Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:14 02.07.24 
Автомобили
   >> Лада
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Отзиви за новите Ладинови  
АвторMVM27 (Нерегистриран)
Публикувано19.03.03 08:49



Да попитам някой дали знае някакви отзиви за новите модели на Лада ,защо толкова малко се виждат от тях по пътищата,а и хората предпочитат да си купят старите 2104.2105.2107.
Слаба реклама,цена или някакви други фактори,като например лошо изпълнение,както се получи с Москвича(412 на Алеко)



Тема Re: Отзиви за новите Ладинови [re: MVM27]  
Автор Frysco (шашкънин)
Публикувано19.03.03 10:41



Пробвах я в началото на годината ВАЗ-2110, 1.6 инжекцион, двувалка.Много е добра, вози супер меко, кара се много лекичко и е комфортна отвътре, има едни дисплейчета на уредите, пишат се разни работи там.Човека който я караше по принцип, му е служебна и каза че досега само за смяна на масло са давали пари от фирмата, е и за бензин де.Ако някой го интересува е и бързичка, набира добре.


FRYSCO LADA tuning


Тема Re: Отзиви за новите Ладинови [re: Frysco]  
Авторteen_f (Нерегистриран)
Публикувано19.03.03 21:16



Po prodajbite sudq 4e horata predpo4itat pedimno NIVA.....
Chestno kazano reklamata na novite LADA naistina ne e masirana
a i cenite im varirat mejdu 11-12 000 lv......da se dadat tolkova pari w ke6 naistina ne e nikak lesno



Тема Re: Отзиви за новите Ладинови [re: MVM27]  
Автор Benton ()
Публикувано19.03.03 23:07



Prosto bulgarina predpochita da si kupi za tezi pari zapadna kola ot prestijna marka, pred nova lada ili dr. Makar che naposleduk tazi tendecia se promenia kum po-dobro. A i ako svaliat mitata, shte stanat sigurno na 8-9000 lv.
Na vunshen vid obache ne sa mnogo vpechatliavashti obache.



Тема Re: Отзиви за новите Ладинови [re: Benton]  
Автор BA3_21O3 (новак)
Публикувано20.03.03 00:26



spored men mai nqma nikakwa reklama i towa e pri4inata. A puk i baq para sa tiq ladi, makar 4e za nowa kola si zalsujawat, ako gi imash :)0



Тема Re: Отзиви за новите Лади-do Ivan4oнови [re: lvan4O]  
Авторteen_f (Нерегистриран)
Публикувано20.03.03 08:46



Ami 4estno kazano ne uspqh da glemda predavcaneto no znam 4e ima reklama po Evrokom....
Reklami na firmata ima i po radia i po vestnici no se suglasi 4e za da pusnem edna reklama po BTV za edna sedmica sigurno cenite na ladite togava 6te trqbva da e s 1000 otgore;)ne tova e kruga na 6egata;)
prosto firmata sega navliza na pazara...i interesnoto e 4e dosta hora ve4e znaqt za neq.....za6toto vse pka ne vskei slu6a Radio Veselina ili gleda Evrokom..
Po vuprosa za stranicata se raboti....
vij ne sam naqsno s tehni4eskite podrobnosti na kolite;)
imam gi pod formata na tablica...ako iska6 6te ti gi pratq na maila no mislq 4e e po dobre da zvunne6 w ofisa za da pita6:)



Тема Re: Отзиви за новите Лади-do Bentonнови [re: Benton]  
Авторteen_f (Нерегистриран)
Публикувано20.03.03 08:48



Li4no na men novite Ladi mi haresvat.Navremeto kogato ba6ta mi zaradi o4ukanite puti6ta se nalaga6e da kara Lada 7ca a zapadnata kola da sedi w garaja malko mi be6e kofti :)) samo 4e sega bih se suglasila ako e ne6to novo...
o6te pove4e 4e sa napravili i Elektromobil na LADA koito e mn simpati4en avtbomobil i nikoi ne bi predpolojil 4e e naistina lada;)



Тема Re: Отзиви за новите Ладинови [re: lvan4O]  
АвторMVM27 (Нерегистриран)
Публикувано20.03.03 10:45



Благодаря за отговорите,направо ме разбихте особенно за това че ги има и в чужбина.Много трудно ще си променя мнението за западните коли,защото съм карал а и подържал с това се занимавам.Значи който ми каже че Рено21,Ровър Маестро,Фелиция и Октавия (служебни) са по добри от моята личната ми 21013,ще трябва доста да ме убеждава.Може да съм субективен но,практиката го показва че тези марки не са по различни от нашите ,било по разход на гориво,по цени на резервни части,и даже по надежност(имах случаи когато една от тези служебните ме остави на дълъг път което не е никак приятно).Просто искам да кажа че няма стари коли и нови коли има добре подържани и зле подържани.
А това че по добре си подържаме ладите може само да говори по себе си.



Тема Re: Отзиви за новите Лади-do Ivan4oнови [re: teen_f]  
Автор BA3_21O3 (новак)
Публикувано20.03.03 17:07



Ako nabirate reklamni agenti az idwam....



Тема Re: Отзиви за новите Лади-do Bentonнови [re: teen_f]  
Автор млaдeжaМодератор ()
Публикувано20.03.03 19:43



Наистина реклама си трябва.Не съм намерил Лада в ДИР-а като щракнах на нови коли.А кво коства да се пуснат и те снимчица основни техн.характеристики и цена.А за магазина в Пловдив научих от радиото и то случайно го слушах.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.