Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:55 29.06.24 
Автомобили
   >> Лада
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Horse powerнови [re: Vse_1_EdnO™]  
Автор mladejaМодератор ()
Публикувано22.10.02 20:36



Не забравяй че трябва и въздух да му дадеш на дзвера че иначе тоя бензин ще гаси другия и ще постигнеш обратен ефект.Само гориво без въздух не върши работа.А за вършене върши като ти скокне разхода и се бръкнеш нееднократно за бензин ще разбереш.Защо не туриш първо турбото пък тогава сменяй жигльорите с по големи.



Тема Re: Horse powerнови [re: mladeja]  
Автор Vse_1_EdnO™ (-СаМо ФеН-)
Публикувано23.10.02 08:30



Имам възможност да взема два карбуратора SOLEX от Мерцедес, дори ми казаха, че могат да ми ги направят (монтират) към моя мотор, а съм чувал, че тези карбуратори били S класата на карбураторите. А с два такива, мисля, че се постига резултат - дават ми ги за 80 лв.

За турбината - нямам идея още от какво, къде, как, защо, но който търси намира.

Редактирано от Vse_1_EdnO™ на 23.10.02 08:31.



Тема Re: Horse powerнови [re: Vse_1_EdnO™]  
Автор burner ()
Публикувано23.10.02 19:58



И сложи повечко кинти в джоба за да има и с какво да пълнеш "дзверчето" (ламичката) .
PS: а за 2та солекса нинам ама трябва да се преработват и колекторите което са още доста кинти. Освен тва с 2 карбуратора колата ще си реве и за бърз вал и за по-добро масло и тн. А за филтара ... ами ако имаш бол пари земай един K&N и си ореден посмъртно (ако несе лажа им дават повече от 1000 000км гаранция)

Редактирано от burner на 23.10.02 20:08.



Тема Re: Horse powerнови [re: burner]  
Автор mladejaМодератор ()
Публикувано23.10.02 22:07



Всеки карбуратор е проектиран да храни съответен двигател.Ида го храни така че да не фалираш.По принцип правят се такива неща.Май до 18 % при правилна настройка повишават мощноста.Евтино ги дават но виж дай им модела да погледна в гнижките за какво става въпрос.Дали е възможно да се ползват по схемата - карбуратор - два цилиндъра да храни.



Тема XO XO XOнови [re: mladeja]  
АвторGTR (Нерегистриран)
Публикувано25.10.02 01:32



naistina se posmjah ot surtze LADA ubiez 170hp
dori da e vuzmojno na teoria a to ne e naj mnogo koeto mojesh da napravish e da se ulepish v purvia stulb, zashtoto ako natisnesh gazta na 170hp sus konstrukziata na LADA shte zagubish kontrol i shte ottechesh
taka che ne mi razprajaite vizove vie momcheta ne ste karali i 100 knoja kola i njamate predstava za kone ladata s neinite umreli 63konja ne moje da vi dade predstava za tova kolko sa 100-150-ta i 170 konja boravite s konete kat che li sa njakakvi si zifrichki



Тема Re: XO XO XOнови [re: GTR]  
Автор Aвaтapчe (pow(d)ered user)
Публикувано25.10.02 09:54



братино... не се изказвай неподготвен, щото само ще ти се смеят хората... няма смисъл да си мерим пишките тука - събрали сме се да си гворим за некви неща - ако смяташ да ни плюеш - ще помолим младежа да земе мерки - щото лично мене вече ме дразниш.. чудя се що ли, имайки предвид, че едва ли си минал 16те..
и да ти кажа за сведение - ладичка на 180 коня си е и теоретично и практически възможно.. за тва кво сме карали ... аз лично съм се катерил без проблеми на 300 коня и както виждаш пиша ти тука - жив и здрав... така че като незнаеш кой седи срещу тебе - леко с определенията....



Тема XO XO XO togava.....нови [re: Aвaтapчe]  
АвторGTR (Нерегистриран)
Публикувано25.10.02 20:33



iskam da hvurlja rakavizata na predizivikatelstvoto shtom ste tolkoz otvoreni iskam da vi kaja, CHE NE SUSHTESTVUVA LADA ili JIGULA SUS ORIGINALEN DVIGATEL RAZDUD AKO SHTESH I NA 1200hp kojato da moje da me bie, az sum sus standarten Nissan Priemra 2.0 eGT 150hp ako shte i lada istrebitel da ja krustish shte i skusam zadnika, naj malkoto oshte na starta shte i izpushi natochenia motor i shte otteche kojto ima takava lada neka postne msg da se ogovorim, pa da vidim kfo shte stane



Тема Re: XO XO XO togava.....нови [re: GTR]  
Автор mladejaМодератор ()
Публикувано25.10.02 21:07



Е до 1200 коня със сигурност няма да може да се раздуе мотора.Второ как да ти постнем бележка като си нерегистриран.И трето нямаше ли някъде по нагоре клуб Нисан.Що дириш тука друже?Състезавай се със събратята си.Или ако си решил да се дръпнеш с нещо по голямо мога да ти препоръчам и по мощни автомобили от твоя та да се състезаваш с тях.
Да не би в клуб Нисан да се е появил един като тебе тука , да ти е развалил кефа та да не си сам си решил и нашето настроение да разваляш?



Тема Re: XO XO XO togava.....нови [re: GTR]  
Автор Aвaтapчe (pow(d)ered user)
Публикувано26.10.02 11:40



както ти каза младежа - пишкомеренето не ни е хоби... :)



Тема Re: XO XO XO togava.....нови [re: Aвaтapчe]  
АвторGTR (Нерегистриран)
Публикувано26.10.02 18:41



a koj mi govori togava za "Lada nakazvachka" koj she nakajesh s taja lada ?
eto az iskam da me nakajesh s taja lada 170hp da vidim kak shte stane

osven tfa ne iskam da se zajajdam s nikoj naj malko s mladeja ili pak da mu razvaljam nastroenieto, prosto mi e interesno dali naistina njakoj vjarva na prikazkite che ima 170hp lada, az ne vjarvam




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.