Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:39 20.06.24 
Автомобили
   >> Лада
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Снимки които бях обещал.  
Автор PRESSURE (не точно новак.)
Публикувано18.11.02 21:27






Редактирано от PRESSURE на 18.11.02 21:27.



Тема Re: Снимки които бях обещал.нови [re: PRESSURE]  
АвторVladimir (Нерегистриран)
Публикувано19.11.02 17:55



Снимките са много хубави! Външно колата ти изглежда добре! А на колко километра е ? Ако е под 80 000 км. не би трябвало да ти създава високо налягане в картера. Изобщо пяната на капачката за наливане на маслото не е признак за високо налягане на газовете в картера на двигеателя. Пяната се образува от смесването на кондензирала влага с още студената маслена мъгла, която се създава при въртенето на коляновия вал. Освен това сигурно използваш и българско масло. Скъпите минерални масла не правят така , но за съжаление не са по нашияджоб. Високото налягане в картера на двигателя се познава по появата на масло във въздушния филтър и то зад филтриращия елемент, около отвора на малката тръбичка. Разбира се гумения маркуч от вентилацията на картера трябва да е включен към филтъра.



Тема Re: Снимки които бях обещал.нови [re: Vladimir]  
АвторPRESSURE (Нерегистриран)
Публикувано20.11.02 23:03



Да. С много усилия. А има още поле за действие. След безчет малки ударчета + 2 по-сериозни + 1 обръщане през... забележи.. багажник! - имам брат дето усилено работи по въпроса всяка зима - ако не тая кола, то другата - да има късмет и тая зима да се удари пак... той е направо гениален на тая тема. Иначе е на 172 хил. км., с изключение на 2-3 смени с червен Shell - само български масла. Компр. 1,2,3 - 10.5, 4 - 10.6. Високо налягане има - като махнеш капачката, отвътре дими нагоре. Ще се прави тая работа с допълнителното изсмукване, за което писах в другата тема. Само врем да намеря.



Тема Re: Снимки които бях обещал.нови [re: PRESSURE]  
АвторlVAKA (Нерегистриран)
Публикувано25.11.02 14:56



PRESSURE ладичкта ти е много хубава.ето снимка на моя ханс.надявам се да ти хареса





Тема Re: Снимки които бях обещал.нови [re: PRESSURE]  
Автор KnowHow (непознат )
Публикувано25.11.02 17:51



Браво бе, много добре изглежда за тези километри. Явно влагаш много труд и средства. Не я давай повече на брат ти - ще я скапе. И аз имам една жигулка на същите км. но е по- стар модел 2101 от 1973 г. . Догодина ще направи тридесет години. Външно не е толкова лъскава но е здрава и миналата година и правих абсолютно основен ремонт на всички възли и агрегати. Ремонтирал съм изцяло всичко . няма място където да не съм и бръкнал. Направил съм и някои малки модернизации. Например съм сложил звукова сигнализация за забравени включени светлини, чистачки и вентилатор на отоплението. Звукова сигнализация за аварийни режими. и светодиоден волтметър зарядното напрежение на генератора. Последното е много полезно нещо.
Ще се опитам да покажа и снимки. Само че как да ги вкарам в мнението или темата?



Тема Re: Снимки които бях обещал.нови [re: lVAKA]  
АвторPRESSURE (Нерегистриран)
Публикувано25.11.02 23:42



Добра е много...
Ти нали преди беше изкарал някаква снимка на една сива Варга със спойлери, джанти и каквото се сети човек. Аз си мислех, че оная е твойта. Беше много точилеста



Тема Re: Снимки които бях обещал.нови [re: lVAKA]  
АвторPRESSURE (Нерегистриран)
Публикувано26.11.02 00:07



Тия тасове доста те отварят! Аз мислех, че твоята е една сива на която и беше пратил снимка някъде преди време - беше снимана сред разни треволяци. Освен да я наточиш по същия начин... друг изход за тебе не виждам...



Тема Re: Снимки които бях обещал.нови [re: KnowHow]  
АвторPRESSURE (Нерегистриран)
Публикувано26.11.02 00:19



При нас с брат ми е сложна работата - Жигулата е за работа, иначе си взехме друга кола за жени - ловджийка! Гледаме обаче всеки да кара предимно едната кола - иначе няма грижа, а така се поддържа от този който кара - има отговорност. Но пак се налага да ги разменяме. Обаче той няма година да не е ударил кола, та е трудно...
И аз имам сигнализация за фаровете на оборотомера. Пищи доста гадно, но никога не ги забравям.
Снимка се вкарва така:
в тялото на мнението пишеш: [image]http://www.gfdfhd[/image]
снимката трябва да е на съответния http адрес. Не зная дали може с ftp адрес.



Тема Re: Снимки които бях обещал.нови [re: PRESSURE]  
Автор KnowHow (непознат )
Публикувано26.11.02 10:46



Благодаря за помощтта! Сега вече ще опитам да покажа снимки.



Тема Re: Снимки които бях обещал.нови [re: PRESSURE]  
АвторlVAKA (Нерегистриран)
Публикувано26.11.02 14:23



ех де онази сивата да беше моя...ама аз варгата и така си я харесвам.за по нататъка ако посъбера кинти и моя може така да стане




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.