Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:09 22.06.24 
Автомобили
   >> Лада
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Търся?  
Автор AudiV6 (verter)
Публикувано11.11.02 11:52



Предлагат ми една Лада "петица" и днес ще ходя да я видя на първо четене така да се каже
Търся някой светнат с Ладите за да не ме метнат с цената и състоянието
ако има някой желаещ да ми помогне ще му бъда задължен
повече инфо за "ладунята" след като я видя




Тема Re: Търся?нови [re: AudiV6]  
Автор Frysco (шашкънин)
Публикувано11.11.02 12:01



Каква помощ ти трябва?Ти май беше от София, нали?Ще ти помогна с каквото мога...
Цените на добрите петици варират от 1000 до 1500, в зависимост най-вече от собственика и.Т.е не преценявай за състоянието и по цената.
Ккаво му се е случило на аудито или да не питам?



Тема Re: Търся?нови [re: AudiV6]  
Автор AudiV6 (verter)
Публикувано11.11.02 12:03



Забравих да кажа, че приемам предложения за кола
до 1300-1400лв. с газова уредба(ако няма, цената да позволява евентуално поставяне) в добро техническо състояние.



Тема Re: Търся?нови [re: Frysco]  
Автор AudiV6 (verter)
Публикувано11.11.02 12:08



Благодаря ти
От София,Люлин съм.
Искам някой да я огледа и покара и да коментираме евентуална покупка.
Тази дето ми я предлагат по-късно днес ще я видя гаражна е с газ.

на Аудито му няма нищо-то ми е за удоволствие само, просто зимата не го карам, а и по принцип не е рентабилно за из града, затова търся друга кола за работа



Тема Re: Търся?нови [re: AudiV6]  
Автор Aвaтapчe (pow(d)ered user)
Публикувано11.11.02 12:14



даа... земи някой лададжия с тебе... щото от тва ауди като слезеш и се качиш на лада... сичките ще ти се струват адски гадни...
и няма да прецениш правилно... :)

цените - правилно ти казаха 1000 - 1500 :)
тва дали е гаражна или не... да не ти дреме на гъза - треа да е поддържана - баси един калник е 20 кинта... мое си я напраиш за 200 напролет като нова

подобре да върви...

а за парите... ми аз ти предлагам едно поне 300 да имаш резерв...
50тина кинта за нотариус... 50тина за кат (аз само толко рушвет дадох :((( )
масла, ремъци, филтри - знаеш процедурата... така че... имай го предвид.. :)

успех :)



Тема Re: Търся?нови [re: AudiV6]  
Автор Frysco (шашкънин)
Публикувано11.11.02 12:20



Какво да ти кажа-със сигурност мога да я огледам.Не съм свестен шофьор.Гаражна с газ звучи добре.Аз съм зает (студент съм) до 16.00-16.30 ако евентуално нещо след това мога да помогна...ГСМ-089 640 185, прати СМС щото сега излизам.
И още нещо-отличен избор.



Тема Re: Търся?нови [re: AudiV6]  
АвторlVAKA (Нерегистриран)
Публикувано11.11.02 19:40



НАИСТИНА ИЗБОРА ТИ Е ДОБЪР,НО Я ВИЖ ТАЗИ ОФЕРТА:
ВАРТБУРГ 1.3 ;1990 ГОДИНА С АГУ ЗА 1000 ЛЕВА.ТЕЛ:048 88 88 50

П.С.- ПРОДАВА4А Е ОТ СОФИЯ>



Тема Re: Търся?нови [re: lVAKA]  
Автор mladejaМодератор ()
Публикувано11.11.02 20:06



Съвети за такава покупка трудно се дават.Всеки гледа нещо различно.Но даже и така се вижда от пръв поглед добре подържан автомобил.Не само Лада.Признаците са най различни.Шаси не ръждиво по възможност или ако има нещо да е обработено.Двигател сравнително чист и тих.Забелязва се дали е минат вчера на пароструйка или си е така по рождение.Купе тапицерия не нова но добре запазена.Нови неща вътре може нещо да има под тях не до там изрядно.Дръжки по вратите и т.н. пластмасови детайли които трудно можеш да скриеш че са използвани рядко износва се рифела по тях при душманска и дълготрайна употреба ако да речем колата е била такси.И не на последно място продавача.Личи си дали е джамбазин или някой който иска да си продаде колата па макар и да не му се иска.Дали парите не му стигат да закърпи семейния бюджет или се е решил на подмяна с нещо по скъпо.
Иначе пълна програма след това масла,спирачки за да си сигурен че всичко е наред.



Тема Re: Търся?нови [re: mladeja]  
Автор AudiV6 (verter)
Публикувано11.11.02 20:31



Такаааа, видях ме я ладунката с Frysco ,тук е мястото да му благодаря от тази "обществена трибуна" за оказаното навременно съдействие както и на всички по-горе писали

Ще чакам и той още веднъж да каже тук за какво става въпрос, но от моите очи и виждания става въпрос за:

Лада 2105 1,5 89година, белгийска зглобка(корекомска или каквато е там)
Салона е много запазенкакто и седалките, окачването и шасито според Frysco са много добри-има един загнил праг само, гаражна е,жълта(препоядисвана за такси)Двигателя външно изглежда добре, запали на газ което според колегата е доста добре,газова уредба на 1 година,нов акумулатор,новите номера, всичко платено
Собственика е един "дръпнат" и злобен старец на около 60-65г
Всичкопо нея е подредено прилежно(може и за продажбата само, но не мисля)
Цената е 1000лв.

Добре ли е!



Тема Re: Търся?нови [re: AudiV6]  
Автор Frysco (шашкънин)
Публикувано11.11.02 22:28



Това което видяхме с Ауди В6 е следното:
ВАЗ 2105, 1500 кубика-двигателя е отличен на външен вид-чист, чист ама не измит с пароструика, а старателно чистен с години.Частите му са бронзирани, дори по "завряните".Запали студения двигател на газ, това ме изненада приятно.Купето е направо без забележки-нищо изгнило отдолу, показа ни и под балатума даже, обработвана е срещу ръжда.Тук, таме има пъпчици ръжда, маалко повечко по прага, но всичко това може да се отстрани за няколко часа и да се грундира и боядиса.Окачването е добре-отпред с здрави шарнири, отзад нищо не шава-втулките са здрави.Пластмасите са като нови-излъскани и изчистени.Седалките мекички и чисти.Готвел я е за такси, ама се отказал навреме.Нямах време да я огледам по-подробно, щото сприхавия дядка и врътна ключа и си замина без никакъв коментар, докато още я разглеждахме.Явно не ни взе насериозно.После ние го гонихме-три дена не казал на Ауди цената, аз му споделих че като нищо може да и поиска 1500 и ще е прав, но той изненадващо ни каза 1000!
Като единствен засега кусур е тежичкия волан, но и той ще бъде олекотен-предполагам че масълце и се пие на кормилната кутия.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.