Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:49 30.06.24 
Автомобили
   >> Лада
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Останах приятно изненаданнови  
Автор Vse_1_EdnO™ (-НормАлеН-)
Публикувано19.08.02 09:57



Има една ладичка в Надежда, в която няма едно излишно нещо от тунинга, това ме радва, радвам ме това, че от една Лада, която много хора оценяват като "А. Лада, луд ли си", да ама като се направи меракслийската става нещо красиво, красиво без да преувеличавам. Като се започне от мотора 1.3 - 130 hp, предна престилка без броня с мрежи, отрязани спортни пружини Монрое, Спортни седалки тип леген Recaro, червени, салона черен, джанти от Старите М-ки БМВ, ръба на джантата е на едно ниво с ръба на калника, шпилки, гумите 205/50/15, копчето на ръчната спирачка го няма, таблото е уникално, свети фосфорно, а цвета на колата и той е светло зелено, много приятен цвят, колата работи на 2500 оборота, и не може да се кара бавно.
Цитат, "тази кола не може да се кара тук по уличките, може да прегазя някое дете"

Уникална Лада,

А тези 130 коня, нямам думи

Кво ли ви занимавам с мойте радости, ама кво толкова

MaFiaBoYz.Inc.RulZz! I'm a player


Тема Re: Останах приятно изненаданнови [re: Vse_1_EdnO™]  
Автор Frysco (шашкънин)
Публикувано19.08.02 11:59



Мотора, как го е дигнал на 130?Е, това е интересно да се научи.Много се кефя на един нов модел, 2115 той освен че е красив отвътре и отвън има мотор 135 коня.Май е ВАЗ 415 двигателя и нямам никакво инфо що за чудо е това, а като гледам и другите не знаят.Само ме дразни че е с много високо окачване и гуми 13 като воже да се съберат и 14.
Ето и инфо:


снимки има на сайта на ВАЗ www.vaz.ru ама точното уреле не го помня.



Тема Re: Останах приятно изненаданнови [re: Frysco]  
Автор Vse_1_EdnO™ (-НормАлеН-)
Публикувано19.08.02 12:15



Моята Лада ще я направя много добра, много съм се навил, няма да и пиля мотора, така или иначе е добър 1500, но външен и вътрешен тунинг на мах - вече са и бели километражите и само да монтирам неоновите крушки вместо старите зелени -

Намислил съм ATS гoлемия борд, по две врътки надолу от пружините, предната решетка с мрежа, спортни седалки, педали, стелки, и музиката без лимит, макар че, с този външен багажник е сложно, но тубите ще заместят :))))))))))))

MaFiaBoYz.Inc.RulZz! I'm a player


Тема Re: Останах приятно изненаданнови [re: Vse_1_EdnO™]  
Авторburner (Нерегистриран)
Публикувано19.08.02 13:29



Edin vapros:
"вече са и бели километражите и само да монтирам неоновите крушки вместо старите зелени "
kak razglobi skorostomera i oborotomera za da smeni6 ciferblata. Ma4ih se edin den dosta ama nestana pak i me be6e strah da nego stro6a 4e skivah kolko kinti struva v magazina, pak i trqbva6e da mardame s kolata i trqbva6e da sloja pak tabloto.
10x predvaritelno
a i kakva e ladata za koqto stava na vapros.



Тема Re: Останах приятно изненаданнови [re: burner]  
Авторblacky (Нерегистриран)
Публикувано19.08.02 17:16



Какви са тия неонови крушки и откъде се купуват, че ми свети слабо таблото на седмицата, имаче си го харесвам? Возих се в събота на Пежо, боксер ли, нещо такова - малко пикапче. Таблото му е жестоко - свети зелено, а стрелките светят червено.



Тема Re: Останах приятно изненаданнови [re: burner]  
Автор Frysco (шашкънин)
Публикувано19.08.02 22:12



А твоята каква е?На петицата имат един обръч(същите уреди са и на троиките,четворките и шестиците-кръгли) който се сваля с отверка, отвива се отзад, и се разглабя.Само като го слагаш после не трябва да е напрегнат много щото аз имам резервен, като го сглобих както си го гледах рече пук-и стъклото се строши.Мене ме интересува как ги направи бели?Да не продават готови цифреблати?



Тема Re: Останах приятно изненаданнови [re: Frysco]  
Автор 21O5 (Lada maniac)
Публикувано20.08.02 00:06



2115 е модифицирана 21099, като основно е променен външния вид. Обзавеждането може да е както стандартното за 21099, така и от 2110. Двигателите с които се предлага са 21083 от Самарата и роторен(може би той е 135 к.с.), като тази модификация се произвежда дребносерийно. за инфо виж:
http://www.ladaonline.ru/models.asp
на сайта пише че цената е 5.02 хиляди долара
На едно друго място четох, чe се слага 1500 куб.см. двигател с моноинжекция, но не си спомням линка.
Видях една такава в Германия и много ми хареса



Тема Re: Останах приятно изненаданнови [re: burner]  
Автор Vse_1_EdnO™ (-НормАлеН-)
Публикувано20.08.02 09:30



Първо развиваш болта, който се намира в най-дясната част от таблото под капачето изобразяващо въздуха с стрелките на-горе.
Следващите стъпки
махаш пластмасовите копчета от парното
Махаш жилото за километража
Махаш жилото за дневния километраж - има щифтче - малко играчка но излиза лесно
Махаш буксите и таблото е дoлу

Пластмасата от таблото и километража се държи на 4 винта, които са отзад
А самото табло се държи на 8 и всичко се разглобява - ако действаш внимателно, няма опасност от счупване
Става въпрос за Лада 7-ца, на другите нямам идея как става.

MaFiaBoYz.Inc.RulZz! I'm a player


Тема Re: Останах приятно изненаданнови [re: blacky]  
Автор Vse_1_EdnO™ (-НормАлеН-)
Публикувано20.08.02 09:37



Неоновите крушки се продават на Битака, а ги има и на Илиенци, цената им варира от 15 до 25 лв спрямо ватовете, макар, че ако се съди по оригиналните крушки са доста по мощни, което май не е редно, но то ако се мисли така - по добре да не излизаме от леглото, да не се изморим.

Иначе на моята таблото и свети доста добре в момента (по сфетофарите се чудят кво е тва табло ), но след като стане комбинацията неон и бяло - ще е уникално.

MaFiaBoYz.Inc.RulZz! I'm a player


Тема Re: Останах приятно изненаданнови [re: Frysco]  
Автор Vse_1_EdnO™ (-НормАлеН-)
Публикувано20.08.02 09:41



Аз си ги направих на компютър - всичко съвпада, е играх си два дни, но без да преувеличавам станаха много добри, който ги види им се кефи.

Мислех да и направя киломентража до 240 и оборотомера до 12000, ама реших, че ще е тъпо и си го оставих с оригиналните.

MaFiaBoYz.Inc.RulZz! I'm a player



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.