Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:28 04.07.24 
Автомобили
   >> Лада
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re:нови [re: KnowHow]  
Автор Maistora (куркудилчик)
Публикувано26.11.02 00:59



тези представители на АЗЛК, които са в движение сега, са също толкова стари, колкото и Ладите в по-голямата им част...
Има много 408И в движение, също така 412 и 2140 от преди 1980

Както и да е, не го казвам с цел спор.

Проект ДЖУГИ-СПОРТ


Тема Re:нови [re: Maistora]  
Автор KnowHow (непознат )
Публикувано26.11.02 10:58



Добре няма да спорим наистина все още има в движение някои москвичи и то от по- старите модели. Аз например имам приятел, който за кеф кара и поддържа в отлично състояние един 403 от онези с двата цвята, нали се сещаш. Ама все пак отношението между лади и москвичи в движение с всяка изминала година се изменя в полза на ладите. Не го казвам за да се заяждам просто съм го забелязал. Не че ладите след няколко години няма да започнат и те да чезнат , но какво да се прави!



Тема Re: двутактов е...нови [re: Frysco]  
АвторlVAKA (Нерегистриран)
Публикувано26.11.02 14:14



престилките,броните,огледалата и тасовете са боядисвани допълнително(мисля че така седят по добре),а това вътре случайно съм аз.



Тема Re: двутактов е...нови [re: lVAKA]  
Автор Frysco (шашкънин)
Публикувано26.11.02 17:51



Аха, и аз си помислих че допълнително са боядисани.Е, добре изглежда наистина, признавам си.Впрочем там дето си се блъснал не е ли пътя от Димитровград до Горски Извор?Аз случайно съм от Горски Извор.Май между тях беше Крум, или пък имаше отбивка през Добрич... не помня точно.


VAZ2110TMS130h.p

Тема Re: двутактов е...нови [re: Frysco]  
АвторlVAKA (Нерегистриран)
Публикувано26.11.02 18:41



по принцип пътя тръгва от този за хасково завива се наляво и се минава директно до крум след него са ябълково,сталево,...има по кратък път викат му черния и той тръгва от главната улица на неделния пазар.продължаваш направо,направо и стигаш до един прелез където има ляв завой.там стана белята.а за горски извор се минава през с.Добрич(отбивката е малко след тази на крум отново по хасковския път).надявам се горе долу ти стана ясно.



Тема Re: двутактов е...нови [re: lVAKA]  
Автор mladejaМодератор ()
Публикувано26.11.02 20:20



Имам един колега дето е любител на двутактовите возила.Има и той Вартбург.Не знам на колко години е но километрите са не повече от 80 000.Идеално я подържа - мераклийски.



Тема Re: двутактов е...нови [re: mladeja]  
Автор lVAKA (луд фен)
Публикувано26.11.02 20:55



и аз го поддържам добре ама просто много го карам 215хил.км. двигателят работи супер и ако искаш вярвай дига ги 160км/ч по равно и преди катастрофата с 4 души и много багаж до софия под 130км/ч не паднах.




Тема Re: Vaz-2102 vs. AZLK-2140Днови [re: SinderA]  
АвторNucl3arDru1D (Нерегистриран)
Публикувано28.11.02 01:10



hi, sorry, 4e i az 4ak sega pi6a...
moje da sym malko pristrasten, za6toto karam 2102, no moskweto nqma nikakyw 6ans w nito edno otno6enie! ako nqkoi ne mi wqrwa wednaga otklikwam za systezanie. samo da predupredq - lada-ta mi e dosta tuningowana i ne izglejda mnogo zawodski kakto wizialno taka i kato dwigatel. prosto e sta6en awtomobil za parite si, pozwolqwa mnogo podobreniq i t.n.



Тема Re: Vaz-2102 vs. AZLK-2140Днови [re: Nucl3arDru1D]  
АвторlVAKA (Нерегистриран)
Публикувано28.11.02 14:39



твойта е тунингована и затва ша скъса москвето.айде колите да са без подобрения и тогава да видим.аз лада 2102(комби жигула)съм го признал за най преебаната лада правена някога.



Тема Re: Vaz-2102 vs. AZLK-2140Днови [re: lVAKA]  
Автор mladejaМодератор ()
Публикувано29.11.02 19:00



Айде да не се обиждаме на коли.
Интересно що ли е тунингувано по ладата.Ако може и в подробности.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.