Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:06 23.06.24 
Автомобили
   >> Лада
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Za i Protiv NOS systemsнови  
Автор WhitePower (непознат )
Публикувано30.01.03 12:02



Njakoi da e vizdal Nitrogenna sistema , i e zapoznat s nachina i na deisvie?
zashtoto imam edni meraci za ladata no me e strah dvigateljat dali shte go ponese



Тема Re: Za i Protiv NOS systemsнови [re: WhitePower]  
Автор mladejaМодератор ()
Публикувано30.01.03 20:18



Само на снимки в една статия в списание авто газ.Подробно описано до колкото е възможно инсталацията и крайния ефект .Та накрая на статията бе сниман съединител и притискателен диск с обяснението че трудно биха понесли крайния резултат дълго време без ремонт.За мотора се споменава че в общи линии издържа натоварването.Машината бе японска.



Тема Re: Za i Protiv NOS systemsнови [re: mladeja]  
Автор WhitePower (autopilot)
Публикувано31.01.03 11:12



Da az sam vizdal po saitovete , daze si kazvat tochno kolko da se izpolzva koga i kak, no vish za suediniteljat i pritikatejat ne se bjah zamislil , znam i koi go predlaga v bulgarija , za sega e samo edni SIGY Tuning, no malko me e sram da pitam kato sam s lada kolko struva che me strah che shte mi se izsmejat v liceto, kakto i na povecheto mesta v sofia.Tuka dumata Lala e mrusna duma.
mersi za otgovorite i chakam novi koito ima njakakva informacija za tazi tema



Тема Re: Za i Protiv NOS systemsнови [re: WhitePower]  
Автор mladejaМодератор ()
Публикувано31.01.03 18:35



Хич да не ти пука че си с Лада.Питай и това е.Чувал съм че идва по евтино от ново турбо така че си заслужава от тази гледна точка и другото че може да се ползва когато ти потрябва а не както компресора директно вързан и постоянно действащ.Цената на една нитро система в Щатите писаха че е около 900 долара.А турбо всички вече знаем колко пари е.
Успех.



Тема Re: Za i Protiv NOS systemsнови [re: mladeja]  
Автор LordDigital (DigitalDesigneR)
Публикувано01.02.03 04:28



Za lada...

Gore-dolu poznavam nitro sistemite ,i moga da vi kaza che glavnite razliki mezdu tqh i prinuditelno pylnene vyv natovarvaneto na motora e che ne syzdavat back pressure i ne syzdavat overHeating (da naistna se polucava samouhlazdne).

Tova e dobre ,zastoto chovek ne moze da spuka glava (koeto stava ako se polzva samo O2 ,predpolgam ste se zamislqli zasto ne go pravqt) ,obache motora ne e samo glava ,ami ima i "dolna" chast. Tam sa razni krasotii kato butala ,bieli ,kolqnovi valove ,da ne spomenavam ot tam natatyka transmisii i diferencial. Sicko tova pri edna lada bi moglo da prodobie ot interesno iznosvane ,prez interesna forma ,ta chak do interesn stadii na materiata (techen metal:)))) )

Uspeh na seki zahvanal se sys NitroCharging:P



Тема Re: Za i Protiv NOS systemsнови [re: WhitePower]  
Автор Nucl3arDru1D (nucleartuning™)
Публикувано02.02.03 11:38





nucleartuning™



Тема Re: Za i Protiv NOS systemsнови [re: WhitePower]  
Автор WhitePower (autopilot)
Публикувано02.02.03 23:19



Tuka trjabva da blagodarja za poslednijat link za Nos sistemite .
pone vidjah centata i kakvo predstavjavat, okaza se che struvat kolkot edna hubava gazova uredba i che ot 70 kona pravjat 120 ;)) hubavo i to samo s edna butilka ;))



Тема Re: Za i Protiv NOS systemsнови [re: WhitePower]  
Автор Nucl3arDru1D (nucleartuning™)
Публикувано03.02.03 21:31



оба4е, май бая скапват двигателя

nucleartuning™



Тема Re: Za i Protiv NOS systemsнови [re: Nucl3arDru1D]  
Автор WhitePower (autopilot)
Публикувано04.02.03 10:39



Moze i da go skapvat ako go pozvash postojanno i chesto;))
a Nitrogena go pozvash kogato si pozikash tui mu e hubavoto
skoro shte kaza dali si struva da se postavi takova chudo na tehnikata
no koto vidjah i drugi avtomobili s nitro kakvo pravjat , napravo mi padna shpkata , po 2 metra plamaci ot auspoha izlizaha jako a ;)
inache ne sam vizdal vutre kakvo ima , shtoto tija dvamata ne si otvarjat kapacite a pak i kato gi pitash ti kazvat che dvigateljat im e 1,4 i ,smeshnici sa ama i kato luzat neznajat kak da luzat
ako ima neshto novo pak shte pisha



Тема Re: Za i Protiv NOS systemsнови [re: WhitePower]  
Автор WhitePower (autopilot)
Публикувано04.02.03 23:14



momcheta razbiha me tija bulgari
namerih vnositeljat na NOS i poznaite
firmata e sofavto i cena s montaz e 2500 levcheta tova napravo me ubi
znachi v shtatite tova neshto struva 150 USD do kam 400 USD a tuka izkat maikasi i bashta si vzeti zaedno i to s kolata




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.