички системи в колата заедно с описание. Мноо се надявам някой ден да направя сайт.
П.П Авто_форум има сайт за лада и то мноо добър ако не греша...
Аз имам още едни предложение, да направим и канал в mIRC за онлайн хелп :))).
П.П.П. Шкодаците наистина са невероятни...

Мене Не Ми Требе Джокер...Я Го Знам Бе..
СКАКАУЕЦ


Тема Re: POMISLETE SIнови [re: BA3_21O3]  
Автор maniqshki (прелитащ)
Публикувано09.05.03 12:18



окей де канала ще го направим , но трябва да са майторите он лайн, младежа , фриско, бърнер, прешър, и още много няма нужда да ги изброявам. та те да кажат навити ли са и искат ли да станат чатъри , хихихихихи, шегувам се . Идеята е добра така че дайте мнения?!


ха сега де?!


Тема Re: POMISLETE SIнови [re: maniqshki]  
Автор млaдeжa ()
Публикувано09.05.03 20:19



Идеята за среща подкрепям.Но искам да кажа че едва ли всички желаещи ще са свободни по това време.Така че определя се дата и място - съответното обсъждане на първо четене и чакаме да дойде времето.
Сайта е чудесна работа.Ще могат да се събират ценните идеи доработки и незнам още какво така че винаки да има достъп до тях - вместо а то май и не може да се пълни всичко тук.
За онлайн изявите - ами трудна работа.Но може да се опита.Не вярвам да са повече от това което се пише в клуба или пък по обстойно по проблема.Все пак е чат.



Тема Re: POMISLETE SIнови [re: malkiq]  
Авторmalkiq (Нерегистриран)
Публикувано10.05.03 01:14



Daite ideq za meseca posle 6te re6im i datata i nakraq 4asa i mqstoto.
za saita 6te pomogna s kvoto moga, imam nqkoi umeniq, i za kanal v MIRC sym syglasen.



Тема Re: POMISLETE SI [re: malkiq]  
Автор FryscoМодератор (шашкънин)
Публикувано10.05.03 01:22



Ами добре, да започнеме с една регистрация в хит.бг?


Някой от вас ли е запазил lada.hit.bg?

Редактирано от Frysco на 10.05.03 01:33.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.