Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:01 29.05.24 
Автомобили
   >> Лада
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема За и против централното заключваненови  
Автор emergency-destruct (непознат )
Публикувано01.12.02 15:05



Извинявам се значи предварително за тази тема, че пак я похващам, ама така и не разбрах дали си струва да си слагам централно на колата...
Преди няколко дена и на мен ми се случи изпаднало наркоманче да ми отключи шофьорската врата, не му бе трудно, съдейки по разбитата ключалка и отворената врата..добре че беше един съсед, който не си поплюва ама никак и го е погнал дрогаря..
Сега мисля трезво върху идеята за централно - без ключалки. Е, да ама - хубаво ли е, или апашите пак ще могат, дори по-лесно да си отварят вратите? Та, все пак - какви са предимствата, и същевременно - недостатъците на подобно заключване за Лада?
Трудно ли се монтира?



Тема Re: За и против централното заключваненови [re: emergency-destruct]  
Автор vsE_EdnO_1™ (-FURIOUS-)
Публикувано01.12.02 15:11



Аз, съм намислил да махна и дръжките дори, а централното тогава е задължително. Препоръчват ми Италиански от някоя морга да си купя, че те са си техничарчета от тази страна(електрониакта по колите), иначе монтажа не бил толкова труден, то всъщност няма чак някаква огромна философия.

Но съм го оставил за другата година......че много студ

Бърбън,..............и две бучки лед


Тема Re: За и против централното заключваненови [re: vsE_EdnO_1™]  
Автор Nucl3arDru1D (Nucl3arDru1D)
Публикувано01.12.02 21:37



az sym s centralno, koeto sam si slojih. ne e golqma filisofiq. pri men problema mi be6e wryzwaneto s alarmata, na oqto sym zatril shemata. edistweniq problem e montaja na zadnite wrati.......
ina4e vsE_EdnO_1™ e praw, hubawo da se mahnat lost4etata. ot tqh nai lesno se otwarq kolata s lenta.

!LADA ZA WSI4KI I WSI4KI ZA LADA!


Тема Re: За и против централното заключваненови [re: Nucl3arDru1D]  
Автор Frysco (шашкънин)
Публикувано01.12.02 22:13



Да, идеята за централно е много добра.Аз доколкото знам (а то не е много) по въпроса, става въпрос за помпа която управлява цилиндърчета вдигащи и свалящи бутоните отвътре, така ли е?И тук възниква въпроса-ако сложа такива екстри, махна ключалките и бутоните и се развали помпата (откраднат ми акумолатора примерно) как ще си влезна в колата?
Все пак аз съм за...


VAZ2110TMS130h.p

Тема Re: За и против централното заключваненови [re: Frysco]  
Автор Nucl3arDru1D (Nucl3arDru1D)
Публикувано01.12.02 22:22



az gowora ne za hodrawli4no, a za mehani4no. towa sa malki elektromotor4eta, koito dwijat lost4eto w dwete posoki.
werni e, 4e imat nujda ot tok za rabota. az primerno sym s kombi i na 5-tata wrata nqmam - tq mi e kato awarien whod

!LADA ZA WSI4KI I WSI4KI ZA LADA!


Тема Re: За и против централното заключваненови [re: Nucl3arDru1D]  
Авторemergency-destruct (Нерегистриран)
Публикувано01.12.02 23:26



И мен ме притеснява именно това - ако някой ми чофне акумулатореца, как ке си влазя у колато
Значи, всички досега са "За"..Добре, ключалките на вратите да ги махам, то ясно..ами, как да махам и бравите, както каза Vse_1_Edno? Или не съм разбрал?



Тема Re: За и против централното заключваненови [re: emergency-destruct]  
Автор Nucl3arDru1D (nucleartuning™)
Публикувано01.12.02 23:40



toi ako ne ti razbie kapaka 6te trqbwa da ti otwori wrata...
a brawite nqma da gi maha6, stawa duma za diwotiikata deto se dwiji nagore-nadolu pri zaklu4wane.

!LADA ZA WSI4KI I WSI4KI ZA LADA!


Тема Re: За и против централното заключваненови [re: Nucl3arDru1D]  
Авторemergency-destruct (Нерегистриран)
Публикувано01.12.02 23:48



Аху, ясно, разбрах за кое става дума...като се замислиш, май наистина по-добре да ги нема тия бутончета



Тема Re: За и против централното заключваненови [re: emergency-destruct]  
Автор Nucl3arDru1D (nucleartuning™)
Публикувано01.12.02 23:51



4rez tqh nai lesno se otwarq kolata bez klu4 i bez razbiwane. mnogo sa typi!

!LADA ZA WSI4KI I WSI4KI ZA LADA!


Тема Re: За и против централното заключваненови [re: Nucl3arDru1D]  
Автор vsE_EdnO_1™ (-FURIOUS-)
Публикувано02.12.02 09:36



Не грешно ме разбра!

Маха се всичко - има дръжка, няма дръжка,ламарина се заварява, кит, сприц кит, боясиване, заедно с задните дръжки, заедно с ключалките, заедно със капака за бензина :)))))

Тук предполагам, че ще последва въпроса, Е как ще си отворя вратата?
Нали знаеш, че на японските коли, задния капак се отваря с помпичка(една машинка, която като получи сигнал задейства помпичката и тя избутва капака), та идеята е това и съм се накананил да го направя, колкото се моце по бързо. А, ако те е страх случайно да не замръзне вратата, се слагат едни пружинки, по лесно да избутва врата.

Цялата верига на алармата се свързва с централното и след натискането на бутона, помпичката избутва вратата и си влизаш.

Бърбън,..............и две бучки лед



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.